Bakireyim ve masturbasyon yaparken?

Mrblar uzatmicam, kendime dokunurken deodorant sisesini kullandim surttum yani bakireyim hic bir sekilde icine yerlestirmedim sadece dudaklarinin arasindaydi hafiften surttum ve sonra tuvalete gittigimde kan geldi peceteye. Sisede bisey yok. Hastaligima henuz iki hafta var ve duzensiz adet oluyorum. Ama kan koyu bir renk degildi pembemsi ve bir iki pihti gibi seyler vardi. Yani hic bir aci hissetmedim. Bilenler yardimci olabilir mi sizce kizligim gitti mi yoksa baska bisey miydi bu?

0|1
7|22

En İyi Kız Görüşü

• Yeni yeni icat çıkarıyorsunuz arkadaş. Deodorant şişesi nedir?😂

0|0
    0|0
    • Bidaha tövbe😂

• Ben 22 yim ve hiç yapmadım. Kizlari böyle gördükçe kendimi sorgular oldum.

Erkekler Ne Diyor 22

• hor kullanma ileride de lazım olacak

1|2
    0|0
  • İç dudaklardan 1-2 cm içeri kaydıysa, kızlık zarın zedelenmiş olabilir. Gelen kanın içerden geldiğini yazmışsın çünkü.

0|0
    0|0
  • Aha 5 dklik zevk için gitti kızlık ağla otur:) hiç birşey olmaz penis girip uzun süre bozulmayan var esnek olup

1|0
    0|0
    • Olmaz dimi

• Yok be surtunmeden dolayı belki tahriş olup kanmistir dudakları iyi bak oraya yardım lazımsa geleyim 😄😄şaka bir yana buda sana ders olur dimi

• Oldu oldu tovbeee

• Deodorant enişteye selamlarımı yolla, :-D

0|1
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Fazla sürttürmüşsün :D

0|0
    0|0
  • Küçük yaramaz...

0|0
    0|0
  • Pembemsi ise gecmis olsun

0|0
    0|0
    • Ilk pembemsiydi. Şu an tekrar baktim peceteye koyu geldi

• Pembe ise bozuldu. Sonraki adet kanidir az geliyodur

• Deodorant şişesi zedelemiştir sadece oda pembemsi kanamıştır orası hassas bölge sert cisimlerle fazla oynama daha yumuşak şeyler bul

0|0
    0|0
  • bir şey olmamıştır her kana o kadar takılma

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • zedelemiş olabilirsin.

0|0
    0|0
    • Yani daha once sevgilimle biseyler yasadim surtunme gibi onda olmadiysa Şu an olmasi cok garip geldi yani ani bisey yapmadim yavas yavas nasil zedelenirki

• Hic bir aci sanci yoktu ki dudaklarina bastirdim yani of nerden yaptim simdi sovuyorum kendime

• kendine sövmene gerek yok :D
      ben de çok bilgili değilim bu konuda imkanın varsa doktora görün derim.

• Bir şey olmaz artık kızlar zaten önem vermiyor çoğu bozuk

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun hanfendi.

0|0
    0|0
  • Oyle kolayca bozulmassin diye dusunuyom

0|0
    0|0
  • Artık sen de bir kadınsın :D

0|0
    0|0
  • ben yalayayım mıı

0|0
    0|0
  • zar 3-4 cm içeride. nasıl yırtılacak ki. en fazla tahriş olmuştur ama ben yine de dudaklardan içeri sokmadıkça zedelendiği için kılcal damardan gelen bir sızıntı olabileceğini düşünüyorum. hafiften sürttüm diyosun da o anlık zevkle bastırmış olabilirsin.

0|0
    0|0
  • iyi ki erkekim ama allahın izniyle travesti olucam.

0|0
    0|0
  • Zorladigin icin oldu. korkma bisy yok. normal bunlar

0|0
    0|0
  • Hamile olabilirsin.

0|0
    0|0
  • merak etme. zedelenmiştir kısmen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Zarar vermiş olabilirsin o şekilde kolay kolay bozulmaz benim bildiğim

1|0
    0|0
  • gözün korkmasın merak etme kızlığına birşey olmadı. sadece zedelendi. eğer gerçekten yırtılsaydı bayağı bir kan görürdün. dikkat et bir süre

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|2
    0|0
  • Kızlık gitti güzelim. Geçmiş olsun!

0|0
    0|0
  • Regl olmuş da olabilirsin mast kolaylaştırıyo olmayı
    Ulan ne zor hayatımız var 😄 erkekler istedikleri zaman doya doya çekiyo bitiyo biz öyle mi

0|3
    0|0
    • Aynen ya. Bak soyle anlatayim kac gundur ruyalarima giriyodu o kadar istekliydim. Yapinca birden bu olunca of bir korktum hala elim ayagim titriyo

• müslüman bir travesti olurum kocamla hacca gideriz

• @Gibörtıl kes mal mal konuşmayı

• Kızlık gitmemiştir. Sürtününce dudaklar kanayabiliyo tahriş olmuştur. Korkma

0|0
    0|0
    • Dudak degil icten geliyo hafif hafif hala

Yükleniyor...