Sürtünerek ilişkide kızlık zarı bozulur mu?

sevgilimle bugün bir deneyim yaşadık öpüşürken birden kendine hakim olamadı ve sürtündü ama ikimizinde pantolonları ve kıyafetleri üstümüzdeydi çıkarmadık. Benden çok az miktarda eve gelince bir damla kan geldi ama benim adet günüm geçmişti. Sizce kızlık zarıma birşey olmuşmudur?

1|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• bozulmaz ama keske bozulsaydı...bazı kızlar en az 5 kısıyle bırlıkte olur sonra karsına cıkar durustum der ve sorunca '1' kısıyle bırlıkte oldum der.. bazı kızlarda anal oral surtunme ne varsa yapar sorunca bakıreyım cevabını alırsın..yanı sordugunda '0'kısıyle bırlıkte olmustur..sımdı dusunuyorumda ulkede bu kadar '0' ve '1' varken nasıl hala teknolojı anlamında bır atılım yapamadıgımızı anlıyamıyorum... halbukı dısarıya cıksan o kadar '0' ve '1' var kı bunlardan ılham alıp yazılımı guclendırmelı ulkemız...

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 19

• imkansız. ama bu soru o kadar çok soruluyor ki ben bile şüphelenmeye başladım. kızlardan uzak durmak lazım demek ki, kalabalıkta otobüse bile binmiycem artık, mazallah biri çocuğu kucağımıza veriverir sonra :)

pantolonla istediği kadar uğraşsın hiçbir şey olmaz. yapabilirse guiness'e haber verirsiniz, dünya rekoru olur.

takma kafana.

0|0
    0|0
    • kızlık zarı bozulmaz demi? Bu kesin yani. Gelen kan beni korkuttu yalnız oda adet günüm yaklaşmıştı ondan olabilir mi?

• evet konuşabilecek kimsem yok. bu konular hakkında sıfırım.

• Biraz bilgi edinmelisin, geç bile kalmışsın. Sormak istediğin şeyler olursa mesaj da atabilirsin.

• işin enteresan tarafı bütün erkekler bozulmamıştır dio, kızlar ise bozulmuştur dio.. var bunun altında psikolojik bir neden ama çözemedim :D he bir de neredeyse tele seks yaptık kızlık zarım bozulmuş mudur die soracak insanlar var. bu da ayrıca şaşırtıcı..

1|0
    0|0
  • merak etme birşey olmamıştır. sürtünmeden kızlık bozulsaydı kadınlar minibüse bakire biner 9 aylık hamile çıkardı (malum toplumumuzda hanzo çok fortçusuydu şuydu buydu)

1|1
    0|0
    • bide kıyafetlerle olduğu için aynı zamanda 1 2 dakika sürdü sürmedi ben kızınca kendini geri çekti. kıyafet olduğu için olabilrliği yoktur değil mi? kan gelince bir tuhaf oldum ve şuan kokruyorum.

• ya orda kesin sivilce filan vardır o patlamıştır. veya tahriş olmuştur klitorisinin dış kısmında biyer kanamıştır.

• Elbiseler erimediyse kan gelmemeliydi. O gazla yazdığından daha fazlası olmuş olabilimi?

0|0
    0|0
    • hayır hiç bir şekilde kıyafetlerimizi çıkarmadık. ayrıca oda 1 2 dakika içinde benim kızmamın üzerine kendine geldi toparlandı hemen.

• adet kanı gibi kahverengiye yakındı.

• O zaman sorun yok.

• ne kızlık zarıymış be arkadaş.. ufak bir sürtünmeyle hemen bozuluyor...

Arkadaşımın söylemiş oldugun şey çok mantık dışı..

Kızlık zarı bir kere 3-4 cm içeride bulunur.. bunu erkek halimle ben bile biliyorum,

o yüzden kolay kolay bozulmaz merak etme...

0|0
    0|0
    • yanlız bir iki damla kan geldi ondan korktum o ne olabilir ki?

• allah razı olsun bir dahada asla böyle birşeyi yapmasına izin vermicem ve yapmak istediği an tepkisini alıcak. :)

• O senin aldığın zevkle alakalı karsılmandan dolayı oluyo orgazm olsan olmazdı korkma zarına bişey olmadı hala böyle bilinçsiz cahil insanlar var mıya :(:(:(:(:(:(:(

0|0
    0|0
    • benim ilk sevgilim ve ilk ilişkim daha önce yaşamadım ve gerçekten bir bilgim yok. yaşımda küçük değil 19.

• Hayir bozulmaz arti tahris olur o yuzden yaglayin :)

0|1
    0|0
  • ikinizde pantolon var sürtünüyorsunuz ve kan geliyor hmmm kesinlikle kızlık zarın bozulmamıştır

1.5-2 cm içerde olur zarın böyle boş korkular içine girmeyin adettir sürtünmenin verdiği aşınmadır =)

0|0
    0|0
    • ya ben 19 yaşına geldiiğim halde bu kişi benim ilk sevgilim birden aniden oldu ne yapıcamı şaşırdım çünkü bu konular hakkında hiç bir bilgim yok. Yalnız ikimizinde pantolonu vardı ve biz uzatmadık hemen bir iki dakika sürtündü sonra ben kızınca kendini toparladı.

• bişey olmaz merak etme =) ve ilk sevgiline dikkat et sürtüngen birine benziyor yanarsınız dikkat

• vatana mıllete hayırlı ugurlu olsun deneyiminiz tebrik ederim sizi ayrıca dikkat edin sürtüne sürtüne yangın cıkartıcaksınız yaw sonra bos yere itfaiyeyi mesgul etmeyin ama aklınızda bulunsun 110 yaz bı kenarada bak lazım olabılır

0|0
    0|0
  • İçeri giriş olmadığı sürece kıyafetli ya da kıyafetsiz dudaklara sürtünmeyle zar bozulmaz

0|0
    0|0
  • bişe olmaz korkma

0|0
    0|0
  • çok zor içe baskı olmadıysa

0|0
    0|0
  • zor ama umarım bozulmuştur

1|0
    0|0
  • sürtünme kızlık zarına herhangi bir zarar vermez

0|0
    0|0
  • yuh haydar dümendemi okumuyon

0|0
    0|0
  • hayır ama keşke bozulmuş olsa

0|0
    0|0
  • bozulur

0|0
    0|0
  • Yok artık! Yok öyle bir şey sadece tahriş olmuştur o yüzden ufak pembemsi bir kan gelmiştir. o kadar kızlık zarı öyle pantolon üzerinden sürtünerek bozulmaz!

0|0
    0|0
  • iceri girmişse bozulur elbet

0|0
    0|0
    • girmedi çünkü pantolonlarımız vardı.

• bozulması icin bir parcanın girmesi yeter. illa p..nis olması sart degil

Kızlar Ne Diyor 3

• geçmiş olsn artık bir kadınsın yakında cocukta yaparsanz

0|0
    0|0
  • adetin biteli kaç gün oldu ?

0|0
    0|1
    • biteli bir ay olmuştu ben sürekli adet sorunu yaşıyorum. Düzensiz adetim. Yalnız ilişki bugün oldu ama üstümüzde kıyafetlerimiz vardı pantolon felan çıkarma gibi bir durum olmadı.

• çok sert sürtündüyse bozulmuştur geçmiş olsun

• korkutma kızı... :D bişey olmamışdır merak etme :D

• Küçükte olsa bozulmuş olma ihtimali var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...