Bakire bir kızı sevmediğiniz halde bozar mısınız?

Bi kızla tanıştınız fiziği yüzü çok güzel alımlı falan etkilendiniz birazda ama kıza karşı içinizde sevgi veya aşk yok..Onun da isteği dahilinde yine de bakireliğine zarar verir misiniz onun ?

0|0
1|32

En İyi Erkek Görüşü

• Bazen kızdan daha çok düşünüyorum birşeyleri, vazgeçiyorum bilmiyorum kafam karışık bu aralar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• bakire bir kızı sevmediğim halde bozmam çünkü sevdiğim kimse ile ilişki bile düşünmem bakire olsun veya olmasın farketmez.

0|0
    0|0
  • Yok ya niye bozayım piyasada bozulmuştu var birsürü kıza yazık

3|1
    0|0
  • Böyle soru soran kızı hemen bozarım. Akıllı ol kızım, seviyorum diyene hemen uçkur çözme.

0|0
    0|0
  • KIZLIK bozmak marifetmi,yada bir becerimi.bırakın herşey oldugu gibi kalsın .nasılsa bozulacağı gün gelecek helali olduğu kişi tarafından,bozanda şerefsiz bozduranda.benim şahsım el dahi sürmem nevsimize hakim olalım.

1|0
    0|0
  • şu an belki yüzde 90 lık bir kısım bozmam der, ki bende onlardanım .. fakat iş o safhaya gelince hiç birşeyin garantisi olamaz bir anlık zevk geçirtiverir nasıl olduğunu anlamazsın

0|0
    0|0
  • Bu konuda ben çok düşünürüm işte...ama şuan elime geçen fırsatlarda iyiki yapmamışım diyorum çünki o kız ilerde evlendiğinde hata yaptıgını muhtemelen anlıyacaktı...belkide benim yuzumden hayatında bir eksiklik hep olacaktı

0|0
    0|0
  • Aslaaa yapmam böyle bişey

0|0
    0|0
  • hemen karar vereceğimi sanmam .hemen yaklaşmam kıza .

0|0
    0|0
  • o da istiyorsa tabi ki...

0|0
    0|0
  • cevabı içinde vermişsin ki :D isteği dahilinde diyorsun

0|0
    0|0
    • hayır deği..karşı taraf istediği halde bozmama durumalrı olabiliyor onu soruyorum.. her türlü neden olabilir işte ben de o nedenleri sordum

• tamam sen anlayamamıssın beni boşver :)

• nha nha nha :D

• bakire bir kızı sevip sevmemem önemli değil evlenmediğim sürece bozmam

0|0
    0|0
  • asla o günah girmem

0|0
    0|0
  • eşim olmayan bir bakireyi bozmam

1|0
    0|0
  • asla! bozma işi özel ve tek kişiye has olmalıdır...

0|0
    0|0
  • bozmam

1|0
    0|0
  • parçalarım valla. sonra evleniriz :D

1|0
    0|0
  • Sevsem de sevmesem de bakire olanla okşamadan öteye gitmedim gitmemde.

O istese de değişmez.

0|0
    0|0
  • evet olabilir

0|0
    0|0
  • hayır kesinlikle

0|0
    0|0
  • Kız isterse bozarım yalan değil...

0|0
    0|0
  • o istiyorsa neden zarar diyoruz ki bu işe? karşılıklı kar :) kısa süreli ilişki olunca zarar göreceğini düşünüyorsa uyanık olmalı..

0|0
    0|0
  • zaten sevmiyosa bozar

0|0
    0|0
  • kız istiyorsa bozarım hatta 3 posta atarım sonra bana eyvallah kız kim bozduya gider :D

0|0
    0|0
  • sevmediğim bir kızı bozarım sonra ondan ayrılırım

0|0
    0|0
  • neden dokunayım bir bakirenin bekaretine, mantıklı sebeb ne ki böyle bişi için !

0|0
    0|0
  • beğenmişsem bozarım.

0|0
    0|0
  • çogu kişi bozmam diyor ama güzel fizigi güzel olsun karşılıklı istenilsin bozulur

1|0
    0|0
  • seversem bozarım

0|0
    1|0
  • ciddi düşünmediğim kimseyle değil yatmak elini bile tutmam...

3|0
    0|0
  • Adımı saklamak durumundayım. Eğer 22-23 yaşından küçükse veya yaşı uysa bile yeterince olgun olmadığını düşünürsem veya yeterince olgun ama anlık heyecanla kendine engel olamadan istekli olduğunu bilirsem bekaretine hiç dokunmam. Ama, zamanında bozmuşluğum var. Yabancıydı ve bekaretini zaten bozmak istiyordu, bekaretin onun için önemli olmadığını zaten biliyordum.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...