Kızlık zarı bozulunca ne kadar kan gelir, çok acır mı? Rengi ne olur?

Merak ediyorum düzgün bir şekilde cevaplar mısınız?

1|1
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle nar kırmızısı bir kan boşalır ama öyle bir iki damla degil haaa, sel gibi akar , yaklaşık 150 kilo basınçlı debisi vardır. Böyle erkeği nerden baksan yirmi metre sürükleyecek kadar kan akar. Bu yüzden genelde erkekler önce zincirle kendini zemine sabitler.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• pembe renkte 2 - 3 damla.. sadece o kadar.. çok esnek olursa o da doğumda yırtılır belki..

0|0
    0|0
  • Bu kişiye özgü bir durum. Gelen kanan bir kaç damladan da ibaret olabilir biraz daha fazla da.. Esnek kızlık zarı durumunda ise hiç kan gelmeyebilir.

0|0
    0|0
  • 5-10 damla maksimum ve temiz kan gelr regl kanı gib değil parmak kestiğindeki acıyı çekersin ama tabi ilk giriş olduğu için biraz dsaha fazla acı çekebilirsin.

0|0
    0|0
  • kan gelir rengi ne olur nasıl bir sorudur ya yeşil hemoglobin yerine krolofil var yapısında :D

0|0
    0|0
  • pembe kan gelir acımaz yaklaşık yarım kiloo

0|0
    0|0
  • az acır

0|0
    0|0
  • çok kan gelmez bir kaç damla acıması konusunda o kişiye bağlı bence ama dediğim gibi direk ona şarlandığında zaten zor bir durum yaşarsın))

0|0
    0|0
    • Ondan değil birkaç damla kan geldi korkuyorum peçete vardı reglim bitmişti bozulduysa :'(

• Ama regli bitişi de kan geliyor nasıl ayırt edeceğim hangisi :'(

• Regli bitişindeki kan ile onu fark edersin reglide ara ara damlamalar olur onda kısa surer... uzun sure akmaz

• Cok az geliyor

0|0
    0|0
  • Kanka valla çok bir kan gelmez bu bir
    Acıda çok olmaz eğer kendini sıkmazsan iki
    Evlenmeden yapma pişman olursun üç

0|0
    0|0
  • 70 varil

0|0
    0|0
  • dert etme bişey olmaz

0|0
    0|0
  • oluk oluk

0|0
    0|0
  • Çok az bir an ama sert olursa baya gele bilir yani

0|0
    0|0
  • deve kesince akan kan kadar akıyomuş :D

0|0
    0|0
  • o kadar korkulacak bir şey yok. fazla bir şey olmaz o kadar fazlada acımaz.

0|0
    0|0
    • Erkek arkadaşım bile olmadı ama kızlık zarım bozulmuş olabilir şüpheliyim nasıl anlarım?

• hiç bir şey olmaz. o kadar korkma

• Utanıyorum ama anlatacağım başka çarem. yok :'( peçete böyle yuvarlak olmuş baya ve tam vajina kısmımda ve regli biterken kahverengi akıntı gelir ama bu fazlaydı zar bozulunca mukoza kalıntılar atılırmış ya öyleyse :'(

• 3,5 damla

0|0
    0|0
  • Tahkin ediyorum iliskiye girdin ve kan geldi. cay bardaginin yarisi ya da yarisindan fazla

0|0
    0|0
  • kışıye göre değişir.
    zarın nerde olduğuna esneklık durumuna kadının kemık yapısına göre ve erkeğin yaklaşımına ve devamlılığa göre farklı olur.

0|0
    0|0
  • Koyu ya da açık kırmızı pembe gibi oluyor 3 kızın bozdum 1 tanesinde hiç gelmemişti diğer ikisinde çok az penise bulaşma şeklinde

0|0
    4|0
    • Adetimin bitiş dönemi peçete vardı kan geldi peçete o kısma sıkışmış kızlık zarım bozulmuş olabilir mi :'( ben yorganı bacaklarımın arasına alıp uyurum :'( çok korkuyorum nasıl anlarım doktora gitmek istemiyorum :'(

• Senin gibi insanlardan nefret ediyorum

• @SM-DH27 neden?

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir kaç damla öyle çok olmaz ara ara olur

0|0
    0|0
  • 1-2 damla

0|1
    0|0
  • Benim baya acidi kan geliyo iste kirmizi asdfgjj

0|1
    0|0