Kızlar, Genital bölgedeki kılları en az acıyla kökten alan yöntem nedir?

Ben hep jiletle aldım. Dolayısıyla kıllar kökten alınmadı, çok kalınlaştı, baya sıklaştı. Ama artık kökten almak istiyorum, pürüzsüz olmasını istiyorum. Bugün epilatörle üst kısmı ve sağ tarafını aldım. Böyle bir acı olamaz, sıçrayarak, küçük çığlıklar atarak, zar zor aldım. Üstelik 2 saat sürdü. Sol kısmı alamadım, daha altlara da inemedim. Kollarımı, bacaklarımı, koltukaltımı epilatörle kolayca acısız alıyorum ama genital bölgede dayanamıyorum. Neyle ve nasıl almalıyım? Daha az acı için ne yapmalıyım? Kuaföre gidemem, maddi sebepler yüzünden lazere de gidemem.

0|0
3

Kızlar Ne Diyor 3

• Cok mu uzattin ki alamiyorsun

0|0
    0|0
    • Hayır uzatmadım normal uzunlukta ama çok acıdı dayanılmaz bir acıydı tamamını alamadım yani

• İlk kez yaptığın için olmuştur sık dişini al canım alisirsin

• Ben de jiletle alıyordum hep artık epilator kullanıyorum evet ilk aldığımda acıyı tarif edemem ama başka care de yok malesef

0|0
    0|0
  • Sir agda kuafore git aldir 5dakkada biter

0|0
    0|0
    • Kuaföre ailem ve baskısı yüzünden gitme imkanım yok. Sir ağdayı evde kendim yapsam epilatöre göre daha az mı acı verir, daha çok mu acı verir? Daha önce hiç ağda kullanmadım.

• Ailen ne baskisi yapyo nerden anliycaklar gitsen kendin yapamazsn nasl surup nasl cekcegini nerelerden gerdircegini biliyomusun

Yükleniyor...