Bakire kızlar ve bakir erkekler, neden hiç ilişki yaşamadınız?

24 yasındayım şimdiye dek hiç bir kızın elini bile tutmadım tipim gayet müsaittir boyum posum düzgündür ama hiç olmadı bakıyorum benden çok çok daha çirkin adamların bile sevgilileri varken benim hiç olmadı aslında istesem ücret karşılığı bir kızla birlikte olabilirdim ama dini inancım buna müsade etmiyor herkesin kendine göre gerekçelri vardır sizinki nedir

Güncellemeler:
arkadaslar bakır veya bakıre derken hersey kastedıyorum surtunup ardından ben bakır veya bakıreyım demesın hıcbısey yasamayanlar

0|0
1612

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 16

• Ben kendime yakıştıramadığım için yapmadım, evlendikten sonra helalimle yaşamak istiyorum o duyguyu.. tiple alakası yok bu inanç meselesi, edep ,ahlak meselesi, birde yaşayış tarzı aile yapısıylada alakalı.

Bİz böyle gördük böyle büyüdük.

Yaşamak istemediğimden yani..

Herşeyin bi zamanı var..

5|7
    0|0
    • Koccum benim be

• yorumun doğru ve zaten din için varız bu hayatta diğerleri medeni diyor bu işlere sizin medeni dedğiniz aslında hayvanlık oluyor binevi bu laf sana değil

• Dini olarak bakırsen bu soruyu sorma amacın nedır?

Mıllet aya cıkmıs gıtmıs halen aklınız bacak arasında bır sevişin de aklınız başka alanda oyalansın bu kadar taktıgına göre!

0|3
    2|3
  • insan dini boyutunu düşününce yapamaz çok seviyor olsa bile...bende yapamadım...

2|4
    0|0
  • Yapma zaten evlenmeden bunları yaşayıp hem kendini hemde başkalarını neden günaha sokasın ki? Hem o gördüğün erkekler kesin şerefsizin tekidir ki kızları hep öyle erkekler kapar, çünkü kandırmayı çok iyi bilirler.Sen saf ve temiz kalbinde kal, Allah karşılığını verecektir.Bana gelince beni de biraz dini sebepler zorluyor ama istesem girerdim, girmiyorum çünkü ihtiyaç duymuyorum,hazır hissetmiyorum,çok özel olmasını istiyorum ve asla pişman olmak istemiyorum.

1|2
    0|0
    • 24 yasıma kadar olmadı artık helal yoldan olsun ıstıyoruz ama bu sefer o da olmuyor

• Kader bu, bugüne kadar yaşamadıysan Allahın bir bildiği var.

• ınsallah oyledır

• 26 yaşındayım asla bir erkek alime dudağı dudagıma deymedi hata yapmam ben yanlış birşey.bana göre erkek arkadaşım var ama bu tür şeyler kapıma ugramadı anca yanagımdan öptürürüm başka şeyler isterse güle güle gitsin.çok umurumda olmaz beni seven gerçekten sevsin belden aşagımı değil.evlenirsem şayet evet olur.helalimdir çünkü

1|2
    1|0
  • helal var mı böylesi

2|3
    0|0
    • neden olmasın bakıre kızlar var buna sasırmıyorsunda erkeklerın bakır olmasımı ılgınc gelıyor :))))

• evet varrr benim...

• haram iş sonuçta kötü ters bişey ne olur Allah korusun. Keşke daha çok sakinabilsek gerçi de. Ayrıca herkes dengiyle evlenecek. Hemde bi hayali olmalı evliliğin bi farklılığı olmalı sevgililikten.

1|2
    0|0
  • herkes evlenene kadar beklesin...

1|3
    0|0
  • yaşamadım bişe hem inancımın verdiği değerler öyle hemde kendime yakştrmadğımdan.ha yaşayanlara da bişe demek haddime değil herkes birbirine saygı duymak zorunda.

1|2
    0|0
  • Degerlerim var

2|2
    1|0
    • ıste o degerlerı ıstıyorum nedır

• Degerli olan benim. Yipranmak istemiorum. Her iliski evlilikle sonuclanmior Hic bir iliskinin garantisi yoktur.

Misal simdiki sevgilimle iliski yasasam ve Allah korusun ayrilsam bir baska adamda kendimi tuhaf hissederim.. Yipranirim kaldiramam ben Sadece bir Misal corba icersin o tabaktan daha önce 10kisi daha icmis senin migden alirmi?

Elbette yasanmis seyler vardir yok desem yalan olur.. Ama ne kadar az yasarsan o kadar az yipranirsin.. Kadinlar duygusaldir her kadin kaldramaz yipranir.

• Çok doğru,tebrik ederim güzel düşüncelerinden ötürü.

• basit diilim !

2|1
    1|1
  • Ben zaten kendimi pis hissediyorum dini vechizelerle vicdan yaptırtmaya çalışmayın. Herkesin günahı kendine.İş evliliğe gelince evlenmiycem zaten bu nedenle. ama sevdiğim insanla birlikte olurum. Ruhum temiz önemli olan o. İnanç terazisi kişilere kalır bir taneside yazmış yanağımdan öptü .Yaw şaka gibisiniz dini bilgileri dökersek neler bulurum. Aynı odada biile kapısı kapalı bulunmamalısınız. Saygı duyarım kendi içinde hapsolmuş insanlara. Kendini açıp saçmışlarada.

0|0
    0|0
  • Peki madem.

1|1
    3|5
  • Yaşadım, bende önceden asla derdim.

Bunun en büyük nedeni sevgilimin zoru oldu.

0|0
    0|0
    • Erkekler tarafından bu olaya kandırmak denir sonrada senle ayrılmıştır kesin böyle erkelerden uzak durulması lazımdı

• tamam artık sorun çözüldü ayrıntılı bir şekii derken olayı aynen yazma anladım ok :DDDDDDD

• Yine yanlış anlaşıldım ya allah kahretsin neyse ben bu işin içinden çıkamıycam. :))

• sen istiyormusun istemiyormusun onu anlamadım..

0|0
    0|0
  • dini inacım gereği .. din açısından bakmasaydım yine de olmazdı çünkü bana göre bişi diil ..

5|3
    2|0
    • erkek arkadasın olmadımı hıc

• aslında bu lafı kısaca şöyle diyelim hayvanlarda kim kiminle olduğu belli değil :D

Erkekler Ne Diyor 11

• bir kızın ve bir erkeğin ilkleri birbirlerinde yaşamaları ömür boyu beraberliklerinin sigortalarından biridir. ikisi de eriyerek birbirlerinin kalıbına girer, birbirleriyle daha rahat özdeşleşir ve uyumu yakalayabilirler. ama evlilik öncesi başkalarıyla birlikte olanlar evlendikten sonraki eşlerinden çok fazla zevk ve haz alamazlar. cinsel uyum sağlamaları da zor olur. daha önce ilişkiye girdikleri insanlar hep akıllarının bir köşesinde kalacaktır. sen en iyisini yapıyorsun arkadaş. tebrikler.

1|1
    0|0
  • Dini inancımız gereği .

0|0
    0|0
  • olaya duygusal bak sende.el tutmayı cinsellikle bir arada değerlendiremezssin.dini inancım diyorsun da tam tersi aşırı sapıksın bence

0|0
    1|3
  • aynen dini inancımız buna müsade etmez,çkurumuza sahip çıkmasını da biliriz,kendimizi 1,2 saatliğine hormanlarımıza bırakıp ebedi pislik içinde dolaşmak harcımız değildir,

0|0
    0|0
  • bak arkadaşım hayat iki kas arasında iki ileri iki geri yapmakla mutlu olamasın sadece sehvetini tatmin edersin gerçek mutluluk ALLAH anmakla huzur bulursun

1|0
    0|0
  • tek birşey allah korkusu...

0|0
    0|0
  • Dini inancın bir kızın eline nikah olmadan dokunmayı da yasaklıyor.

0|0
    0|0
  • durumumuz aynı

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • Çok merak ettim neden acaba

0|0
    0|0
  • dini inanç