Penisimin ebatları artık beni rahatsız ediyor ameliyat çözüm olurmu?

penisim olaması gerekenden çok kalın boyu ideal 20 cm eskortlar bile cinsel ilişkiye girmeye korkuyorlar bu iş ameliyatla düzelir mi 2 aydır internetten araştırıyorum ama elde ettigim sonuç sıfır bu iş için İstanbul'da hangi hastanelerde bu tip operasyonlar yapılır bilen var mı

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• hem sorun yaşıyorum diyor hem ideal diyorsun. sen iyi misin.

arkadaşım vajina derinliği 8-9 cm. esnediğinde en fazla 16 cm olur. ideal penis 10-17 cm arasıdır. seninki çok büyük. üroloji bölümüne gidip kestireceksin.

0|0
    0|0
    • lan olm neyini anlamadın sorunun kalın diyorum kalın acı veriyor birçok kişiye dikine kesmiyorlar enine kesiyorlar ürolojide

• olum derken benim yaşıma dikkat et. sen benim oğlum yaşındasın. ölçü olarak boy veriyorsun. yani saçma hurafelere inanarak sözde hava atıyorsun. evladım senin o yollardan biz geçtik üstüne 50 tur attırdık. yeme bizi. senin burada ne ima ettiğini ben sen ve allah biliyor.

salak salak devam etme ben yemem. sen ancak yeni toylara yedirirsin. sen zaten salakça cinsel mutluluğun uzunlukta olduğunu sanıyorsun. en başta bu senin salak ve cahil olduğunu gösterir

sen adam gibi konuşsan bu kadar hakaret yemezdin. sana insan gibi bilgi verdim ama sen adam değilsin

• sen ne diyon lan sıgır

• kafasını küçükken ezmişler

0|1
    0|0
Yükleniyor...