Kız kardeşi henüz Liseli ama hamile?

Arkadaşlar kız kardeşim 17 yaşında yani liseyi bitirmeye daha 1 yılı var. Bu yıl değişmişti sanki o çocuksu kardeşim gitmiş yaşından büyük davranan birisi gelmişti sanki. Dersleri aksatmak mı diyeyim sigaraya başlamak mı diyeyim gitti gide kısalan etekler mi diyeyim okuldan kaçmalar mı yoksa geceleri arkadaşımın doğumgünü diye barlara gitmekten mi diyeyim? Babam 1 yıllık iş için yurt dışına gitmişti o yüzden rahattı. Annem desen kadın bunun derdini çekmekten yaşlandı dövdü sövdü adam akıllı da konuştu akıllanmadı bu kız.3 gün önce bir haller vardı midesi falan bulanıyordu yemek yemiyordu bişey mi var dedim yok üşüttüm dedi. Dün yanıma geldi abla bişey konuşabilir miyiz dedi konuşalım dedim. Bana sevgilisi olacak o p. ç kurusuyla cinsel ilişkiye girdiğini ve hamile kaldığını söyledi o an dünyam karardı. Hamile olduğuna inanmadım gebelik testi aldım pozitif çıktı delireceğim.2 hafta sonra babam dönecek yaptıklarını öğrenirse gerçekten yaşatmaz onu. Babam radikal islamcıdır. Annem de henüz bilmiyor öğrenirse kalp krizi falan geçirir ve kalbinde problem var o yüzden söylememeye karar verdik. Aldıralım dedim ağladı Hayır dedi. Sonra zaten bebeğin yaşama şansı olmucak babam hamile hamile gebertecek seni dedim ikna ettim. Şimdi kardeşim henüz reşit olmadığı için hastanede kürtaja izin vermeye bilirler mi? Arkadaşlar çıldıracağım herşey üstüme kaldı.

Güncellemeler:
Maddi durumumuz iyi parayla kürtaj olur mu hastane sıkıntı yaratırsa

0|0
931

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...