Kız kardeşi henüz Liseli ama hamile?

Arkadaşlar kız kardeşim 17 yaşında yani liseyi bitirmeye daha 1 yılı var. Bu yıl değişmişti sanki o çocuksu kardeşim gitmiş yaşından büyük davranan birisi gelmişti sanki. Dersleri aksatmak mı diyeyim sigaraya başlamak mı diyeyim gitti gide kısalan etekler mi diyeyim okuldan kaçmalar mı yoksa geceleri arkadaşımın doğumgünü diye barlara gitmekten mi diyeyim? Babam 1 yıllık iş için yurt dışına gitmişti o yüzden rahattı. Annem desen kadın bunun derdini çekmekten yaşlandı dövdü sövdü adam akıllı da konuştu akıllanmadı bu kız.3 gün önce bir haller vardı midesi falan bulanıyordu yemek yemiyordu bişey mi var dedim yok üşüttüm dedi. Dün yanıma geldi abla bişey konuşabilir miyiz dedi konuşalım dedim. Bana sevgilisi olacak o p. ç kurusuyla cinsel ilişkiye girdiğini ve hamile kaldığını söyledi o an dünyam karardı. Hamile olduğuna inanmadım gebelik testi aldım pozitif çıktı delireceğim.2 hafta sonra babam dönecek yaptıklarını öğrenirse gerçekten yaşatmaz onu. Babam radikal islamcıdır. Annem de henüz bilmiyor öğrenirse kalp krizi falan geçirir ve kalbinde problem var o yüzden söylememeye karar verdik. Aldıralım dedim ağladı Hayır dedi. Sonra zaten bebeğin yaşama şansı olmucak babam hamile hamile gebertecek seni dedim ikna ettim. Şimdi kardeşim henüz reşit olmadığı için hastanede kürtaja izin vermeye bilirler mi? Arkadaşlar çıldıracağım herşey üstüme kaldı.

Güncellemeler:
Maddi durumumuz iyi parayla kürtaj olur mu hastane sıkıntı yaratırsa

0|0
9|31

En İyi Erkek Görüşü

• hiç sevgiline küfür etme ne dersen de senin kardeşin açık kapıymış yok etek boyu kısaltmalar yok gece barlara gitmeler ee ne bekliyordun bütün bunları yapıp namuslu olmasını mı?

0|2
    1|0
    • Sevgilisine *

• kardeşin anneliği hak edecek bir tip değil ki çocuk işini görüp bırakmış

• Eee o zaman çocuk da peze... vnk değilmi

En İyi Kız Görüşü

• İstanbul'daysanız eğer bildiğim bir doktor var. 16-17 yaşlarındaysa hamile şahıs, annesinin kimlik fotokopisini ve "Kızımın kürtaj olmasına izin veriyorum." yazan imzalı kağıt istiyor. Bunların hepsini annenizden gizli yapabilirsiniz, kesinlikle sorgulamıyor. Evrakları ve ücreti alıp işini hallediyor sadece. Ücret bebeğin kaç haftalık olduğuna göre değişiyor. 4 haftalıksa 400 tl, 8 haftalıksa 800 tl gibi. Yalnız DİKKAT 10 haftadan büyükse yasal olarak kürtaj işlemi yasaktır. 10 haftayı sakın geçirmeyin erkenden gidin gidecekseniz. Ayrıca SAKIN bebek düşürücü iğne almayın, hamile şahsın ölme riski var zaten ülkemizde yasak diye biliyorum. Doktoru düşünüyorsanız, bana mesaj atın adını ve iletişim bilgilerini vereyim

0|0
    0|0
    • Bebek 2 haftalık ama biz Adana'da yaşıyoruz canım ya :( yardımın için teşekkür ederim zaten yarın özel muayenede aldıracağız

Erkekler Ne Diyor 30

• Aile izni olmaz zaten.

0|0
    0|0
  • Allah yardım etsin başa gelecek en kötü şeylerden biri yine hastaneye gittim açık açık konuş bunları belki yardımcı olurlar

1|0
    0|0
  • Diyecek brşey bulamıyorum Allah yardımcınız olsun. O kız adam olursa bu saatten sonra olur ama bir çocuğun canına kıydıktan sınra olur. Haliniz zor. Tam bilmiyorum ama parayla yapacak doktor bulunur sanırım senin reşit olman lazım tabi. Kolay gelsin dostum.

0|0
    0|0
    • Evet reşitim parayla yaptıracağız büyük ihtimal

• Kardeşin olmasa birşey derdim de neyse diyeceğim cocuğu aldırmaya bakın cocuğa yazık. Kardeşin icin yapıcak birşey yok huylu huyundan vazgecmez.

1|0
    0|0
    • Aynen zaten yaşamayacak o çocuk en azından insan formasına düşecek kadar büyümeden aldirmak

• Özel poliklinik yaşa bakmaz parayı verirsin olur biter
    Hayır sevişmek Neyse de neden korunmassın e cahilim

1|0
    0|0
  • ben ce trolsün ama diyeyim 2 yol var aldıracağız ya da sevgilini hapse attıracağız paran varsa git aldır

0|0
    0|0
    • Trol değilim aile durumumuz iyi 3 güne aldıracağız ne kadar para olursa olsun

• Aklıllanır artık psikoloğa da bir şekilde götüreceğim annemden habersiz

• pek akıllanmaz şu an korkuyor ama ileride gene devam eder kimseyi takmıyor çünkü

• Kesinlikle hastanede almazlar yapmazlar kürtaj. Özelde çalışan kadın doğumcu ya da muayenehanesi olan doktor bulmanız lazım mutlaka

1|0
    0|0
  • S1k1miş *mın davası olmaz

0|0
    2|0
  • Çok zor durum.
    Sevgilisi olan çocuğu karşına al konuş

0|0
    0|0
  • 18 den küçük devlette olsa bile ailesi öğrenir. Özelde ağzı sıkı biri lazım.

2|0
    0|0
  • Senin niye kalsın kardeşinin bpl yemesi ama kardeş işde o çocuğu bulun bir dövün dicem çocuğunda suçu yok

0|0
    0|0
  • Bu sene 18 oluyorsa kaç günü var girmesine eğer yakınsa bekleyin aldırın yasak sureye girmeden bu isi halletmeniz gerekiyor

0|0
    0|0
  • Basi os birakmissiniz kizi

0|0
    1|0
  • Kardeşin değil bence o sensin..

0|0
    0|0
    • Ben olsam kendi adımdan paylaşırdım

• Hastane sıkıntı yaratır..

1|0
    0|0
    • Peki nasıl aldıralım

• Özel muayenehaneleri olan doktor bulacak durumu anlatacaksın yardımcı olurlar para için heralde

• Boku yemişsiniz siz

0|0
    0|0
  • Aldırırsınız ama kardeşinin vicdanı bir cana kıymak neyse Allah affetsin ne diyim

0|0
    0|0
  • Resmen üstüne kaldi haberin olsun

0|0
    0|0
  • Çok zaman geçmemişse belki doğum kontrol hapï işe yarıyabilir

0|0
    0|0
    • 1 hafta

• Düşük yapan ilaçlar tehlikeli. Zaten yarın aldıracaģız randevu aldım

• Nasıl istersen

• Allah yardımcın klsun 😐

0|0
    0|0
  • ALLAH kardesine akil. sizede aabir versin kardesim. ALLAH kimseyi yolundan saptirmasin

0|0
    0|0
  • Allah yardımcınız olsun ne dıyeyım

0|0
    0|0
  • Yanlış anlama ama bana özelden yaz sana bir yol göstericem yardım Amaçlı

0|0
    1|0
  • Bunu aileden saklı yapmayın illa biriyle paylaşın geriye dönük problemler olabillir. kardeşini şu an anca kaçak doktorla aldırabilirsin işiniz zor allah yardım etsin

0|0
    0|0
  • hastaneye giderse yasal olarak suç. başka doktor bulman lazım düşük yaptırman için onun içinde hayvan gibi para verceksin doktora

0|0
    0|0
  • Ulaaa. sen ciddimisn

0|0
    0|0
  • Bu işin kaçar yolu yok 18 yaş altı olduğu için hastane polisi devreye girer ve sevgilisi mahkemelik olur çocuk istismarından işin zor

0|0
    0|0
    • Özel hastanede yaptıracağım

• Parayla yaptırım gerekirse kardeşimi kirtarmalıyım

• Diyecek bir sözüm yok

• Daha resit degil ailesi olmasi lazim bildigim kadariyla ama kacak yapan yerler vardir onlarda ne kadar guvenilir ve hijyenik orasi da

0|0
    0|0
  • Suçu karşı tarafa atmışsınız. Oysa kendisine dikkat etmeliydi kız kardeşiniz. 18 yaşına girmesine çok var mı? Yoksa formalite bile olsa evlensin.

0|0
    0|0
    • 8 ay var

• Aldıracağız bebeği özel hastanede

• Hadi bakalım.

• hastaneye giderseniz resmi işlem başlar yapan çocuk hapse girer çocuğu alırlar mı tam bilmiyorum ama ailen öğreniz bu savcılığa intikal eder

0|0
    0|0
    • Evet ama ben 19 yaşındayım. Yani aileme haber vermeden sadece kendim halledebilir miyim

• Adana'da yaşıyoruz kardeşimi hamilelikte bırakan 18 uaşında

• reşit olduğu için hapse girer o çocuk

Kızlar Ne Diyor 8

• Reşit olmadığı için izin vermezler çünkü o riski almazlar ama kız reşit olana kadar da bebeği kucağınıza alırsınız.

Özel hastaneleri dolaşıp özel muayenehaneleri olan doktorlarla görüşün bazıları bu riski para karşılığında alabilir.

1|0
    0|0
  • Götür aldır.

1|0
    0|0
  • Bebek aldırmak çok büyük günah cinayet aldırsanız da ortaya çıkar sevgilisini bulun ailesini falan evlendirin ikisini

0|0
    1|1
  • Polise haber verilir öyle işlem yapılarak aldırılır ve üzülerek söylemeliyim ki kardeşin bebeği saldırırsa tahmini de almak zorunda kalabilirler yani bir daha bebeği hiç olmayabilir.

0|0
    0|0
  • Ne günlere kaldık anasını. Benim de aynı yaşta kız kardeşim var, ne diyeyim bilmiyorum cidden.^^

0|0
    0|0
  • Yazık yemin ediyorum ya

0|0
    0|0
  • Allah yardimciniz olsun

0|0
    0|0
  • Bebek aldırmak günah diyen arkadaşlar konu zina olunca niye günah yazmamışsınız. Kardeş sende kusura bakma ama benim kardeşim öyle bir şey yapsa öldürürüm

0|0
    0|0
    • Şimdi öyle diyorsun ama ne yaparsa yapsın kardeştir o

• evet de çok kötü bir durum Allah yardımcın olsun. Ne yapıcaksınız şimdi?

• Yarın aldırıyoruz

Yükleniyor...