Arkadan yapsak kızlık zarına bişey olur mu?

ya da zevk alır mıyız . sakıncalı mı sizce . hiç deneyen var mı. prezervatif kullanmaya gerek var mı sizce

Güncellemeler:
nekadar çok başkasının namusuna düşkün insan varmış. ben karar verdiysem yargılamak kimin haddine . kimseye zorla bişey yapmıyorum öldürmüyorum kınamıyorum hakkını yemiyorum . kimseye bir zararın olmadığı bir konuda arkadaşlar kimin haddine başkasını kınamak !

0|0
7|32

En İyi Erkek Görüşü

• temiz olmak lazım yinede kullanılabılır tabıkı her turlu zevk alınır da

1|0
    1|3
    • teşekkür ederim 5 yıldız verdim sen baskaların dediğine bakma yaşa hayatını

Erkekler Ne Diyor 31

• Anlamadığım burada ne çok ahlak zabıtası var yaa. Size ne günahından sevabından. Adam gibi cevap yazıyorsanız yazın ya da gidin işinize bakın. Günah diyorsunuz madem siz ne yapıyorsunuz burada kız peşindesiniz değil mi? Tabi o erkeklik oluyor günah değil.

Soruna gelince de link iyi oku. zarla alakası yok dikkatli şekilde kaçırmadan öne yapması gerekir. kaymasın yani. Yada sen elinle önü kapatabilirsin.

1|0
    0|0
  • kızlık zarına birşey olmaz ama anüs girişindeki sfinkter kasın zarar görür

zevk alma meselesi ise senin istekli ve odaklanmış olmana ayrıca da en önemlisi arkadaşının bu işi çok iyi bilmesine bağlı. bilmiyorsa zevk yerine işkenceye de dönüşebilir.

prezervatif ise erkeğin sağlığı açısından önemli. sonuçda bir insanın en pis yerine vücudunun kabul etmediği en pis atığın atıldığı yere girecek. mikrop alır. yanlız makattan vajinaya doğru sıvı akışı olacak vajinaya girer seninde mikrop almana yol açar.

gelelim güncellemene ve yazdıklarına.

doğru olmayan bir iş yapıyorsun ve ve insanlar seni doğruya ,iletme çabasında. buna bu şekilde tepki vermemelisin. burası önerilerin yapılarak bilgilendirme yeri. sen de bu insanları kınamamalısın. sağlığını da riske atıyorsun. bu alışkanlık haline gelirse ileride kakanı tutamaz hale gelirsin. elbette tercih senin. bu anlatımlarım sadece sağlık konusunda. bunun yanı sıra başka konularda da sorun var oralara girmiyorum

0|0
    0|0
  • Arkadan vajinana girerse birşey olur. Anüse girerek kızlık zarını bozamaz ama kızacağını bilsemde sağlıklı bir ilişki değil. Hijyen ve kasların işlevini bozma ihtimalin sorun olur.

1|0
    0|0
  • öncelikle anal yani arkadan yapılan sexin kızlık zarına bir zararı yoktur, ilk denemende acı olabilir ama zevk alırsın ilişki öncesinde kayganlaştırıcı kullanmanızı tavsiye ederim, prezervatif konusu ise şart diyorum çünkü insan dışkısında akla gelmeyecek mikroplar bulunmaktadır. dolayısıyla partneriniz mikrop kapabilir. o yüzden prezevatif, kayganlaştırıcı ve rahat ilişki yaşanızda fayda var acele etmeden iyi günler

1|0
    0|0
  • gırtlak kanseri olursun

0|1
    1|0
  • anal ilişkide kızlık zarına birşey olur mu diye soran bir hatun sdfdsfsdfsdf yaa gerizekalısın ya da çok gerizekalı sdfdsfdsfsdf :D ayrıca hak yolu varken bok yolu ne hacet..

0|1
    1|0
  • her şeyiyn bir usulu vardır.Anal seksinde bir yordamı var.Bu usulle yapıldıgında haz verecektir elbet.Birincisi çok sabırlı olmalı.kesinlikle acele edilmemeli.İkincisi kayganlastırıcı olmalı.Üçüncüsü temizlik yapılmalı.Bunlar sağlanırsa zevk almaman için hiç bir engel yok ::)

1|0
    0|0
  • Gayet güzel olur ama fazla acı çekmemen için önce alıştırma yapsın eliyle falan gevşesin anla bölgen sonra kayganlaştırıcı veya krem kullan mutlaka acı çekmeni engeller

1|1
    0|0
  • ıkı uc ay bıyunca kakanı tutamazsın kayar aşşa aşşa yapma pis insanlarsınız vesselam

1|2
    1|1
  • Olmaz canım yap keyif senin değil mi ? Onlara ne yapın amk ne var Namus temsili insanlara da şunu söylemek istiyorum Ulan hergün kerhanedesiniz foruma gelince namus temsalisiniz amk

1|0
    0|0
  • ha arkadan yapmışın ha önden ne fark etcek ki?

şimdi zar gitmedi diye bakire mi kalcan sen?

0|1
    1|0
    • yes . tıpkı ingilizce bir kelime yazınca ingiliz olmadığım gibi :D

• abooo istesen çağırırdın ama neyse artık :(

• hmm he he :P neyse artık :D

• prezervatif kullanında adamın şeyine domates kabuğu yapışmasın

0|1
    3|1
  • Bit kere canın epey bir yanacak bildiğim kadarıyla. .. prezervatif de hastalık riskine karşı koryma sağlıyor. .. anal ilişki hastalık bulasmasi bakımından daha bile riskli sayılabilir. ..zevk almaya gelince partnerin kesin alır da senin canın yanacak bir miktar. Bu hosuna gidebilir

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz ver gitsin ama prezetvatif kullanın saglık açısından ;)

1|0
    0|0
  • kimsenin kınadığı yok sadece yaptığın yanlış

hepsi bu yoksa mal senin nasıl kullanırsan kullan

kızlık zarı da önemli diil senin için arka ön ver gitsin

0|0
    1|0
  • anal ilişkide bayanlar daha çok zevk alıyormuş ama bence sakıncalı ya. öncelikle beden temizliğine felan dikkat etmen gerekir yoksa hastalık kapma olasılığın yüksek olabilir ve prezervatifsiz olmaz. prezervatif hayat kurtarır :)

0|0
    0|0
  • Zevk alırsın baskı olmadığı sürecenzar bozuklmaz sağlık açısındanemin ol çok zararlı ve prezervatife kesinlikle gerek var ama emin ol kızlık zarı sadece bir etparçasıdır ama unutma evlendiğin adam senin bakire olduğunu sanıcak ve yalan günah arkadaşım

0|0
    0|0
  • sevgilin bilmiyorsa yırtılır ve kana olur bilgine eğer biliyorsa acısız yaşarsın eğer bilgi gerekiyorsa özelden sana bilgi vereyim oku

0|0
    0|0
  • Arkadan kesinlikle zevk alırsım haz var çünkü kızlık zarınada bişi olmaz birse ilkinde takmanızı öneririm sonrada çıkartın

0|0
    0|0
  • Anüsüne sokup ucunu vajinandan çıkarmadığı sürece bi' şey olmaz..

0|0
    0|0
  • bir defa vurdur ondan sonra vazgeçemessin.

0|0
    0|0
  • sanmıyorum bişi olacağini her ikiside farklı yerlerde...

0|0
    0|0
  • yapmak istersen yap ön tarafa girmedikten sonra bozulmaz

0|0
    0|0
  • 5 dk için değmez.

0|0
    0|0
  • yok şimdilik daha o kadar uzun pipisi olan matkap vari kişiler yok bişi olmaz..

0|0
    0|0
  • Zevk alırısn, zara birşey olmaz. Çok kanırttırmasın arkadaşın.

0|0
    0|0
  • çok süper bişey çok eğleneciğine eminim

0|0
    0|0
  • sen karar verdiysen vurdur güzelim bizden ne istiyon :D yaptırmayı biliyorsunda kızlığın bozulmayacağını bilmiyorsun

0|0
    1|0
  • güncellemende yazdıklarını çok beğendim..anal ilişkiye girerken prezervatif muhakkak kullanın ve sen ilişkiden önce tuvvalet ihtiyacını gidermelisi, ayrıca ilişkiye girmeden önce kayganlaştırıcı kremlerle makatının iyice yumuşaması kaykanlaşması gerekiyor,biraz araştırma yapabilirsin bu konu hakkında,ben hiç böyle bir ilişki yaşamadım, yaşamak istiyorum açıkçası..bu ilişkiden çok fazla zevk,haz alan kadınlarda var ve acıdan başka hiç birşey anlamayan kadınlarda,en doğru olan bu ilişki türünü yaşamamak ama tabi iki kişi kendi aralarında anlaşıp bunu yapıyorsa ve zevk alarak yapıyorlarsa diyecek bişe yok tabi...

1|0
    0|0
    • ha bide anal ilişkide kızlık zarı yırtılmaz ama dikkat edin yanlışlıkla kayıp vajinana girmesin partnerinin penisi...

• teşekkürler

• İkisini de yağlamadan yapmayın...

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 7

• Ee o zar ile sen de benim elime erkek elli değmedi diye dolaşıp başkalarına bakireyim diyeceksin

Sonra sen '' namuslu'' olacaksın. O zaman o başkalarına senin zihniyete laf söyler

Zarına sigorta yaptır

3|7
    1|1
    • cevabın soruma olmamış pek. yargılama kınama dolu ! dikkatli oku lütfen

• Zevk alirminiz bilemem kizlik zari bozulmaz prezervatif kullanmasanda olur. Biz yapiyoruz partnerin acele etmemeli hersey partnerin elinde ve kayganlastirici jel kullanin

1|0
    0|1
  • Bundan yalnizca sevgilin zevk alir sen aci cekersin. Askla sevisebilecegimiz tek yer var. Ama sen bekarete onem veriyorsan bekleyeceksin.

0|3
    0|0
  • Zara bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • bişey demeye gerek yok sizin tercihiniz bu ise yapın.. ama bu size zarar verir bilhassa sana zarar verir arkadan yapma kıza çok zarar verir kızlığına bişey olmaz prezervative de gerek yok.

0|0
    0|0
  • Bence okadar güvenme arkadan yaparken öne kayabilirr ..

0|0
    0|0
  • Keşke arkada ve ağızda hatta ellerde de zar olsaydı

6|12
    1|4
    • herkesin özel hayatıdır beni ilgilendiren kısım bu değil benim kızdığım herşeyi yaşayıp bakireyim diyorlar ve bu yüzden gerçekten bakire olanlara bile insanların güveni kalmıyor

• sen güvensen ne güvenmesen ne kimsin sen ya evli barklı çocuklu burda cinsel önerilerde bulunup ahlak dersi veren dindar ev karısı. senin fikrin kimin umrunda . soruyu beyninizle diil kıçınızla anlıyorsunuz !

Yükleniyor...