Artık istenmiyormuyum:(

Arkadaşlar, erkek arkadaşımla aynı evi paylaşıyoruz ve düzenli bir cinsel hayatımız var ve çok mutluyum fakat yaklaşık bir haftadır çok tuhaf ve bişey yaşamadık beni istemediğini düşünüyorum. bunun nedeni nedir? erkeklerde arada sırada böyle isteksizlik olur mu?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• hmm bu konuyu uzunca konuşalım senle neden olabilir 5 yıldız verdim de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Üniversite 3. sınıftayken ben de kız arkadaşımla aynı evde yaşıyordum. 1 senenin sonunda tesadüfi kızın biriyle tanıştım ve istemeden etkilendim. Her gün kız arkadaşına sarılarak uyuyan ben arkamı dönerek uyur olmuştum. Hep aklıma o kız geliyordu. Sonuç olarak ayrıldık.

0|0
    0|0
    • evet ama bana karşı ilgisinde hiçbir şeklde azalma yok sdc yatakta tuhaf sende de öylemiydi?

• Evet bende de öyleydi. Kesinlikle durumu benim gibidir demiyorum ama ihtimal var. Al karşına konuş derim.

• genel olarak hormonlar sürekli yenilendigiden sıkıntı olmaması lazım ama belki bir sıkıntısı var herifin ve ergen olmadıgı için istemiyor olabilir.,

ona küçük süprizler yap

0|0
    0|0
    • yapıyorum elbette ama bayan olarak istenilmediğimi düşünmek beni üzüyo:(

• başkası var beyb ;)

0|0
    1|0
  • isteksizlik değil.. bu sorunu kendınde bulucaksın :)

birisi mutsuz ise o kısının mutsuzlugu karsı tarafındakı kısıden kaynaklanır :)

0|0
    0|0
  • başka bir heyecan olmadığı sürece istemez.. hoş aynı evde kalman artı bişi, başka bir heyecanda zor gelir ama :(( zor bir durum...

0|0
    0|0
  • oluyor olmuyor degıl bunun nedenı senin erkek arkadasın ıle yasadıgın ılıskı sonrası olan durum :)

0|0
    0|0
  • arada olur öyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İnsan bir sure sonra skilir. Ozletin birbirinizi iyi gelecektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...