Squat yapıyorum?

Arkadaşlar uzun zamandır başlamayı düşündüğüm bir egzersizdi. Popo için tabiki de. Ve iki gündür squat yapıyorum. Aslına bakarsanız yapıyor muyum emin değilim. İşte olduğumdan dolayı tuvaletteki kabinde iki gündür 50 squat yapıyorum. Tam pozisyondan emin olmak için de klozetin üstüne oturur gibi duruyorum ama oturmuyorum. Bacaklarımı omuz hizasında açıyorum ve popomu olabildiğince geri esnetiyorum. Sizce doğru squat mı yapıyorum? Üstelik bacaklarım da aşırı ağrılar var ama popom da bir etkisi yokmuş gibi neden?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Vay be tuvalette yapıyor azmine hayranım 😄

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Squat zaten bir bacak hareketidir temel olarak ama tüm vücudu dolaylı olarak da olsa çalıştırır. Popo da zamanla şekil alır devamm

0|0
    0|0
  • Dizler ayak parmaklarını geçmesin , göğsünü ileri çıkar , popono mümkün olduğunca geri atarak derine in çokta inme zaten videoları var , çeşitleride mevcut araştır

0|0
    0|0
  • ağırlık kullanmadan yapılan squat boşa kürek çekmekten başka birşey değildir gelişim göremezsin malesef

0|0
    0|0
  • Olur yavas yavas

0|0
    0|0
  • Deli var diye bağıracaklar😆😅

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Doğru ama eksik. Yatar pozisyonda tek bacagını bel hizanla yukarı kaldırıp indirmen lazım aynı zamanda ama wc de zor bu iş :) Sandalyeye tersten otur. Göğüs bölgeni daya ayaklarını kaldır. squat için önce üst bacak kısmını şekillendir. Yatarken pozisyon çok ama oturarak ancak bunları yapabilirsin. Klozetide hesaba katarsak :)

0|0
    0|0
  • Klozetten daha da aşağı oturyr gibi yap ve bir aylık sguat programını uygula. ve videosunu izle

0|0
    0|0
Yükleniyor...