Cinsel ilişki sırasında zevk almıyorum

Arkadaşlar cinsel ilişki arasında zevk almıyor hatta bazen acı bile hissediyorum. Oraldan ve sevişmeden zevk alıyorum sadece. Bu eşimin hoşuna gitmiyor kadınlarında zevk alması lazım bu duumdan dedi istersen doktora gidelim dedi ben tabiki kabul etmedim. İsteksiz olduğumu görüyor bu başından beri vardı cinsel isteksiğim. Sadece eşim memnun olsun diye cinsellik yaşıyoum yani yüzde 80 öyle. Bu bayanlarfada varmı yani siz zevk alırmısınız cinsel ilişkiden ve erkekler bunu kafaya takarmı eğerki karşınızdaki zevk almıyorsa bu durumdan

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• normalde erkeklerden çok daha fazla zevk alman lazım.

kesinlikle ya sağlık ya da psikolojik bir problemin var.

en kısa sürede bir jinekoloğa görün,

hayatta yaşayacağın en büyük keyfi kendine işkence haline getiriyorsun...

1|0
    0|0
    • Ya bence erkeklee kesinlikle seksten daha cok zevk alirlar bu cok net yani sadece bende degil genelde boyle.

• son cümlene bir kadının cevap vermesi çok daha doğru olur bence..

Erkekler Ne Diyor 12

• evlilikte cinsellik cok önemlidir.esinle severekmi evlendin yoksa isteksizmi;? bu cok önemli önce bunu cözüme ulastırman gerekiyor. eger severek evlenmediysen elbette bu senin ve esin çin cok buyuk bir soru teskil eder, ve zaman illerledikce aldatma ve ayrılam notkasına kadar gele bilirsiniz. acıyı bu yuzden yasıyor da ola bilirsiniz önce bunu cözümeniz gerekiyor sonra doktora gitmenizde cok büyük bir fayda var bunu cok iyi düsünün lütfen.

0|0
    0|0
    • Hayir asla asik olarak evlendik kactim hatta esime. Ama yabi cinsellik yani penisi icimdeykene birsey hissetmiyorum sevisme hosuma gider oralda onda problem yok. Birsefeeinde esime seviselim ama birlikte olmayalaim dedin olurmu iyke sey sevismeyi bile onun icin yapiyoruz o birlesme 95% seksin anlami dedi ya

• Bir bayan cinsel ilişkiden zevk almıyorsa o kadın erkeklerin gözünde dişi olarak görülmez ve ondan uzak durulması gerekir. Çünkü erkeklerin cinsel ilişkiye girmeleri için heyecanlanmaları ve ereksiyon olmaları gerekir dolayısıyla onu heyecanlandırmayan bir bayanı hiç kimse istemez malesef isterse dünya güzeli olsun hiçbir değeri yoktur dişi olarak.

0|0
    0|0
  • Firijtsin büyük ihtimal. Psikolojik bir sorun, Gebe kalma korkun var mı mesela? Yeni mi evlendin.. ilk deneyimlerinse bu da buna sebep olabilir.

0|0
    0|0
  • dr şart ama acı hissediyorsanız daha çok uyarılmanız gerekli ve nemlendirici kullanın ancak psikolojik te olabilir ...ve gidin dr a hayatı kendinize ve eşinize zehir etmeyin yuvanız dağılır

0|0
    0|0
  • Bence eşin bilmiyo bu işi yazık valla sana hiç orgasm olamadınmı yoksa

0|0
    0|0
    • Orgasm oldum ya hem esimin 15 senedir tecrubesi var benden oncede evlilik gecirdi. Yani ilisiki sirasinsa hic orgasm olmugorum

• Daha önce yapmış olması tecrübeli olduğunu göstermez seni keşfetmesi lazım hassas noktalarını bilmeli seni hazırlamalı ve zevkten uçurmalı

• kaç yıllık evlisiniz?uygun pozsyonu belirleyın arkadaşım acı duyuyorsan.galiba eşin biraz sert davranıyor ya da cinsel organı büyük doğru mu?

0|0
    0|0
    • Biraz sert davranir ama cinsel organi okadar buyuk degil

• Aliyorum tabi ya onun kadar olmasada aliyoum

• eşinizn ön sevişmeyi yeterince yerine getirmediğini düşünüyorum.sadece beden olarak değil bayanın ruhunu da etkılemeli erkek.

• bi terslik var...

ya tam hazır olmadan birleşme oluyor ya da psikolojik bir durum

alemin keyif ve zevk aldığı bir durumdan sen zevk almıyorsun.

bence doktora git

0|0
    0|0
  • esın ıcın cok kotu bence esınle doktora gıtmelısın

0|0
    0|0
  • hmm azman lazım senin biraz =) ya da doktora git =P

0|0
    0|0
  • vajinısmus olmuşsun

0|0
    0|0
  • o sıkılmasa bile sen ne zamana kadar böyle devam edecen... eninde sonunda patlayacan...

0|0
    0|0
  • bir erkek te etkisine karşılık tepki vermeni bekler yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evet cok takiyorlar kafasi nasil onu tatmin edebilirim diye düsünürler. bence esin düsünüyor seni öyle doktora gidelim bile demesi iyi birsey mutlu olmalisin. bencede -bir doktora danisin.

0|0
    0|0
  • doktora git ilerde evliliğini riske atabilirsin. ya da eşin işi bilmiyor sert davranıyor vs. ama git doktora bu bir görev değil zevke dönüsecektir güven bana cinsellik iyidir

0|0
    0|0
  • iliski sirasinda zevk almiyormusun yoksa sevismek daha zevkli derken ikisindende zevk aliyorsun ama sevismekten dahami fazla cunku hic hissiyat olmamasi garip geldi

0|0
    0|0
    • Yani iliski sirasinda cok az zevk aliyorum hatta bazi pozisyonlar aci bile veriyor sevismekten cok sevk aliyorum ama bunu demek istemistim

Yükleniyor...