Kuzenim gay olduğunu söyledi nasıl davranmalıyım ona karşı?

benim bir kuzenim var kendisi bugün erkeklerden hoşlandığını söyledi bana. biz onun evlenmesini beklerken yıktı hayallerimizi. nasıl yaklaşmalaiyim ? sülallemizi yasa boğdu..

0|0
65

En İyi Erkek Görüşü

• bence hiç bişey olmamış gibi davranın... yani dışlarsanız kötü sonuçları olur bence... taksimin ara sokaklarında görmek istemezseniz tabi.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Hastaneye götürün hormon testi yaptırın.ve bir psikoloji uzamnıyla görüşün.

0|0
    0|0
    • hormonal degil genetikmis yapisal

• psikoloji uzmanına götürün..bu tarz şeylerin küçüklükten kalan olaylardan olduğunu okumuştum.

• Götü kolla bence sen yine de :D Ne olur ne olmaz.Saka bir yana hormon bozuklugu olabilir bir baktirin bence.

0|0
    0|1
  • çok yazık... psikoloğa gitmesini sağlayın. gay olması konusunu bir süre hiç açmayın. üstüne gitmeyin . fikrini değiştirmeye çalışın. en azından deneyin

0|0
    0|0
    • pisikolojisimi bozuk acaba

• evet. hormon bozukluğundanda kaynaklanıyo olabilir. psikolog sizi yönlendircektir zaten

• doktora götür

0|0
    0|0
  • Piskologa götürün ve hormon testi yaptırın.

0|0
    0|0
  • Yorumsuzzzzzzz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelikle bu tercihi için onu sakın suçlamayın. Bu durum aslında bir hastalık. Eminim kuzenin ne mücadeleler vermiştir, neler yaşamıştır; şu anki halinden kurtulmak için. Nasıl davranmak konusunda 'Prayers for Bobby' adlı gerçek hayattan alınmış bu filmi izleyebilirsin, fikir verecektir.

0|0
    0|0
  • kimse kendiliğinden gay olmaz. mutluka etkenler vardır. bunun en büyük etkeni o bireyle annenin babadan daha fazla ilgilenmesi. kadınlarla daha fazla vakit geçirirse bu duruma yönelir. eğer dediğim gibi bir durum var ise eden bulur gibi bişey oldu. sen bence yine de arkadaş ya da kuzen gibi artık nasıl davranıyordun öyle davranmaya devam et bence.

0|0
    0|0
  • Allah yardımcısı olsun

0|0
    0|0
  • Yalnız kalmamaya çalış :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...