Bakirelik önemli mi?

Neden Bakire eş istiyorsunuz. İstemeyenler neden bu kadar rahat herifler

0|0
9|43

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi bakire olmıyan bir kız çok fazla erkekle yatmışta olabilir 1 taneylede ben ne olduğunu bilemem ama bakire kız da ilk açılışı ben yapcağım için benden beklediği tek şey anlayış sevgi ve mutluluk olucak ama bakire olmıyan kız bunların çoğunu görmüş olucak sevgiydi gezmeydi anlayıştı bunu çoğu erkekten gören ve çok fazla erkekle gezmiş bir insana yeni şeyler yaşatıp kendine bağlaman zor olur bundan dolayı benden daha çılgın fanteziler daha farklı etkinlikler olaylar bekliycek ee evlilik de her dk sexs yaşanılcağı sınırların zorlancağı bir alan değil 2 kişi ayakta durmaya çalıştığı birbirne destek olduğu maddi sıkıntıların olduğu ve şu an ki hayat şartların da 2 kişinin de çalışmış olması gerekiyor ee öyle olunca ne oluyor 2 kişi çalışcak yorgun argın gelicek bir de sabahlara kadar fantezi mi yapcak hadi 1 gece olur 2 gece olur bir yerden sonra mutsuzluk olucak bir birinden soğuma olucak istekler bir tarafın ki karşılanmıycak evlilik sorumsuzluklar la dolu bir üni yaşamı değğil ki bu bende bakir değilim kabul ama bakire kız isterim daha mutlu olucağımı düşünüyorum

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• 1. bakir olup bakir istemesi doğal kendini sqklıyor eşine
    2. Bakir olup bakire olmasada olur diyen erkekler ise tipsizdir çünkü bakirelik önemsiz ise neden kendi yapmıyor.
    3. Bakir olmayıp bakire kız isteyen. Sadece veren Kızla yapmış erkekler genelde bakire kız ister her kızın bakireliğini bozan erkek değil. doğaldır sevgilisi vermiş sadece bir iki kişi ile yapmıştır zorla değil
    4. Bakir olmayan daha doğrısu birçok kızın bekaretini alan tipler asıl bakireliği sorun etmeyen tipler olur
    Bunları bilelim. her Bakir erkek bir değil arkadaşım olanı var arkadaşım olmayanı var

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 42

• Çocuğu mun annesi olacak kadın sadece benim yatağıma girmeli , benle seks yapmalı. Açık ve net.

0|6
    1|0
  • temsilde hata olmasın. kadınlarımız değerli mal gibi görmem asla ama bir temsil söyleyim.
    bazıları titizdir her zaman paylaşılmamış birinci el orijinal ürün alır. bazıları da ikinci el kullanılmış paylaşılmış ürün alır

0|0
    1|0
  • Biz Erkekler,
    Çıktığımız her Hatun versin isteriz,
    Amaaaa
    Evleneceğimiz hatun bakire olsun. Deriz...
    Yok öyle bir dünya yav. 8)

3|1
    0|1
  • 100 tl verip 1 saatliğine eskorta gitmediysem bu yaşıma kadar bunun hakkım olduğunu düşünüyorum

1|3
    1|0
  • olması gereken o oldugu için

0|3
    1|0
  • Önemli degil.

3|0
    0|1
  • Benimle olduğu sürece başka bir erkeği düşünmesi bile ayrılma sebebidir, ama kızlık zarı önemli bir şey değildir (kişisel olarak).

2|0
    0|2
  • Beyin bakire oksun obu kullandirmus ne onemi var
    Nerden bileyim arkayi otoban yapmamis 40kisi girmemis

1|0
    0|0
  • kimisine gore onemli... kimisine gore onemsiz... herkes kendi taleplerine gore birini bulur beraber olur... herkesin secenekleri ve dusunceleri farklidir.. benide ilgilendirmez...

0|0
    1|0
  • Bakir olan istemesi normal değil mi?

0|2
    1|0
  • İstiyorum çünkü bakirim. İstiyorum çünkü islamın gereği olan zinayı yapmadım. Eşlime saklıyorum kendimi. ben böyleysem eşim de böyle olmalı.

1|0
    1|0
  • Önemli. Ben bakirim oda bakire olmalı. ikimizde ilkleri yaşamalıyız evlendiğimizde

0|0
    0|0
  • önemseyen için önemlidir

0|0
    0|0
  • Kimsenin beni tanımadan önce yaptıklarını yargılamaya hakkım yok. Olayın özeti budur.

1|0
    0|0
  • Sevgi daha ağır basıyo

0|0
    0|0
  • Benim icin onemli oldugu icin evlenmeyecegim zaten

0|1
    1|0
  • rahat olanlar eğlenecekleri için takmıyor kafasına bakirelik önemli çünkü el değmemiş ister insan ilki olsun ister

0|0
    1|0
  • Fark etmez cunku aşk bacak arasinda degildir

1|0
    0|1
  • Önemli çünkü ben de yapmadım

0|0
    1|0
  • Evet önemlidir ben beklediysem oda beklemeli

0|0
    1|0
  • Değil

1|0
    0|2
  • Bakiredemek namus demek şeref demeknbenim icin. bakire olmayan bir bayanı cok sevmem lazımki alayım tok cok zor

0|0
    2|0
  • Bakireyle evlencem cunku

0|0
    0|0
  • sen bişi alırken 2. el mi alıyosun 0 mı bizimkide o hesap

0|0
    0|0
  • 0 km tercihimizdir

0|0
    1|0
  • Neden bakire istiyorum çünkü bakirelik bir kızın temizlik belgesidir bence (ruhen değil bedenen).

0|0
    0|0
  • evet istiyorum çünkü bende daha olmadı bişey ilki olmak isterim :)

0|0
    1|0
  • Cok onemli

0|0
    1|0
  • Sen bakiremisinde

0|0
    0|0
  • Evet önemli çünkü ilk olmalıyım

0|0
    2|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 8

• Evet önemli

0|1
    1|0
  • Bakirelik masumiyettir. Bakite olmayan kız da kabul edilebilir ama bir hata ile bakreliğini kaybettiyse. Yani nasıl olsa değilim diye önüne gelen erkekle yatmadıysa. 1 kez yaşayıp pişman olduysa. Bu konuda erkekleri suçlayamayız. Sende erkek olsan herkesle birlikte olan bir kızı istemezsin.

1|1
    1|0
  • Siz türk kadınları Bakir olmayan adamı neden kabul ediyorsunuz? Iyy çok genişsiniz. ben benden önce kendini teslim etmiş adamın yüzüne bakmam tü kaka

1|1
    0|0
  • Bence önemli bir kızın namusu bakireliginden belli olur sen evlenene kadar onu koruyacaksinki namuslu kalasın. Eger ki koruyamazsan zaten sende o namus kalmamıştır buda hiç hoş karşılanmaz. O yüzden namusumuzu koruyalım :-)

1|1
    3|0
  • Rahatliktan değil o , saygidan

1|0
    0|0
  • bence onemsız :d

0|0
    0|0
  • Değil

1|0
    0|0
  • Bekaretin ölçütü nedir? O (o diyeceğim cunku kendısının bır zar formunda olmadığını bılıyorum) dışında geriye kalan her şeyi yaşamış bir kız bakire midir? Bu durumda önemli olan O'mudur yoksa zihniyet midir?

2|1
    0|0
Yükleniyor...