Sevgilim idrar yaparken kasiklarinda ağri oluyormus. Sebebi nedir?

Erkek arkadasim idrar yaparken kasiklarinda agri oluyor. Sebebi nedir nasil tedavi edilir

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Öpeyim de geçsin demeni bekliyodur
    Naha buraya yazdım :D

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• arkadaşım burası doktorlar sitesi değil olsa ne yazar. muayene olmadan teşhis konamaz. sözle muayene ve teşhis tedavi olsa tüm poliklinikler ve laboratuarlar kapanır.
    sağlık riske atılmaz. gitsin bir üroloji uzmanına görünsün yapacağı en doğru şey bu

0|0
    0|0
  • Prostatı vardır

0|0
    0|0
  • İdrar yolları enfeksiyonudur

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon olabilir yüksek ihtimalle pazartesi bir üroloji uzmanına gidin detaylıca çözülür sorun. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • sevgiinin orasını burasını burada paylamak yerine bir doktora görünmesini söylersen gerçeten faydalı olabilir bir deneyin derim

0|0
    0|0
  • Bunu sana soyleme sebebi ile ilgilenmen dsha dogru olur

0|0
    0|0
  • Taş var

0|0
    0|0
  • idrar yolu enfeksiyonu olabilir.

0|0
    0|0
  • Taş Var

0|0
    0|0
  • Idrar yolu iltihabı olabilir testis torbasına kum düşmüş olabilir fıtık olabilir varikosel olabilir doktora gitsin

0|0
    0|0
  • Eğer buluşma zamanlarınız dan sonra oluyorsa, muhtemelen ereksiyonla gelebilecek olan spermlerin oluşturduğu bir ağrıdır.

0|0
    0|0
  • 3 sebepten olur
    1. Böbrek taşı ya da kumu
    2. idrar yolları iltihap yapmıştır
    3. boşalırken meni şiddetli gelmiş ve tahriş etmiştir. Bu üçünden biridir. Devamlı ağrı varsa yanmada yapıyorsa iltihaptır o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• idrar yolu enfeksiyonu olabilir. bir doktora görünmesinde fayda var

0|0
    0|0
    • Benim penisimde sünnet derisi darlığı var öneriniz nedir?

• Uzun süre boşalmamış olabilir

0|0
    0|0
    • Sünnetsiz olabilir mi ve sünnet derisi darlığı falan benim ki gibi 😊😊

• Ahaha cocuk sana diyoki yaniyorum söndür beni ama sende nasıl bir iyi niyet varsa anlamıyosun yavrum benim 😄😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...