Erkekler de gay videosu izler mi?

biz kızlar bazen lez pnosu izliyoruz ve kızlarla yapmak nasıl olur diye hayal kuruyoruz. erkeklerde gay prnosu izleyip merak edermi?

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• sağolasın o kadar azgındımki zerre istek bırakmadın. çok teşekkür ederim iyi bu soruyu sordun 5 yıldız.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• lez izlemek gay izlemek kadar heyecan vermez bisex ya da gaylar daha cok etkilenir ama tranny layboy izlemek ayrıdır etkilenebilinir tabıkı güzelse

1|0
    0|0
  • Merak etmiyorum ne geliyorsa meraktan gelir.

0|0
    0|0
  • Allah bizim belamızı verir izlemeyiz kesinlikle cinsellikten soğutmayın insanları

0|3
    0|0
  • ıyk midem kalktı bir defa yanlışlıkla açmışdım adamlar tren yapıyodu asfasdafasd

0|0
    2|1
  • hiç bir heteroseksüel erkeğin izleyeceğini zannetmiyorum. iğrenç geliyo bana, tahammül edemem yani o görüntülere. mide bulandırıcı

0|0
    0|0
  • kızların ilişkisi nedense estetik oluyor lez ponosu izlerim.ama gay ilişki yapacağım en son şey ayrıca erkek erkeğe ilişki çooook kötü gözüküyor :)

0|1
    0|0
  • pek cazip değil daha çok transvetizm biseks belki izler ;)

erkekler iki kadının sevişmesini daha çok tercih eder neden mi estetik beden ondan ha filmdeki

kadınlarda seçilmiş oluyor ;)

0|0
    0|0
  • İğrençsin yaaa sexten soğudum

0|0
    0|0
  • çok pisler .merak uyandıracak hiç bir yanı yok .lezleri seyretmek daha hoş .daha zarif ve temizler .

0|0
    0|0
  • lez p*rnosu izlerim ama gay p*rnosu... pfh adamı cinsellikten sogutur..

0|0
    0|0
  • merak edip bakmadım değil de sonunu getiremedim videonun. kadınlar erkeklerle bir değil tabi size iğrenç gelmeyebilir

0|0
    0|0
  • denedim ,en fazla 5 sn dayanabildim, güzel bir uzuv yok ortada, Yalnız asansörde sevişen dayıları hep izlerim ,favorim onlar :)

0|0
    0|0
  • meyil varsa mutlaka izlerler diye düşünüyorum dogrusu ben izlemem izlemiyorumda ;) ama lezler ne hikmetse hoşuma gidiyor ;)

0|0
    0|0
  • cok ilginç ya

0|0
    0|0
  • her turlu p*rnoyu ızledım :)

0|0
    0|0
  • nefret ederim

0|0
    0|0
  • kusardım iyiki varsınız:(

0|0
    0|0
  • Çok iğğrenççç kuscam :)

0|0
    0|0
  • Hayır, izlemem.

0|0
    0|0
  • hayvan p*rnosuda izleyip merak ediomusun?

0|0
    1|0
  • hıı izliyoruz

0|0
    0|0
  • gay izlemiyorum, lez videoları izliyorum gerçi hep lezleri izlerim hatta bazen derim kız olsam kesin lezbiyen olurdum diye.dediğim gibi gay vidyoları izlemem zaten iğrenç geliyor

0|0
    0|0
  • gay değilde travestileri izliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İzleyen erkekten şüphe duyarım

1|3
    0|0
  • sanmam izlediklerini.. çünkü erkekler gaylardan nefret ediyor...

1|0
    0|0
Yükleniyor...