Bekaret sizin icin ne kadar önemli?

Bekaret sizin icin ne kadar önemli.. saglam kız aradığını söyleyen erkekler, saglam kızları bozan kim?

Güncellemeler:
Güncel

0|2
7|31

En İyi Erkek Görüşü

• Namuslu biriyle evlencem evlenmeden yapanla degil cok onemli

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• Bekaret benim için önemli değil.

"Sağlam", "bozuk" anlayışı, ne kadar ilkel bir anlayıştır...
    Kadın, domates değil, insandır.

Bekar ve yetişkin her kadın, biz bekar ve yetişkin erkekler kadar,
    cinselliğini özgürce yaşayabilmelidir.

2|0
    1|0
  • Kendisini bozmaya izin veren kim acaba? Zorlamı bozuyorlar sizi?

Bozmak yerinede keşke kaybetmek deseydin daha asil olurdu..

Her haltı yiyerek, sonrada geçmişinizin pisliklerini kapatmak için buraya gelip şu konuları açmaya bir son verin artık..

Çünkü cidden kabak tadı verdi artık..

Kaybeden gitsin keybetmiş erkeklerle evlensin, bakirler gitsin bakirlerle evlensin..

Onla bunla sevdim saçmalığıyla zevki sefa içinde düşüp kalkan, her bo. ku yedikten sonra beni son durağı olarak gören mümkünse benim karım olmasın..

İstemeyerek kaybedenler dışında..

0|1
    1|0
    • Ne bu atar ya, haklısın da sanki her haltı yiyen benmisim gibi bana yuklendin

• Seninde dedigin gibi.. nereye çekersen oraya gider.. üslubum yanlıs olabilir ona lafım yok haklısın.. ama ben ne anlatsam sen anlamak istediğini anlayacaksın.. o yuzden iyi akşamlar dilerim..

• Ben seni ve demek istediğini anladımda sen benim ne demek istediğimi anlayamadın sadece..

Benim lafım o tarz insanlaraydı, yanlış anlaşıldıysam özür dilerim, sadece bu saçma konuda artık iyice doldum, nazarına birşey demiyorum..

İyi akşamlar..

• Milletin şeyinden banane

2|0
    0|0
  • Bir yüz yıl sonra kadınlığın vucudun herhangi bir dokusundan ibaret olmadığını o zeki beyinler çözecektir umutluyum

1|1
    2|0
    • Umarim umarim

• İki kadın olumsuz bulmuş , gayet normal buluyorum 😊 Bir insanı kandırmak , kandırılmış olduğuna ikna etmekten kolaydır , gelde anlat pırıl pırıp kafalara

• Önemsiz

2|1
    2|2
  • Ben kimseyi bozmadım. Bize öyle geldiler.

1|0
    0|0
  • bozuk para sevmem kanks

1|1
    1|0
  • Sağlam kızları zorla bozan yok demek ki sağlam değiller bozuluyorlar

1|2
    2|1
  • Hic onemli degil

1|0
    1|1
  • Benim için çok önemli evlendiğim kişi bekaretini kaybetmiş olsa boşanmaya gitmem ama büyük hayal kırıklığı yaşarım çünkü ben çok seciciyim

1|0
    0|0
  • Bence önemli benim ilkim olmalı

1|0
    0|0
    • Kesinlikle benim icin de oyle.

• Ben o anlamda demedim ya sitede farkındaysan çoğu kız bakire değil o anlamda demiştim :) ama haklısın :)

• Bekaret arayanlardan olmadım hiçbir zaman

1|1
    2|1
  • Bahane niteliği taşır ayrılmak istersem :D

0|0
    1|0
  • Seviyorsam zara bakmam

0|0
    1|0
  • Bozmak kelimesini tasvip etmiyorum ve bekaret değil de verilme şekli önemli.

0|0
    1|0
  • Bekaret mi iki bacak arasındaki şey beni bağlamaz seni sadece kalbi sevgisi bağlar onlar boş

1|0
    2|1
  • Ruh bekareti önemli

0|0
    1|0
  • Ben kimseyi bozmadım. Bana durust oldugu surece adam gibi anlatirsa sikinti yaratmam kabul ederim

0|0
    2|0
  • Ben bakirim bakire istemeye hakkım olduğunu düşünüyorum. Ben yaşamamışsan birşeyler, onunda yaşamamış olmasını isterim.

0|0
    0|0
  • Bnde sana soruyorum?

0|0
    0|0
  • çok önemli ben bu yaşıma kadar kimseyi bozmadım kimseyle de cinsel anlamda bir ilişkim olmadı kendim gibi birini istemek en doğal hakkım

1|0
    1|0
    • Kesinliklee öyle cok haklısın

• :D :D doğru haklısın durduk yere gerilmeye hiç gerek yok

• Yani yani 😂😂

• Benim için önemli orspu ile evlenmem onuda bozanlara sor

0|1
    2|0
    • Tamam ne kızıyon, bende bozanlara sordum zaten niye üstüne alınıyorsun?

• Daha fazla muhatap olamycam.. çünkü sairinde dedigi gibi esit savasmamız icin beynimi çıkarmam gerekecek ama ben bunu yapmıycam.. iyi aksamlar..

• Benmi nasit kişiliğim şimdi

8 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...