Sanırım hayatımda hiç boşalmadım?

6 yıl önce bozuldu bakireliğim ve o zamandan beri onlarcak kişiyle birlikte oldum. İlk zamanlar tecrübesiz insanlarla takıldığımdan o zamanlar boşalmamış olmama şaşırmıyorum zaten ama son yıllarda hep kendimden büyük insanlarla takılıyorum hepsi tecrübeli. Ama yine de boşalamıyorum. Oral yapıyorlar parmakla boşaltmaya çalışıyorlar olmuyor. Hani orgazm oluyorum ama boşalma yok. Normal mi?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kadında boşalma olmaz yani erkek gibi sperm sistemi yoktur. kadın ruhen boşalır. yani herhangi bir sperm gibi sıvı akışı boşalması beklemeyin.

öyle olsa gebe kalınmaz. hem erkek boşalır hem kadın boşalırsa olmaz. kadın alıcıdır.

sen orgazm oldum diyorsun işte boşalmış oluyorsun. ya da hiç orgazm olmadın il baştaki zevkleri orgazm zannediyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Önüne gelenle birlikte olarak, kendine vazife gibi görerek ancak kendini rahatlatabilirsin..

Boşalmak için arada biraz duygu olması gerekir..

0|0
    0|0
  • Aşk olmadığı için tutku olmadığı için öyle

0|0
    0|0
  • Ablacim seni sivas temeltepe acemi birliginde 1 hafta tam pansiyon tatile alalim. 1 haftada niagara selalesine cevirirler seni. Iyi aksamlar.

0|0
    0|0
  • Bilmemmm

0|0
    0|0
  • penis içine girdikten sonra bacaklarını kapat tamamen uzat.. erkek bu şekilde gidip gelsin bak nasıl boşalıyorsun

0|0
    0|0
  • Hep yanlış kişilerle birlikte oluyorsun..

0|0
    0|0
  • Beceriksizler denk gelmis hep

0|0
    0|0
  • Sevgi yok

0|0
    0|0
  • onlarca kişi vaayy be ciddimisin? haftada bir sevgili değiştirdin ha. sana bir tavsiyede bulunayım mı?

0|0
    0|0
  • hayırlısı

0|0
    0|0
  • Demekki olmuyo çok da şaapma

0|0
    0|0
  • Kendini tam vermiorsun

0|0
    0|0
  • Zevk ve beyinsel olarak ta hazza erismen lazim...

0|0
    0|0
  • Benimle ol.. boşaltayım senii canım

0|0
    0|0
  • Beceremıyolsr bna gel bak nasıl bosaltıyorum senı

0|0
    0|0
  • Sen daha benle karsilasmamissin ondan 😎

0|0
    0|0
  • 6 ayda onlarca kişi :) baya hızlısın galiba?

0|0
    0|0
  • Yapıyorlar derken kaç kişi yapıyor sana 😀

0|0
    0|0
  • Hmm sen iyisine denkglmemissin cnmm

0|0
    0|0
  • eğer başından gecen tecavüz sonucu bekaretini kaybettiysen bu gayet normal tedavi görmen gerekir

0|0
    0|0
    • evet tecavüzdü ve ardından çok kez cinsel istismara uğradım. Ama ilişki sırasında zevk alıyorum yine tedavi gerekli mi

• zevk suyu geliyor ama o beyaz şey gelmiyor

• o her bayanda gelmez. peki ilişki sırasında hiç kasılma hissetmiyormusun kasıklarında bacaklarında veya kalp atışlarında hızlanma

• Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 3

• Orgasm bosalma degil mi? 15 yasinda falan mi bozdun bakireligi?

0|0
    0|0
  • Menemoza girdin o zaman :)

0|0
    0|0
  • Bosalmaktan kastn erkekten cikan sperm gibimi?

0|0
    0|0
    • evet

• kadınlar da boşalabiliyor.

• Istisnai durumlarda belki sıvı cıkısı oluyi

Yükleniyor...