Karısına g*t dönüp kocadan hayır gelir mi? Kocasına başım ağrıyor bu gece olmaz diyen kadından hayır gelir mi?

Atalarımız gelmez demişler ama size soralım bir de esiniz böyle yaparsa tepkiniz ne olurdu?

0|0
4|33

En İyi Erkek Görüşü

• Sarılır yatarım şeytanı sevindirmem 😂

1|0
    0|0
    • Oo helal böyle devam koca yürekli adam 😊

• Teşekkür ederim hayata renk katanlar 😅😂

• Ahahahahah 😄 Rica ederim ne demek

En İyi Kız Görüşü

• Poposunu cimciririm ne demek olmaz

1|0
    0|0
    • Yaşa bee 😄

• @meerakli dkbshasgqhabsvjsb

• @meerakli mesaj atcam çok komik birine benziyorsun 😄😄😄

Erkekler Ne Diyor 32

• her ikisinin yaptığı da olmaz. kadın ve erkek her ikisi de birbirinin cinsel ihtiyacını yoklamak ve gidermekle yükümlüdür.

1|0
    0|0
  • Birbirine g*tünü dönüp yatıyorsan, o aşk, ilişki veya evlilik g*te gelmiş demektir. :):

3|1
    1|0
  • Gelmez

1|0
    0|0
    • Ne tepki verirsin peki 😉

• Aldatmayı düşünmem ama neden her gece başım ağrıyor yalanına sığındığını öğrenemk isterim. Karı koca ilişkisi bitme noktasına geldiyse de boşanırız.

• Kesinlikle katılıyorum sana

• Uyuz olurum

1|0
    0|0
  • Evlilik basit birşey değil ki bunlar basit olsun. Ne olursa olsun küslük yatak odasının içine girmemelidir. Yatakta arkasını dönüp uyuyan kadın/erkek gitsin salonda uyusun..

1|0
    0|0
  • Ben onu kıvama getirmesini bilirim💆

2|0
    0|0
    • Erkek dedigin karısına onu arzulatmasini bilecek değil mi ama 😊 bu kadınlar için de geçerli tabiki 😉

• Seni alan yaşadı valla 😊😊

• eşim anlık günlük öyle olsun da ama genel hali böyle olursa durum kötü olabilir :))

1|0
    0|0
    • Nasıl kötu olur aydınlat beni 😅

• yok aldatmak yerine çözüm ararım ya bu arada benim eşim çok etkilenir onun ruhunu okşarım diye yerinde duramaz :))

• En mantıklısı zaten bunu eşe sevdirmektir

• Valla ben istekliyim ve iyi bir cinsel hayat isterim yani

1|0
    0|0
  • Evlilik bencillik işi değil. 2 tarafta birbirini mutlu edecek yatakda. Aşklarını sevgilierin hisslerini hissettire hissettire hemde..

1|0
    0|0
  • hangisi dönerse ondan hayır gelmez

2|0
    0|0
  • ağrı kesici diye bişi var kanks

1|0
    0|0
  • gelmez seks olacağı zaman seks olmalı

1|0
    0|0
  • cok agır bir hastalıgı yoksa kendini iyi hissetmiyormuyorsa gerek yok esimiin saglıgı herseyden önemli.

1|0
    0|0
  • "Hayır" gelir.

Sevişelim mi?
    Hayır.

1|0
    0|0
    • Ahahahahah 😂😂 ne tepki verirsin peki

• sen tatmin olmadıktan sonra tatmin olan eşin samimiyeti ve sevgisi sorgulanmalı bence

• Haklısın tabiki seven insan karşısındaki insanı da kendi kadar düşünür

• Senin soruna karşılık cevap. Neresini dönerse dönsün deliğin ikiside benden yana

1|1
    0|0
  • Gelmez

1|0
    0|0
  • Bakalım göreceğiz 😊

1|0
    0|0
  • Basim agriyorcular diye forum acsan.. ortada hatun kalmaz

1|0
    0|0
  • kesinlikle gelmez

1|0
    0|0
    • Nasıl bir tepki verirsin

• öyle biriyle evlenmem ki işte bu yüzden evlilik öncesi cinsellik önemli, ten uyumu önemli

• Mantıklı tabii

• Böyle bir saçmalık olmaz zaten dinlenmek için özel gün var

1|0
    0|0
  • Bence gelmez

1|0
    0|0
  • Gelmez ama ben yapıyorum

1|0
    0|0
    • Neden peki bunu çok merak ettim

• Ya burda nası anlarılırkı anlatmaya baslasam sen gormeden engellenır ozele gel ordan anlatım ıstersen

• Hayır gelmez evli bile olsan gizli f*ck badi lazım olur

0|0
    0|0
  • zorla yaparım aldatmaktan iyidir.

0|0
    0|0
  • Esimle seks icin evlenecek halim yok

0|0
    0|0
  • gelmez ıkısıde aldatlmayı hak edıyor

0|0
    0|0
  • Sen ne yaparsın o önemli

0|0
    0|0
    • O gün sessizce yatar uyurum sonra bana yanaşmak isteyince bolca naz yaparım ama geri çevirmek ve gece elimden geleni yaparım beni arzulamasini sağlamaya çalışırım

• Kendinin yaptığı naz olmuyor mu onun canı isteyince var benim canım isteyince yok Allah Allah yok öyle bir dünya

• şu an ki ruh halini bilmiyorum.. evlenince anlarsın.. veya evliysen ne yaşıyosun onuda bilmiyorum

• Gelmez beni anlamalı ben nasıl anlıyorsam oturup konuşup çizelim oradanda masaya yatiririz bol bol 😂

1|0
    0|0
  • gelmez :D

1|0
    0|0
    • Nasıl bir tepki verirsin

• ya kocasına başım ağrıyor demesini normal karşılıyorum ama karısına arkasını dönenden hayır gelmez sert bir tepkim olurdu

• Saygı duyuyorum ama bence pek bir fark yok ikisinin arasında

• hayatında başkası vardır ve boynuzlnıyorum diye düşünürüm çünkü kadınlarında cinsel ihtiyaçları var ve kocasıyla karşılamıyorsa... o zaman... ?

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne kadar sacma sorular ya bunlar hergun hergun seks mi yapsinlar ya da yuz yuze baka nakami uyusunlar

0|0
    0|0
    • Bunu genel hal olarak benimseyenler için sordum IQ su yetenler anladı bile

• Ya isin aslı şu ben cinsiyetci soylemleri sevmiyorum atalar soyle demis boyle demis ya da her turlu seyde bu tur sorumlulugun kadina yuklenmesi taraftari degilim. Biri cikar kicini donup yatan hayirsiz kadin der digeri cikar dogurmayan kadin eksik der. Ama hic alaksi yok bizde insaniz ve bir kaliba sokulmaya gerek yok insaniz iste nasil istiyosak oyle yapiyoruz yapmaliyizda kimi zaman dibine kadar sevisir kimi zaman doner kici devirirz normadir bunlar

• Bir kadınlar değil erkekler de dönüp yatıyor iki taraflı olarak sordum cinsiyetçi anlaşılmak istemem :)

• Kadın dediğin seks objesi değil. Bu ne çirkin bir soru. Üstelik sen de bir kadınsın. Yakıştıramadım

0|0
    0|0
  • Alışkanlık haline gelmediyse bu durum olabilir herkes illa tam libidoyla günü tamamlayacak diye bir şey yok.

1|0
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum 😉

Yükleniyor...