Atkadaşlar genital bölgemde hep bir koku var?

Sizde de varmı? Mesela 1 günün sonunda kilodum hemen koku yapıyo. Taharet hep yapmasam da peçeteyle siliyorum yani. Nasıl geçer?

0|0
11|21

En İyi Erkek Görüşü

• Peçeteyi bırak suyla taharetlen, zaten sana peçeteyi kim öğretmişse yanlışı başta yapmış, peçeteyle tam temizlik yapabilmen için en az 15 0 sağlam darbe yapman lazım ki bu durumda pıttığın tahriş olur kabuk bağlar , oysa suyla 10 darbede tertemiz yapar çıkarsın, zaten siz kızların özellikle izmirli kızların sorunu bu, peçete tam olarak temizlemedigi gibi elinize de mikrop bulaştırıyor ama siz ısrarla tam tersini savunup peçetenin daha temiz olduğunu iddia ediyorsunuz. Kısacası gtüne bir tas su çal bak bakalım bir daha koku ya da donunda sarımtırak lekeler oluyormu.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• peçeteyle silmek çözüm değil yıkamaısın ve iyi kurulamalısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Don giyme hava alsin ))))

0|1
    0|0
  • naftalin koy

0|1
    0|0
  • Her gun yikan ve donunu degistir.

1|0
    0|0
  • gerekirse günde 2 defa iç çamaşırı değiştireceksin. peçeteyle silme ile olmaz. taharet yapacaksın. her gün duş alacaksın.

0|0
    0|0
  • Oda spreyi

1|0
    0|0
  • Iykkkkk pislik

0|0
    0|0
  • Geçmez, yıkaman lazım her gün.

0|0
    0|0
  • İç dış yikat oto yıkamada

0|0
    0|0
  • Hastalık var

0|0
    0|0
  • O kokuyu sevmeyen erkek yoktur

0|0
    0|0
  • Git bir yıkan ☺

0|0
    0|0
  • Hic sevmem kokani

0|0
    0|0
  • Temizlik imandan gelir ya.

0|0
    0|0
  • 1 gün sonra haliyle herkes kokar, erkeklerde, cözüm hergün dus, banyo, gerekirse daha fazla.

0|0
    0|0
  • Iyy kusucam

0|0
    0|0
  • off yemin ediyorum popo dan soguttunuz beni

0|0
    0|0
  • Hava sıcak terliyorsun normal

0|0
    0|0
  • makat dan dolayı oluyor terlemeyle birlikte çok az ıslaklık kokuyla iç çamaşırı kokuyor

0|0
    0|0
  • farm4.static.flickr.com/.../...0775_39642ebeb9.jpg olabilir. şaka bir yana doktora git

0|0
    0|0
  • erkeklerdede öyle dşak kokuyor :/ sizinkide kokuyorsa... ödeşmişiz demektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Duş alcaksin bol bol birde her lavabo sonunda yıka

0|0
    0|0
  • Bende yok

0|0
    0|0
  • Lavabodan sonra genital bölgeni yıkamalısın. Vajina kokun külodundaki çamaşır deterjanı kokusuyla karışıyor ve ortaya kötü bir koku çıkıyor. Birde gün içinde akıntı oluyorsun felan, lavabodan sonra vajinanı yıkasanda yine o akıntı yüzünden kötü koku olusabilir. Bu gayet normal. Bu yüzden günlük ped diye bişey var almak çok zor bişi değil pahalı da değil 😂 Külodunuda hergün değiş, biz erkekler gibi değiliz bizim cinsel bölgemizle onlarınki bir değil o yüzden hiç boşuna ıyy demesinler 😂

0|0
    0|0
  • İç çamaşırını sık değiştir ve o bölgeyi temiz tut. İnternetten daha çok bilgiye ulaşabilirsin araştırırsan.

0|1
    0|0
  • duş her gün alınması gerekiyor okulda falan konusu açılınca söylüyorum hep garipseniyorum genelde insanlar hep 3-2 günde 1 duş alıyor... sonuçta işe, okula giden biriyseniz toz, kir hep cildinizle temas halinde bir de terliyoruz.. genital bölge de en çok terleyen yerlerden biri... bir tek sende yok o sorun yani ama aşırıysa günlük ped kullana bilirsin iç çamaşırı değiştirmek yerine

0|1
    0|0
  • Genital bölge için koku giderici şampuan yapmışlar geçen gün reklamda gördüm adını hatırlamıyorum bir bak ona

0|2
    0|0
  • Bunun için bir sprey vardı da adını unuttum. Makyajmidedin YouTube kanalında video olması lazım bir bak istersen

0|0
    0|0
  • 1 gün tutmuyorum sabah akşam.

0|0
    0|0
  • Burda yazılanları dinleme. Buyuk ihtimal mantar var doktora gitmelisin.

0|0
    0|0
  • Pamuk kullan canim

0|0
    0|0
Yükleniyor...