Dalga geçmeden ciddi cevap istiyorum? Genetal bölgem nasıl pürüssüz olur?

tam anlamıyla pürüssüz değil sivilce yara falan çıkıyor. Nasıl önlerim?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• hem terleyen bölge hem de külot sürttüğünden kıl dönmesi gibi hafif batmaların oluşması ile sivilcelenme olur.

sürekli kuru tut. hem mantar olmazsın. terledikçe yıka ama asla kurulamadan külotunu ıslak giyme.

geceleri yatarken de az bir vazelini tüy olan bölgelere sürerek ovala. pamuk gibi olur.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Ağda ya da jilet kullanıyor musun?

0|0
    0|0
  • Jinekoloğa muayene ol.
    En sağlıklı çözümü o söyler.

0|0
    0|0
  • Genetal diye zaten yok genital bölge var neyse bu kadar ukala lık yapmam yeter herşeyden önce temiz tutman gerekir

0|0
    0|0
  • Temizliğine dikkat edeceksin. iyice lifleyeceksin. yağlı yemeyeceksin çok fazla. birde jiletle değilde mümkünse ağda ile temizleyeceksin.

0|0
    0|0
    • Ağdadan başka bir şey kullanmıyorum. Lifliyorum da. yağlı yiyecekten oluyor o zaman?

• Yani vücut çok yağ yapıyor olabilir. yağlı yememeye dikkat et. sık sık duş al ve o bölgeyi iyice lifle. yağ tutmasın.

• temiz tut

0|0
    0|0
  • pudralı agda temızzzzzzzzz

0|0
    0|0
  • Pürüzsüz olursa

0|0
    0|0
  • Bakım ürünleri ile.

0|0
    0|0
    • Hangi?

• Araştırcan orasını, bizimki de kullanıyordu bir ara. bir de lazer yaptırman işe yarayabilir.

• Zımpara kağıdı kullan

0|0
    0|0
  • spral taşıyla taşla guzel bır zıpara cek sonra macun tamamdır

0|0
    0|0
  • çim biçme makinası kullan

0|0
    0|0
  • canım onlara engel olamAssin temiz tut cikan sivilceleri sikma yeter bnmkide ayni

0|0
    0|0
    • Temiz tutuyorum ki zaten

• Ee tamam iste aynilari bndede cikiyo boyle ucuk gibi buyuk kirmizi aciyo demi. ?

• Bence önce türkçeni düzelt. Sonra "GENİTAL"bölgeni düzeltirsin.

0|0
    0|0
  • Lazer yaptirsana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...