Vajina iç dudaklarının uzun olmasından sorun yaşayan ya da rahatsız olan var mı?

Öncelikle şunu belirmek istiyorum bu troll bir soru değil sizden ciddi ve mantıklı cevaplar vermenizİ rica ediyorum.

Vajina iç dudaklarının biraz uzun olması sorun olur mu hem görsel açıdan hem de cinsellik yönündn?
Araştırma yaptım estetik ameliyatı yapılabiliyor ve hiçbir tehlikesi yok ama ben evlenene kadar beklemek istiyorum bir sorun olursa ya da onu rahatsız ederse ameliyat olmak istiyorum. Siz ne düşünüyosunuz?

Görüşleriniz için şimdiden teşekkürler...

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım görsellik kişiseldir. normalde sorun edilmez edilmemeli. insanlar yaratılış esasına göre birbirini olduğu gibi kabullenmeli ve kendi vücudu ile de barışık ve mutlu olmalı. vücut şekli irade ile seçilen bir olay değil.

cinsel açıdan da sorun olmaz. sonuçta iç dudakların görevi penisin giriş çıkış hareketlerini yani uyarıyı üstte bağlı olduğu zevk merkezi olan klitorise iletmek ve kadının klitoristen zevk almasını sağlamak.

ola ki eşiniz rahatsız oldu. bir labioplasti cerrahi bölümüne gidersiniz. tahminen 10-15 dakikalık bir operasyonla estetik yapılabilir. sabah amelyat olursanız akşam taburcu olursunuz. öğleden sonra olursanız ertesi sabah taburcu olursunuz. hastanelere göre ücretler değişmek kaydı ile 500-2000 tl arası değişiyor

1|0
    0|0
    • Yorumu görünce biAn doktorsn sandım ama mühendis olduğunu gördüm ayrıntılı ve bilimsel açıklaman çok hoşuma gitti ellerine sağlık yorumunu kopyalayıp yapıştırdm çünkü ilk bir kaç ay önce normal olmadığını fark ettiğim de araştırma yaptım ve kadın doğumla plastik cerrah arasnda kararsız kalınmış ve ben kadın doğuma gittim hiç bakmadan sorun olmaz dedi gönderdi ilgilenmedi bile çok kızmıştgm sonra buraya sormaya karar verdim ama puanım yetmiyordu. insanlar bu tarz konularda doğru bilgilendirilmeli çünkü reelde kimseye Soramadim . teşekkürler bilgi için

• teşekkürler :))

• ben teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 19

• hayır sorun değil nasıl falsolu yamuk pipiler sizin için sorun değilse... dudağı varmış uzunmuş dudakları pofudukmuş çok darmış fındık kadarmış dili varmış içine aldığı şeyi ısırıyormuş bunlar önemli değil muhim olan delik olsun :D

3|1
    0|0
    • ahahah süpersin ya :)) umarım senin gibi biri denk gelir çok incelemez

• teşekkürler :)) sana da iyi akşamlar

• rica ederim

• Normal problem

1|0
    0|0
  • Sorun degil. Estetige gerek yok

1|0
    0|0
  • dert etme sorun olmaz

1|0
    0|0
  • Bence değil.

1|0
    0|0
  • yokkk

1|0
    0|0
  • Bence bunda bir sıkıntı yok. Hatta bazı durumlar için çok daha elverişli bir yapı.

1|0
    0|0
  • sorun olmaz hatta harika olur

1|0
    0|0
    • Hahaha hadi bakalım:-)

• oral yapmak harika olur üstelik

• Herkes öyle diyor çok şaşırdım hiç beklemiyordum harika olacağını :-)

• olmaz. ben sevrim oralda yumusacik olur onlar ;)

1|0
    0|0
  • Diğerine de ip bağla ağırlık as ayni seviyeye gelsin

0|0
    1|0
  • önemlı olan işlevi dicem olmıcak

0|0
    1|0
  • buradan yazmayayım şimdi ayrıntılı konuşmak istersen yaz

0|0
    0|0
  • hiç önemli değil takma kafana
    bunlar sıkıntı yaratmasın sen kendinde kusur ararsan sonra başkalarını mükemmel olmasını beklersin
    senin sorun değil belki daha çok hoşuna gidilecek birşey
    bu tür bayanlar daha çok hoşuma gidiyor
    gayet normalsin
    hatta süpersin deyebilirim

1|0
    0|0
    • Wayyy teşekkürler :-) umarım sorun olmaz

• Hahaha :-)

• hoşuna gitti dimi

• çirkin bir görüntü ama benim gibi yokluktaysa delik olsun yeter

1|0
    0|0
    • yok çokta çirkin durmuyo ama tabi tercih meselesi yinede

• seks yaptın mı hiç

0|0
    0|0
    • yok yapmadım o yüzden soruyorum

• o zaman sıkıntı yok takma kafaya

• tamam sağol

• onu bulmuşlarda rahatsız mı oluyorlar bulamayan ne yapsın :/

2|0
    0|0
    • mantıklı

• tamam :)

• :D:D:D

• Yok be emilir vakumlanır yalanır onlar

1|0
    0|0
    • işte tiksinilmez demi :))

• Bence düşünür o dudakları görünce :D

• Ahahaa :-) umarım

• Görsel açıdan tercihim değil, hoşuma gitmiyor

0|0
    0|0
  • benim alet çok uzun ve beni rahatsız ediyor :)

1|0
    0|0
    • bişe diyemicem :)

• Uzunluk başa bela her konuda her yerde 😂

• ya sen sorun etme yeter sen öyle diyosan zenciler napsın :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkeklerin uzun iç dudaklarınsevdiklerini biliyorum. Ama tersi olan kişilerde eminim ki vardır. Bencede evlenmeyi bekle ve eşine göre hareket et. Bir kadın olarak bende daha çekici buluyorum uzun iç dudakları. Daha güzel yani

1|0
    0|0
    • Allah allah ben hiç bilmiyordum iyi ki sormuşm soruyu şu an moralim süper :-) tabi şanstan sevmeyen bir adam düşmez ben memnunum hiç sorunum olmadı şuana kadar:-) teşekkürler yorumun için

• Ameliyat sorun yaratabiliyor uzun dedigin sarkık olmasi mi? Genetik bişey bu

1|0
    0|0
    • sarkık değil ergenlık döneminden beri öyle sonradan olan bişey değil. Evet bende sorun olur diye korkuyorumm o yüzden evlendikten sonra yaptırmayı düşünüyorum tabi gerekirse

• Bence sorun etme senin elinde olan biseu değildi

• tamam çok sağol desteğin için:-)

• hay senin vajinana sabahtan beri vajinada vajina. tut kopar sende rahat et bizde :d

0|1
    2|0
    • sabahtan beri mi? Hayırdır nerelerde takılıyorsun bu siteye ilk sorum :)) bence sen tut kopar seninkini herkes rahat etsin

• Benimde disa tasoyor en sevdigim tarafi da bu :D

1|0
    0|0
    • hadi ya bende seviyorum rahatsız etmiyor benide ama bende yeni fark ettim bu zamana kadar hiç sorun olmamıştı ama evlenince sorun olursa diye korkuyorum :))

• Olmaz tatlim

• İnşallah :-) teşekkürler

• Allah â şükür şikayetim yok. Bence takma ya her ayı dert edıyosnuz sanki erkek çok estetik. S

1|0
    0|0
    • Sikayetim yok demis ya alti ustu bir değil oyle olmasaydida baska olsaydi nolckti 😂

• Ic dudaklar dedigin iki dudagin icinde kalan kisim mi?

1|0
    0|0
    • evet kimilerinde hiç belli değil

• Aynen ya ben şok ben iptal :-) bazı kusurlar gerçekten çekici olabiliyomuş inşallah hayatıma girecek kişi dediğin gibi beğenir. :-)

• Insallah canim benimm ☺

Yükleniyor...