Kendinizi aptal yerine konmuş hisseder miydiniz?

çocuk ondan hoşlandığınızı anladı ve bunu yanındaki kendi gibilere de söyledi. çocuk gay. size tuhaf tuhaf bakıyolar her gördüklerinde.ama siz bu durumu çok geç anladınız.Kendinizi benim gibi rezil olmuş hisseder miydiniz?(çocuk bi de sanki sizinle de ilgileniyomuş gibi yapıyo ayrıca)

Siz ilgi duyduğunuz çocuğun gay olduğunu öğrenince kendinizi aptal yerine konmuş hisseder miydiniz?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• niye hissediyim ki? ona ilgi duymaya başladığımı anladığında mı gay olmuşsa başka :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Tuhaf hissetmeniz normal , dış görünüş her zaman yanıltabilir , bu mümkün olduğuna göre çok dert etmeniz gereken bir durum değil .

Kendi aralarında konuşup size tuhaf tuhaf bakmalarına aldırış etmeyin , he deyip geçin .

0|0
    0|0
  • Türkiyenin %25 i gay dediydi geçende biri %25 ninde siftahı yoksa %25 ide yaşlı olsa %25 ninde başı bağlı olsa hım o yüzden lezbiyenlik aldı yürüdü başımıza daş yağacak yareppim

0|0
    0|0
  • Bir erkek olarak bir gayin hic bir hareketini ciddiye almam ki zaten adamin dogasi bozulms kisiligi bozuk olmasa gay olmaz bence kafana bile takma

0|0
    0|0
  • salla çocuğu

0|0
    0|0
  • niye hissedecek mişsin ?

0|0
    0|0
  • çok zor olmalı senin için :D

0|0
    0|0
  • seni cok iyi anlıyorum çünkü 1 ay once ilgi duydugum kızın lezbiyen oldugunu ogrendim:))

0|0
    0|0
    • kız senin ona ilgi duyduğunu biliyomuydu peki,ark. falan söylemişmiydi

• benimki garip biraz ben bu gerçeği öğrendikten sonra kızın bana eğilimi olduğunu öğrendim.. dur ya oha! yoksa ben de mi lezbiyenim:)))

• aktifmiymiş pasifmiymiş onu ögrenseydin bari

3|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 5

• :) sen ne ediyorsun :) eski sevgilim eski sevgilime sulandı... Çocuk gaymiş haberim yokmuş :( eski sevgilim bana gelip "seninki geldi elimi filan tutmaya çalıştı haberin olsun , ilk benden duyda sonra kıskanma merak etme pas vermedim ben aramıza erkekler girsin istemem dostlugumuza önem veriyorum" diye kafa buldu :( sen olsan kendini nasıl hissederdin :(

0|0
    0|0
  • Biraz hissederdim sanırım..

Ama boşver ya salak insanlarla uğraşma ( salaklığı gay oldugu için degil tuhaf tuhaf baktıkları için)

0|0
    0|0
    • sürekli bakıp anlamlı gülüyolardı ve ben neden acaba diyip duruyodum gerçekten çok da salaklar

• bazı gayler çok tatlı oluyo yaaa :D kadınlara ilgi duyanıda var ilgi duymayanıda ama bence mide meselesi miden genişse devam et :D

0|0
    0|0
  • hissetmem

0|1
    0|0
  • aptal yerine niye konayım ? alnında gay yazıp hoşlansan tamam da , yazmıyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...