Bayanlara yapılacak oral sex konusunda tavsiyeler

kız arkadaşıma bu haftasonu oral yapmıyo düşünüyorum bakire en çok nasıl hoşuna gider bilgili beyler tecrübeli bayanlar yardım edebilir misiniz ve oral sex sırasında bakirelik bozulur mu dilden dolayı yardımlarınızı bekliyorum

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• dilini içerilere çok sokma sadece deliğin etrafını yala sende. önce bacaklardan kasıklara küçük öpücüklerle yaklaş birden bire başlama orala ki heyecan tavan yapsın karşı tarafta. sonra kasıklara gel oraları da küçük küçük öpücükler kondur. dış dudakları da aynı şekilde. sonra vajinanın dudaklarını kendi dudaklarının arasına al çek ki karşı taraf sabırsızlansın. sonra aşşağıdan yukarıya birkaç kez dilinde in çık. sonra klitorisi yavaş yavaş yala birden değil. sonra heyecan arttıkça dudaklarını ayırarak yala ki klitoris ortaya çıksın iyice. zaten fazla dayanamaycaktık bir kaç dk sonra titreyerek boşalmasına şahit olacaksın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yumuşakca içinide yala

ama en çok klitorisinde dur

0|0
    0|0
    • darbeler nasıl olmalı yavas sekilde mi dille yalamalıyım yoksa seri mi emme yumusak mı olmalı sert mi nasıl anlayabilirim hosuna gittiğini ya da rahatsız olduğunu

• o seni yönlendirir

Erkekler Ne Diyor 2

• dili içeri kaçırmada, duruma göre şekil alırsın zaten.

0|0
    0|0
  • kilitorise yoğunlaş yoğun ve seri dil darbeleri yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...