Sperm hangi renktir?

Arkadaşlar spermin olması gereken renk nedir ve bu kişiden kişiye değişir mi?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Bosaldigin nzaman araligina gore degisir

0|1
    0|0
    • Ne alakasi var onunla ve sen nerden biliyorsun?

• Ben fesatca söylemedim

• Sen zaten hiçbirşeyi fesat söylemedin de mi 😃spermi nerde gördün ve nerden biliyorsun bosalma araligina bağli olduğunu?

Kızlar Ne Diyor 4

• Siyah renkte gerçek sperm

0|0
    0|0
    • Sperm siyah renk olur mu mihriban, katarak yok ise bir insanda bunu bilir 😃

• Sanane siyah o siyah

• Siz gerçekten çok garip kizlarsiniz gelip yorum yapiyorsunuz sonra da mal ayagina yatiyorsunuz, birisi içine mi boşaldi nerden biliyon sperm hic siyah olur mu?

• Mor bence. Kisiden kisiye degisir mavi tonlari da var.

0|0
    0|0
    • Ne moru pembesi siz de spermi gökkuşağina çevirdiniz iyice 😃

• Morcivert

0|0
    0|0
    • Mor nedir hanim efendi kendi vajina renginle karıştırdın herhalde 😃 ?

• Mor değil morcivert dedim

• Öyle bir renk mi var olsa olsa senin vajinan mor veya pembe olur.

• BeyaZımsı sarımsı karısık bisi 😀

0|2
    0|0
    • Sen nerden biliyon ben erkeklere sordum 😃 ?

• yaprak sizin aranızda cümle aleme açık yer lan burası sanki yazışmaları göremiyoruz :)) tam mal çıktın hahahhahaha

• @PacoRabanne1 sanane lan dangalak sana mi sorucam soruyu acan benim gelip yorumun altina yazan sensin bu yüzden malin hası sensin.

Erkekler Ne Diyor 7

• kişiden kişiye az değişiklikler olabilir. hatta kişinin kendi spermi bile her zaman aynı renk olmaz. normal rengi beyaz ve hafif alacalıdır. ama şeffaf ya da yarı şeffaf gelebilir. korkulacak bir şey değil. doluluk hali ile de alakalı renk değişir.

0|0
    0|0
    • Sayin kardesim en iyi açıklama net doğru cevap sende ama bu konuyu açan sapık insan malesef sadece kızların yorumuna cevap veriyor yani binevi pisikolojik sapıklık.

• Kirli beyaz

0|1
    0|0
  • Beyaz ama su gibi kıvamsızda gelebilio. yediklerin içtiklerin, hava sartları vs

0|1
    0|0
  • Kişisel olarak beyaz ve bazen de su gibi renksiz olabiliyor.

0|1
    0|0
    • Neden değişiyor rengi aceba?

• Testislerini sıcak tutman (ki zararlıdır), çok sıkı giyinmen ve sık sık mastürbasyondan dolayı.

• pembeee

0|0
    0|0
  • tenin ne renk?

0|0
    0|0
  • Siyah beyaz 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...