Bilgisi olan lütfen yardım etsin arkadaşlar

Biraz sacma gelebilir ama cok korkuyorum sevgilim önce penisine ellemişti sonra prezervatif taktı zevk suyu falan bulaşsa bir sey olur mu ve tam ilişkiye girmedik sadece sürtünme ve gecen ay hic bir sey yasamamısken adetimden 2 hafta önce cok az kan geldi bu ayda aynısı oldu bunun nedeni nedir?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Adet oldun mu bu ay?

0|0
    0|0
    • Daha adetime var 10 gün falan

• Yok girmedi

• Bence kondomu takan dikkat eder.Sorun olmaz diye düşünüyorum.Stres yapma boşuna.

Erkekler Ne Diyor 6

• İşi oraya kadar getirmişken başladığınız işi bitirseniz çok iyi olacakmış, olmuyor böyle... Sıkıntı olmaz rahat olabilirsin.

0|0
    0|0
  • zevk suyuyla hamile kalmazsın ama kanama zarı zorladıysanız zedelenmiş veya yırtılmış olabilir çünkü bazı insanlarda bu zar çok hassas oluyor...

0|0
    0|0
  • bi nane olmaz.sürtünmeyle cocuk olsaydı ohoooooooo

0|0
    0|0
  • bişey olmaz dert etme ;)

0|0
    0|0
  • azıcık saçma olmuş :))

0|0
    0|1
  • birşey olacağını sanmıyorum zevk suyu konusu beni 5 ayda 12 kilo verdirdi tabi ben biraz fazla abartmıştım ama hiçbirşey olmadı sen strese girersen daha düzensiz oluyo ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bunun nedeni strestir.eczaneye gidip adet kanının az geldiğini söylersen sana ona uygun ve hesaplı bir ilaç verirler.kafana bu kadar takarsan ay adet görmediğin olur.

0|1
    0|0
  • az geldi derken ?

0|0
    0|0
    • Yani bir iki damla kan geldi 2 hafta sonrada adet oldum bu ayda aynısı oldu ama daha adetime var

• Evet

• zarın zarar görmüş olabilir belki.

Yükleniyor...