Bu zamanın ilişkileri (Sorum herkese)

Bu zamanda bu ilişkileri benim aklım almıyor.Nasıl bişeydir bu onunla çık ayrıl sonra diğeriyle çık kafana göre birini bulana kadar böyle devam et.Bu mu olması gerek.Bu kadar mı midesiz namusu bir kenara atan bir millet olduk.Artık erkekler istediklerini yapar olmuş kızlar bakire olup olmamayı bile takmaz olmuş nereye gidiyoruz arkadaşlar.Ben mi yanlış düşünüyorum ki acaba?

Güncellemeler:
Bazı arkadaşlar benim bu soruyu puan amaçlı sorduğumu düşünüyorlar ama inşallah onlara Allahım benim düşüncelerimi nakşeder.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• ailelerin çocuklarıyla yeteri kadar ilgilenip sevgi gösterememesi ve medyatik unsurlar,yasaklara eğilim .sevgi ve ilgiyi dışarıda arama...aile kaynaklı.yeteri kadar mahremiyetin özel'in öğretilememesi...üzülüyoruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Haklisin malesef bu zamanda dogru kisiyi bulmak zor insan kimseye güvenemiyor artik güven korkusu oldu cok zor

0|1
    0|0
  • Çok doğru düsünüyorsun.artık insanlarda namus anlayısı diye birsey kalmadı nerdeyse...Bunun sebebi de Aile ve tv deki dandik programlar.

0|1
    0|0
  • Haklısın, demekle yetiniyoruz.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım ben mesaj attığın kişiyim arkadaş olmadığımızdan cevap veremiyorum mesajlarınıza

0|0
    0|0
  • Sen doğru düşünüyorsun.Ama benim zerre kadar umrumda değil ne yaptıkları.Uzaktan sahte gülüşlerine bakıyorum.Ben kendi yalnızlığımla gurur duyuyorum.Senin endişen şu: "Ya ben de beni deneme tahtası hayatına sahip biri üzerse,ya ben de onlardan birine vurulursam,vs vs." Merak etme,senin bunca yıldır koruduğun çizgini,öyle basit ilişkilerin kadınları gelip bozamaz,sen izin vermedikçe.

0|0
    0|0
    • Yanlışlıkla engelledim,yorum yazabilirsin.

• Aminnn inşallah demekten başka bişey yok zaten gerekli olanları sende söylemişsin.

• : )

Erkekler Ne Diyor 2

• Doğru düşünüyosunda elden bişey gelmez.

0|0
    0|0
  • deneme yanılma yöntemiyle buluyorlar işte hemen evlenip ondan sonra boşansızlarmı? türkiye de boşanma da arttı iyice dikkat edersen

0|0
    0|0
    • bence hemen evlenip sonradan boşanmaları bu yapılanlardan daha hayırlıdır.Kocasıyla bişeyleri yaşamak mı günah yoksa tertemiz diye görünen insanların her gün birileriyle bişeyler yaşamaları mı

Yükleniyor...