İleride çocuğunuz yurtdışına üniversiteye gitti, gay ilişki yaşadığını duydunuz...

sorunca kendi de evet dedi. naparsiniz?

- hastalik kabul edilmedigini bilmeyenler tedavi vb. demesin. doktor guler size.

0|0
17|16

En İyi Kız Görüşü

• Öyle mutlu olacaksa karisamam, sonuçta brnim evladım o.

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 16

• link

:D

0|3
    0|1
  • zor bir durum.. yorum yapmıcam büyük konuşmak gibi olur

1|5
    0|1
  • büyük konuşmamak lazım..Allah göstermesin..nerde hata yaptık diye düşünürüm..üni.ye gidince hemencik gay ilişki yaşıyor değildir, daha önce böle bir eğilimimi oldu, başına daha önce bizim bilmediğimiz bişeymi geldi derim..bi süre okuldan uzak kalmasını sağlarım..

bigün bir yerde rahatsız olur benim yetiştireceğim çocuk zararın neresinden dönersen kar deyip onun anlık tercihlerinde çokda özgür olmasına izin vermem

0|1
    0|1
  • Babaya havale ederim.

2|3
    1|2
  • allah göstermesin

1|1
    0|2
  • çocuğum sen malmısınnn der susarım napıyım :D

1|1
    0|1
  • Ağzını burnunu kırarım onun..

0|2
    0|1
  • Sorun etmem.

0|1
    0|0
  • biz seni oralara i.ne olasın diyemi gönderdik çabuk gel buraya derdim :)

0|1
    0|1
  • hem cinsiyle bir ev tutarim ona rahat ettsin diye erkek erkege

0|1
    0|1
  • Düşüncesi bile ürkünç.

0|1
    0|1
  • senin kendi annen ne dedi merak ettim

0|2
    0|1
  • onu öyle kabul ederim

0|1
    0|1
  • götünü çakmakla yakardım..

0|7
    1|2
  • tövbe yav Allah korusun.kimse büyük konuşmasın evlattır başa gelmeyince bilinmez.eğer ki kendi seçimi değilse iç güdüselse yapacak bir şey yok.

0|1
    0|2
  • Yikilirim heralde

0|1
    0|1
    • sana mustehak o zaman.

• Neden ki sen gay olmasaydiin kabul edebilirmiydn oglunun gay olusunu sen ettin peki toplum etcekmi

• toplum cahilse bende mi cahil olacam.

Erkekler Ne Diyor 16

• Hoş görü moşgoruyu bide sözde moderligi bir tarafa atın

yaptıgınız igrencligide normalmiş veya hastalıkmış gibi tarip edip sacmalamayın

Dini açıdan lut kavmi ve benzeri helaklar,Kadınla bile anüs yolu birleşmek o kadar gunahken bide erkekle.

toplumsal acıdan-igrenc bile denilmeyecek kadar tiksindirici bir durum

dünya düzeni acısından insanların cogalması kız ve erkegin birleşmesi varken böyle yaparak hem düzene hem yaradana karşık cıkmaktır

anlayacagn bok bir durum ve buna eyw ceken anne babanında ALLAH belasını versin derim

1|2
    0|2
    • sen belani bulmussun zaten.

• Sen daha belanın büyügünü bulacaksın burda bulmasanda öbür dünyada kat be kat bulacaksn

tabi öbür dünya'ya yaradana inancın var mıonu bilmiyorum ki inancı olan birinin bu şeyi normal görmesınden daha munafık birşey olamaz

• başlangıçta sanırım baya bir kızarım ama evlat öyle kolay reddedilmiyor. neticede yavrumdur der bir zaman sonra affederim sanırım. öyle kabullenmeye çalışırım. ama kimsede istemez böyle bir şey olsun. olursa da yapılcak bir şey yok tercihlerine saygı duymasak da evladımıza duymalıyız bence

0|1
    0|0
  • Tedavisi olmayan bir durum. Kabullenmekten başka çare yok. Bir anne ve babanın hayatta karşılaşabileceği en zor durumlardan birisi.

0|1
    1|1
  • Soruyu soran arkadaş bu konudan acı çekiyor sanırsam.. ailenmi kötüledi seni ?

1|1
    1|2
  • Önce temiz bir sopa atarım bir kaç kemiğini kırarım sonra evden s... Ederim mahkeme acar evlatlıktan red ederim...

1|1
    1|2
    • kendi kafana sik da oksijen harcama bence... mal.

• hadi lan ordan ayak takimi alt tabaka egitimsiz kultursuz cahil. bir erkeklik uydurmussunuz gidiyo.

• Hahahahahaha pislik

• Kabul etmekten başka olan çareler sıralanmış zaten yakınların her sorunu paylaşılmadan çözülmez , bunu da öyle çözebilirsiniz.Tedavisi var biliyorum...

0|0
    0|1
  • Gebertirim sende öyleysende sende beter ol

1|2
    1|2
    • geber ulan magara adami.

• seni mi gerdi yatak odam. her koyun kendi bacagindan asilir.

• çok gerildim lakin milletin "olmaz öyle şey" düşüncesi seni daha bir gerdi bakıyorum, normal karşılamamızı mı bekliyordun ?

• Müslüman bir doktorsa hertürlü tedavi eder sen merak etme

2|0
    1|2
    • mal mal cevap verme cahil... tip bilimdir disina cikilmaz.

• defol o zaman tutan mi var

• buraya soru sormuşsun bende cevap vereceğim tabi

• birileri beklemediği cevaplar alınca sinirlenmiş galiba

1|0
    1|2
    • bi de senin yatak odanda olanlar seni ilgilendirir ama benden gay olduğun içinde takdir bekleme

• lez olsa kaldırırdım sorun olmazdı

fakat gayse cinsel tercihinden öte sağlık sorunları olurdu...

0|1
    1|1
  • arkadaş gay biraz ılımlı yaklaşın. başıma gelmesini istemem düşünmek de istemiyorum.

0|1
    0|2
  • zikecek hatun mu yoktu derim alırım mektebe götürürüm hatunu becerene kadar döverim <3 çok iyi baba olacağım :D

0|2
    0|0
  • Evlenmeden verme kızım derdim.

0|0
    0|1
  • kafasına sıkarım ibreti alem için.baban duysa seni de öyle yapar.

1|2
    1|2
    • hapse girersin... deger mi? babami da tanimiyosun.

• elalemin içinde gay babası diye geziceğime o çocuğu öldürürüm aslanlar gibi de yatarım içerde.evlatlıktan reddetsem gittiği yerlerde benim oğlum dicekler sonuçta.gebermesi en uygun olanı.senin baba geniş adamsa bilemem

• arkadan verip modernleşmeye devam et uygarlık seviyesine ulaş:D

• allah düşmanıma göstermesin !

1|1
    0|1
  • onu skerim.

1|1
    1|2
Yükleniyor...