Penisim sola doğru eğri?

Penisim sola doğru eğri, bu durum sorun yaratır mı merak ediyorum. Penisi eğri oLupta cinsel ilişkiye giren var mı herhangi bir sorun yaşadınız mı

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Sorun yaratmaz, daha çok zevk verir daha çok yere değeceği için 😍😍😍😍😍😍 tabi ne kadar eğri bilemem görmeden :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• bu seni ilgilendirir. yani sana acı veriyorsa doktora git. ama acı vermiyorsa gerek yok. kadını ilgilendirmiyor. her halukarda kadın sorun yaşamaz.

penis eğriliğinin az olması sorun değil. çok olursa ilişkide senin canını yakar

0|0
    0|0
    • bana acı vermiyor, gerçi hiç cinsel ilişkiye girmedim ama karşı tarafa acı verir diye korkuyorum

• yok vajina esnek yapıdadır. akerdeon gibi büzülmüş kesecik şeklindedir. ilk giriş dardır ama içi geniştir. bu nedenle eğrilik etkilemez.

• Allah başka dert vermesin

3|0
    0|0
  • İçine bırakınca düzelir

0|0
    0|0
  • çok mastürbasyon yapan erkekler haliyle aleti sağ eliyle kavrıyor. zamanla alet de sola doğru eğriliyor. tek sen değilsin. senin gibi binlerce erkek var. ama ilişkide sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • benim ki de eğiliyor , sanki bana ya da hayata küsmüş gibi...

1|0
    0|0
    • sorun yarattı mı ilişkide

• ne kadar eğri

• çok hafif eğrilik var. kıza göndersene penisinin resmini , meraktan çatlayacak , anlamaz öyle , kesin görmesi lazım.

• Ters dönmediyse sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...