Sizce normalmi?

13 cm normalmi sizce özellikle bayanların yorumlarını bekliyorum canımı sıkmaya başladım bu konuya

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Önemli olan boyu değil be ne çok dırdır yaptınız

0|1
    0|0
    • ufak şeyin nasıl işlevi olur :D

• @Sant1ego büyük ihtimalle en uzun malın sende olduğunu sanıp egonu tatmin etmek için geldin buraya 😄 önemli olan işlevi demedim ayrıca önemli olan çapıdır kalınlık olarak doldurmadığı sürece boyu sadece can yakar

• 18 cm nin uzun olduğunu düşünmüyorum..

Her insan en büyük organında en büyük derdinde kendinde olduğunu düşünür ben onlardan değilim

sadece hamsileri eleştiriyorum

he bu arada , fuckbuddym zevk alıyor diyerekten arkadaşını bana yönlendiren birisi , bırakta hakkım olsun

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence normal hatta çok normal iyi ve sert seviş mükemmel 😊😊

0|1
    0|0
  • Normal ama memnun etmez

0|1
    0|0
  • Benim manitaninda kucuk hemde cokkk mast. Yaparken serce parmagini kaldirip yapiyor bak benim icin hiccc mesele degil yeterki o benden zevk alsin zaten bende mutlu olurum ☺ insanina gorw degisiyor bu mesele olsunn ☺

0|0
    0|0
    • o ne la yarısı kadar benimkinin :D

• benimkini görmek istersen , bir mesaj kadar uzağım

• haberin olsun :)

• Normal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Normal ama kizlarin gozu de doymali. Seninkisi kız için kunefeyse daha buyukleri kaymaklı künefe gibidir. 20 cm aleti olupta seks hayati 31 cekmekten ileri gidemeyen bir sürü angut var. Diğer yonlerini2 gelistirip 13 cm kobracigi bir sürü hatunla tanistirabilirsin. Bu senin elinde.

0|1
    0|0
  • Normal kardeşim normal... Sen sürekli 18 den aşağı inmeyen sanalcılara bakma onların herşeyi sanal olduğu gibi s. ikleri de sanal. Ortalama 11 dir zaten. Seninki normal. Kalın olsun biraz yeter.

0|0
    0|0
  • Kızlar koşun

0|0
    0|0
  • benimkinin kalkmamış halinden söz ediyorsun sanırım arkadaşım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...