Bakalım mı bakmayalım mı?

ya kızlar sizlere hiç ama hiç anlam veremiyorum nedir bu ya... sırf biz bakalım diye açık ve seksi giyiniyorsunuz bakıncada kötü oluyoz bakmayıncada gay zannedionuz amacınız ney ?

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

• Peki siz erkekler neden bir kız makyaj yapınca veya soyle boyle gıyınınce bunun sadece sıze ozel oldugunu zannedıyosunuz ? bence dıkkat cekmek ıcın farklı gıyınınen kız komplekslıdır ve dıkkat cekmek ıcın yapar ama genelde neyı sevıyosak neyı yakıstırıyosak o sekılde gıyınıyoruzz ..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• kızlar böyle işte :D

0|1
    0|0
  • bakmanında bir adabı vardır öküz gibi bakılmaktan kim hoşlanır ki.bide sapık gibi kendinizden küçüklere bakmanız yok mu insandan soğutuyosunuz.

1|1
    0|0
    • hayvan gibi bakmaktan bahsetmiyorum zaten ayrıca çoğullama olarak konusma :D yaşadıgın şehirde aç erkek çoktur onu bilemeyiz..

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen hatun karşıdan gelirken bakmaya başlayıp, hatun yanından geçip gittiğinde bakmak için arkan dönük yürümeye başlarsan tabi ki rahatsız olur.

0|2
    0|0
    • yok artık o kadarda demedik :D

• Çok güzel bir söz var güzele bakmak sevaptır diye boşver ne derlerse desinler güzellere bak :)

0|1
    0|0
    • öylede güzele güzel gözle bakmak sevap gözünle s..tikten sonra ne anlamı var :)

• aynen çözemedim amaçlarını

0|1
    0|0
  • sen bak sittir et.derlerse desinler

0|1
    0|0
  • istediği kişiler bakmayınca öfkeleniyorlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...