Kocanızdan sizin bikini ve koltuk altı ağdanızı yapmasını ister miydiniz? Erkekler karınız bunu istese yapar mıydınız?

Kocanızdan sizin bikini ve koltuk altı ağdanızı yapmasını ister miydiniz? Erkekler karınız bunu istese yapar mıydınız? Benim için bikini ve koltuk altı ağdası çok acılı olabiliyor. Birinin sürerken birinin de gerdirip çekmesi gerekebiliyor. O sebeple kocamdan bunu istemeyi düşünüyorum. Şu an evli değilim kocam olacak bir adam da yok ama ben böyle bir istekte bulunsam kocam sizce nasıl düşünür merak ettim.

Güncellemeler:
Bir çok erkek evlendiğinde karısından oral seks bekliyor, istiyor. Bazıları daha da saçmalayarak anal seks bile isteyenbiliyorlar. Kadın bunlardan iğrendiğini söylediğin de erkek kadını ruhsuz içi ölmüş sevişmekten seks yapmaktan haberi olmadığını söyleyip sekste heyacan bahanesi ile karılarını aldatmaktan hiçbir beis görmüyorlar kadının iğrenmesini doğru bulmuyorlar ama erkeklerin iğrenmesi doğru bulunuyor o kadından sana oral anal seks istiyorsan onun kılından iğrenemezsin

2|0

Erkekler Ne Diyor 39

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...