Kocanızdan sizin bikini ve koltuk altı ağdanızı yapmasını ister miydiniz? Erkekler karınız bunu istese yapar mıydınız?

Kocanızdan sizin bikini ve koltuk altı ağdanızı yapmasını ister miydiniz? Erkekler karınız bunu istese yapar mıydınız? Benim için bikini ve koltuk altı ağdası çok acılı olabiliyor. Birinin sürerken birinin de gerdirip çekmesi gerekebiliyor. O sebeple kocamdan bunu istemeyi düşünüyorum. Şu an evli değilim kocam olacak bir adam da yok ama ben böyle bir istekte bulunsam kocam sizce nasıl düşünür merak ettim.

Güncellemeler:
Bir çok erkek evlendiğinde karısından oral seks bekliyor, istiyor. Bazıları daha da saçmalayarak anal seks bile isteyenbiliyorlar. Kadın bunlardan iğrendiğini söylediğin de erkek kadını ruhsuz içi ölmüş sevişmekten seks yapmaktan haberi olmadığını söyleyip sekste heyacan bahanesi ile karılarını aldatmaktan hiçbir beis görmüyorlar kadının iğrenmesini doğru bulmuyorlar ama erkeklerin iğrenmesi doğru bulunuyor o kadından sana oral anal seks istiyorsan onun kılından iğrenemezsin

2|0
13|40

En İyi Erkek Görüşü

• O nedemek ya onu da mı biz yapalım?

1|1
    0|0
    • e kendin pişir kendin ye :D :D :D

• yapmam zaten de erkeklerde genel bir kanı var "kadın kocası ne isterse yapmak zorundadır. erkeği onun istediği şekilde mutlu etmek zorundadır" şeklinde erkek sekste sınır istemez ama karşılarına böyle bir sorun geldiğinde "oooo işte bu sınırdır." diye biliyor ben de bunu iki yüzlülük olarak görüyorum.

• Sen soruyu yanlış sormuşsun ama. Sanki ben herşeyi isteyen ama karşı tarafa yapmayan biriymişim gibi tartışıyorsun benimle. Sorunu o şekilde sorsan yanıt farklı olur. Tabi ki herşey karşılıklı, ama kişisel temizlik fantezim yok ve bunu kişiler kendisi halletmeli. Evlensen dahi insanların özel hayatı olmalı ve kişisel temizlik bence özel bir konu. Ha senin böyle bir fantezin varsa karşılıklı anlaşırsınız. Sen ona oral yapmazsın, o da senin kişisel temizliğini yapmaz ne diyeyim yani.

En İyi Kız Görüşü

• Yapar canim ne var

1|0
    0|0
    • bence de yapmalı ne var ki o senden oral seks isteyebiliyorsa sen de bunu ondan isteyebilirsin

• aferin kız ha şöyle ya erkek kadından her şeyi isteyebilir ama kadının öyle bir yetkisi yok.

• A aaaa ne munasebet ayol yapacak eli mecbur :D

Erkekler Ne Diyor 39

• eşim hamileliğinin son günleinde eğilip yapamıyordu. hastaneye gitmeden önceki gün ben temizliğini yaptım. ağda beceremediğimden o seferlik jiletle aldım.

2|0
    0|0
  • Onun yerine regl bile olurum sen nediyorsun

6|0
    0|0
  • Eşimin hiç bir yönünden iğrenmem. Seve seve cilt bakımı yapmasına yardımcı olurum

2|0
    0|0
    • ha şöyle ya aferin

• Sağolasın.
      Neden eşimin bu isteğine hayır yanıtı veryim ki. Evlilik sadece bir odada yaşanan mutlu ve zevkli anlarla sınırlı olmamalı. Evlilik gerekirse her an her zaman özverili ve anlayışlı davranılmayı gerektirir.

• Yapardim hemde fanfili finfonlu ; D

2|0
    0|0
    • onu yaparken fanfini fin fonlu olacağını sanmıyorum yoksa sen de yapışırsın :D :D :D

• vayy aferim biliyorsunbu işleri :D :D karın çok şanslı olacak :)

• Farkındayım alacağım arvat çok şanslı :D

• yapardım

2|0
    0|1
  • Hayat arkadaşım olacak kişiye her daim yardım ederim. Eşim olacak kişi o temizliği yapacaksa kendisi ve benim için yapacak niye yardım etmiyim ki. Hem tertemiz olur miss gibi ☺️☺️

1|0
    0|0
  • Ben yaparım neden yapmayayım

2|0
    0|0
  • Böyle şeyler gizli olmalı bu tarz şeyler evliliklerin bitmesinde çok önemli etken oluyormuş bazı şeyler hep özel kalmalı tamam evlisiniz ama bir mahreminiz olmalı koltuk altını kıllı görüp kılı ben aldıktan sonra o kılı almanın kime ne faydası oldu gördük bir kere benden tavsiye yapmayın

0|1
    0|0
    • eşler birbirinden iğrenmemeli hayat müşterektir. tutup da bütün ağdayı sen yapacak değilsin kıyıda köşede olanları karın ağdayı sürer sen de çekersin insan kendine bu kadar acıyı kolay kolay veremez kaldı ki bu kadın hamile olduğunda karnı burnunda kuaföre gidemez annesi de yapamaz o daha ayıp eşler zamanı gelince birbirlerine anne ve babalarından daha da yakın olurlar hatta çocuklarından bile geriye ona en yakın kim kalıyor sen kocası kalıyor. hayat müşterektir sen bir gün kendi kişisel ihtiyaçlarını gideremeyecek duruma geldiğinde o da sana yardım edecek etmeli yoksa o evlilik ev arkadaşlığını maddi ortaklığı geçmez.

• Ya sen tutupta benim yanımda zort diye osurursan ve ortalığı leş kokusu alırsa ne kadar istemesemde iğrenirim bu tarz şeyler resmi olarak belgelenmiş şeylerdi ve evlilik üzerine olumsuz etkileri çok fazla ve bir çok boşanmada bunlar sebeptir. Ama nedir dediğin gibi tutupta koltuk altını bana getirmez göğüs bölgesi olur karın olur ufak bir alan bunuda sen al mı çek mi der ne derse o kadar yapılabilir bunda bir şey yok zaten. Hayat müşterek diye tutupta şeyindeki kılları bana çektirmesi geçerli bir sebep değil bu boş bir konuşman olmuş. Burada bahsettiğin konuda kişisel ihtiyaçları karşılayamayacak hale geldiğinde o sana yardım edeceğe kadar konuyu taşımışsın buda çok boş bir konuşma olmuş yukarıda keyfi durumdan bahsettin zaten iş o raddeye gelmişse gerekirse yol arkadaşımın dışkısınıda eldiven bile kullanmadan temizlerim o ayrı bir konu konuyu yanlış yere çekiyorsun.

• o dediğinde zamanı geldiğinde olacak kaç yıla kadar osuruğunu tutabileceksin kışın sıcak yatağından çıkıp soğuğa ne kadar daha yelleyebileceksin :D :D evlilik üzerinde olumsuzluk etkileri yok bir çok erkek karısına oral seks yaptırıyor bazıları anal sekste isteyebiliyor kadın iğreniyorum dediği zaman kadının iğrenmesi kabul edilmiyor erkekler yatakta kadından her türlü her şeyi beklerken kadının kılından ve bazıları regliliğinden de iğreniyor buna lüksleri yok.

• Ben yaptım çok kez hiçte iğrenilcek bir durum değildi

2|0
    0|0
  • Ağda yaptırmam zaten ben o bölgelerde

0|0
    0|0
  • Olabilir neden olmasın

1|0
    0|0
  • seve seve

1|0
    0|0
  • Yapardım sorun etmem şahsen..

1|0
    0|0
  • Yapardım

1|0
    0|0
  • Valla ben yaparım ne olacak elıme mı yapısacak :)

1|0
    0|0
    • aslında eline yapışır ama temizlersin ;) :)

• öyle bir niyetim yok fikirlerimi sordum bu konudaki diğer fikirleri merak ettim hepsi bu

• Hımm anladım ama tanıssak hıc fena olmazdı beee?

• ben yaparım sorun olmaz

1|0
    0|0
  • Yaparım ne olacak eşim sonuçta

1|0
    0|0
  • Ben severim böyle şeyleri

1|0
    0|0
  • Açık ve net yaparım.

1|0
    0|0
    • Sen yaptırdın ya da yaptın mı peki

• valla ben şimdilik kuaföre gidiyorum ama çok utanıyorum bunu tanıdık birinin kocanın yapması daha doğru zaten tutup da bütün ağdayı sana yaptırmaz merak etme kadın cinsel organı açılan ayrımı olan bir yapıya sahip dudak kısımları ve içe giren kısımları almak çok zor. sen anca bunları alırsın o ağdayı sürer yapıştırır sen çekersin. çünkü çok acı veren bir şey. ve başkası çekince deriyi alma ihtimalin azalıyor. ve yine karın hamile olunca bunu sen yapmak zorundasın o kadın karnı burnunda her an doğurdu doğuracak haldeyken kuaföre gidemez anneye de diyemez ee kim kaldı geriye sen kaldın koca bir zaman sonra kadına anne ve babasından daha yakın olur aynı şekilde karın da sana ailenden daha yakın olur. sen hasta olduğunda kişisel temizliğini yapamayacak duruma gelince de o sana bakar.

• Mesajat başka şeyler de soracağım gel konuşalım

• Seve seve yardımcı olurum sonra sefasını sürerim :D

1|0
    0|0
  • Kılla tüyle uğraşan insandan tiksinirim Herkes kendi bokunu kendisi temizlesin saçma sapan şeyler bunlar sevgi gösterisi değil kılla tüyle uğraşmak

0|0
    1|0
    • tutup da tamamını sen yapmayacaksın zaten dudak kısımları zordur kadın sürer sen gerdirip çekersin bu kadar.

• eşler birbirinden iğrenmemeli hayat müşterektir. tutup da bütün ağdayı sen yapacak değilsin kıyıda köşede olanları karın ağdayı sürer sen de çekersin insan kendine bu kadar acıyı kolay kolay veremez kaldı ki bu kadın hamile olduğunda karnı burnunda kuaföre gidemez annesi de yapamaz o daha ayıp eşler zamanı gelince birbirlerine anne ve babalarından daha da yakın olurlar hatta çocuklarından bile geriye ona en yakın kim kalıyor sen kocası kalıyor. hayat müşterektir sen bir gün kendi kişisel ihtiyaçlarını gideremeyecek duruma geldiğinde o da sana yardım edecek etmeli yoksa o evlilik ev arkadaşlığını maddi ortaklığı geçmez.

• ... hasta vb olmadığı sürece... demiştim.

• yapmadım eşim istedi

0|0
    0|0
  • olabilir yani denemesi bedava demişler ,:D

0|0
    0|0
  • bilmem. belki doğal sviyorsam o sıralar yapmam. ama geri kalanda yapılabilir

0|0
    0|0
  • Bende bana etek tıraşı yaparsa, neden olmasın.

0|0
    0|0
    • senden bunu istediğinde sen de yaparsan ve ona etek tıraşının nasıl yapıldığını öğretirsen olabilir.

• İsteyecek eş'i nereden bulacaksınız ki ! Değil mi?
      Sizin neslimiz tukeniyor :)

• Ben yaparım eşler arasında bu traz şeyler tabiki olmasi gerekir

0|0
    0|0
  • Igg yapmam

0|0
    0|0
  • Evlendiğim kadına asla asla anal teklifinde bulunmam göt çok kıymetli bir organ değerini biliyorum

0|0
    0|0
  • Sinir yol olmaz da

0|0
    0|0
    • karından oral seks isteyecek misin

• birçok insanın fikrini bu şekilde alabiliyorum. gizli kullanıcı olarak yorum yapaydın

• Neyse bana ne ya sen bilirsin

• Oldu pedini de ben degistiriyim bide... hic gerek yok boyle seylere sogur insan

0|0
    1|0
    • güncellemeyi oku

• hiç belli olmaz elimin kaymasına bakar. uza artık... ihtiyar delikanlı :D :D :D

• Cok.. bos... Konusan... gereksizsizsin.

• Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 12

• Hissettirmem bile ona daima temizim. ... ama çok güldüm guncellemeye yaa 😂😂😂😂harbi iyi yazmışsın 😂😂😂😂

2|0
    0|0
    • yalan mı kızım zaten ben de bunu kolay kolay istemem laf aramız da ama kısasa kısas çaktın mı ;)

• Caktim ben davayı 😂😂sen rahat ol😉😂😂😂😂😂

• ne vıcık vıcık ilişkileriniz var yau
    ne ağda yaptırması adama? bari pedlerini de o değiştirsin?

0|2
    1|0

• dediklerimi anlayacak durumda değilsin o yüzden uzatmayacağım. sen yaptır yıprat ilişkini, aklı başında kadın yapmaz zaten.

• yıpranmak falan değil bu sen anlamıyorsun. eninde sonun da ona muhtaç olacaksın o da sana yoksa tatlı su evlileri olursunuz.

• Beceremez zaten nereye yapıyo ayrıca kılı gördükten sonra almanın ne anlamı kaldı

0|5
    0|0
    • Mantıklı yorumun dibine vurmuş. Bu kızı kaybetmeyin.

• Hem oraldan herkes tiksiniyo zorla yapıyo kadınlar gibi bişey diyemezsin, öyle bişey yok

• hepsi demiyorum zevkle yapan kadın kadar tiksinen kadın da var konu sadece oral değil başka şeyler de var. kadınların yapmak istemeyeceği bir çok erkek bunları dinlemiyor.

• hayiiiirrr

0|0
    1|0
    • o senden oral seks istediğinde kabul edeceksin ya da kabul etmediğinde yoksa benden iğreniyor musun diyecek sende ya evet iğreniyorum diyeceksin ya da aşkım utanıyorum diyeceksin ama o senin bu bahanelerini kabul etmeyecek sen istesen de sitemesen de onu kaybetmemek için kadının kocasını mutlu etmesi görevinden dolayı ( toplumun kadına biçtiği görev tabi bu) o yatakta ne isterse istesin yapacaksın sen ona ağda konusunu açınca iğreniyorum mahremi kalmalı diyeceksin karının ağzına şeyini sokunca mahrem akıllarına gelmeyecek ama

• sen sorunlu musun? basit bir cevaba niye bu kadar açıklama yapma gereği duydun

• canım öyle istedi.

• Normal zamanda istemem ve yapmam... ama bunun hastaligi var... ozaman elbette yaparim.

0|2
    0|0
  • İgrenc öggkkk. Lazer diye bir şey var, beyler lazersiz kari almayin bence.

0|1
    1|0
    • lazeri kocam para verirse yaptırırım tutup da babamdan baba lazer yaptıracağım para verir misin diyemem sen diyebilir misin

• işte düşünmeden yazmayın lütfen. ailenden bu kadar yüksek para alırsan o baba o parayı sorar neden istiyorsun diye

• hem bu şekilde düşünmeyin hayat müşterektir bugün o sana yarın sen ona bakacaksın sen hamile olunca kocan bunları yapmak zorunda sende o hastalanınca bakmak zorundasın

• İstemem

0|0
    0|0
  • Kuaföre yaptır adamı seksten soğutmaya lüzum yok.

0|1
    0|0
    • kuaföre açmayı sevmiyorsa ne demek seksten soğumak yaa senin onun kıllı dötünü görünce seksten soğuyor musun

• İstemem.

0|0
    0|0
  • Olabilir. Sefasını sürüyor cefasını da sürsün.

1|0
    0|0
  • Kendim yaparim ona niye yaptirim sogutmaya ne gerek var

0|1
    0|0
  • Ya ne sacma soru bu ya sapık mısın ıssız mısın sen? Elın ne ıse yarıyo ne bu yanı bu kadar abartmak kılımı al seyımı al abartmayın ya sapkınlık bu kadarı da ayıp yahu utanmasan gel kakamı da temızle dıyeceksın sızın gıbıler de kız dıye dolanıyor ortada kokusuklar

0|0
    0|0
    • kocan oral seks isterse yapacak mısın

Yükleniyor...