Aranızda bekaret testi yaptırmış olan var mı?

Bugün regl sancılarından dolayı jinekologda randevum vardı, laf lafı açar derken konu bekarete geldi, ve nasıl söylesem daha önce hiç bişey yapmamama rağmen son 1 senedir kendimden şüphe eder oldum, bunun baş sorumlusu nişanlım, şaka niyetine kız çıkmazsan görürsün, yok yok sen kız değilsin beni kandırıyon:) kan gelmezse doktora gideriz gibi şeyler söyledi hep, huylandığımı bildiği için bunları söylediğini biliyorum ama bu söylediklerini yapmicağı anlamına gelmez:( bende internetten araştırdım spor la at binmeyle vs yırtılıp gevşeyebilceği yazıyodu hatta zarsız doğan kızlar bile varmış, ben bunu kafaya taktım nerdeyse her gün bunu düşünmeye başladım iyice paranoyak oldum ya zarım yırtılmışsa ya kan gelmezse diye, jinekoloğa bunları anlattım ve bakabilir mi diye sordum tabi sevgilimi söylemedim kendi şüphelerimin olduğunu söyledim tamam bakalım dedi, utanarak uzandım, ama kadın bir şey göremedi kendimi kastığımı ve rahimin çok dar olduğunu söyledi, bu yüzden zarı göremediğini hatta tam açılmadığını, görebilmek için başka bir alete ihtiyacı olduğunu ve boşuna endişelendiğimi söyledi, kimsenin haberi yok bekaret testi yaptırdığımdan acaba başka doktora mı gitsem diyorum aranızda var mı bekaret testi yaptırıp bir sonuç alamayan, ne önerirsiniz😞 Saçma sapan da yorum yapmayın Allah şahidim kimseyle yatmadım

0|1
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bakir çıktım ben
    Şaka bir yana kasma sen iyi yürekli kız

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• nisanlin sozune inanmali kendini kasma bence bu konuyla ilgili sonucta kimseyle birlikte olmadin ve bakiresin

1|0
    0|0
    • Öyle ama psikolojik baskı çok kötü bişey insan yapmadığı şeyleri sorguluyo..

• Haklısın bidaha konusu açılırsa bana güvenmiyomusun diye soruyum en iyisi😞

• kesinlikle kendini savunmalisin

Erkekler Ne Diyor 8

• Kendini kasmadan muayene ol başka doktora gidip. Zar türünü öğrenirsin en azından.

1|0
    0|0
  • Ben bu kizi oldurmek istiyorum olmayan beyniyle nasil yasayabiliyor ya kizlik zari bakaret konusu degildir bir erkekle yatmadigin surece bekaretin gitmez dedigin gibi at binmek balerin yapmak bunlarla yirtilabilir hic olmayabilir bu sorun degildir onemi de yoktur s*ktir et sen onu

1|0
    0|0
  • bırak ya sen bişey yapmadıysan bakiresin zaten. İstersen parmagını sok boz bekaretini erkekle yatmadıysan bakiresin. O sevgilinede bir ders ver resmen aşağılıyor seni

1|1
    0|0
    • Hah iste bunu anlamiyorlar bekaret olayini kizlik zarina bagliyorlar ne alakaysa cok dogru soyledin bak

• @uncas71 öyle ama malesef toplumumuzda kan yoksa bekaret de yok

• sen paranoyak olmuş sun takma kafana

1|0
    0|0
  • Bence abartma nişanlında biliyor kimseyle yatmadığını.

0|0
    0|0
    • Biliyo ama kan gelmezse illa şüphelencek

• Devam etme o adamla. sana güvenmiyorsa devam etme.

• Yapmadım.
    Sana nişanlın mı söyledi yap diyue? Daha önce ilişkin oldu mu ki?

0|0
    0|0
    • Nişanlımın hiç bişeyden haberi yok, daha önce hiç ilişkiye girmedim ama psikolojik baskı böyle bişey işte...

• Rahim değil vajina, rahim vajen yolu bittikten sonra başlayan kısım. Ya sen uyduruyorsun ya da söylediklerini anlamadın

0|0
    0|0
    • Ben rahimi vajinayla aynı biliyodum yurt dışındayım

• Doktor acemiymiş herhalde

0|0
    0|0
    • Doktor eskiden mahkemede çalışıyomuş böyle taciz tecavüz olayları olunca muhane ediyomuş, biraz açmakta zorlasam gözükür ama zorlamak istemiyorum dedi bu bile göremediyse başkası görür mü ki napsam başka birine mi gitsem acaba😞

• Bunun gibilere öyleleri layık senin gibi kızı bulmuş

• Neyse evlenince belli olur artık zarın hali😞

Kızlar Ne Diyor 3

• içini ferah tutmaya çalış..

0|0
    0|0
  • Aynı hisleri bende yaşadım seninde dediğin gibi hiçbirşey yaşamama rağmen kendimden Şüphe ettirdi ama erkekler de haklı millet neler yapıo. bende gidicem doktora içimiz rahat etsin

0|0
    0|0
    • Öyle ama evlencekleri kızlara güvenmeleri gerekiyo :( inşallah bir sonuç alırsın bende başka bir doktora gitmek istiyorum ama kararsızım

• ben yaptırmıştım ama benimkisi farklı idi evden kaçmıştım annem götürmüştü kızmıyım diye , acımadı kısa bir işlem gidip baktıra bilirsim her hangi bir özel hasteneye

0|1
    0|0
    • Peki kiz ciktinmi 😂

• Bu kadın eskiden mahkemede çalışıyomuş tacize tecavüze uğrayanlara bakıyomuş, aslında biraz daha zorlasam belli olır ama zorlamak istemiyorum dedi, bu bile göremediyse başkası görür mü ki napsam bir akıl ver:(

• gir bence kafayı yemekten iyidir

Yükleniyor...