Tüm Vücut İçin Lazer Yapan Varmı?

Tüm vücut için lazer uygulaması yapan yer varmı? En önemli soru fiyatı ve kaç ayda bir yapılmasıdır?

Tüm vücut için olan ilanlarda akla gelen her yeremi yapıyorlar? :) yoksa bacak, kol, karın felanmı? cinsiyet organları, popo felan yapıyorlarmı ve insan utanmıyormu o anda :D

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• özel hastenelerde paketler var 1500 2 bin arası , her yeri yapıyorlar özel bolgeyi kolları gerekirse yüzü , seans arası 1 ay var ve hemen biten bşr işlem değil lazer operasyon suresinse kıllar hep uzun gezmek durumundasın , zaman içinde lazerle kaybediyorlar epilasyon yapmak yasak yani , seanslar bitip kılların tamamen kaybolduktan sonra her yıl üstünden lazerle 1 kere geçmek gerekiyor yani bir kere yaptırdın diye artık kılsızsın diye birşey yok bide sarısınsan olmuyor kılların simsiyah olması gerekli yaptıramadım o yuzden ama bilgi aldım medikal park konak hastanesi ve bazı yüzyıl hastenelerinde yapılıyor tavsıyem hastane ortamında yaotırman

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim. Epiderm hastanesi var. Bu tür işler yapan klinik. Sporla ilgileniyorum ve kıl beni rahatsız ediyor. Sağlık bakımındanda rahatsız edici bişey. Pek fazla değil de ama yinede pürüzsüz derinin olmasını istiyorum.

• Teşekkür ederim değerli zamanından ayırdığın için :) :) :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben yaptirdim hatatim tum vucut dedigi bolgelere karın popo vajina bacak varsa sırt giriyor. Seanslar kıl yogunluguna gore degisiyor ama ortalama 10 seans yapilir. Fiyatta kil yogunluguna gore degisiyor onundafiyati ortalama 2 bin tl.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...