Vajina içi nasıl temizlenir?

Vücudumda tüylenme olmuyor bikini bölgesinde de tüylenme yok ama içinde beyaz birşey var bazen aynadan bakınca görüyorum bazen koku yapıyor bakireyim nasıl temizlicem orayı

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• Oranın kendi florası var. Özel olarak temizlemen gerekmiyor. Duştaki normal temizlik yeterli.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oranıza bakiyorsunuz yani valla helal olsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• İç kısımlara su tutmamalısın. Konuyla ilgili bence mi oku bence.

0|0
    0|0
  • bunun ıcın bır jınekolaga gıtmenı tavsıye ederım onlar mutlaka sana bır cozum sunacaklardır burdakı cevaplar ne kadar saglıklı olurkı

0|0
    0|0
  • Orası kendi kendisini temizleyen bir bölgedir. Senin temizlemek için kullanacağın herhangi bir sıvı hastalık kapmana ya da mantar oluşumuna sebebiyet verir

0|0
    0|0
  • itfaiyei ara tazikli su atan bir araç iste, arkada 2 tane itfayeici olsun yeter biri hortumu tutar. biri temizler, işini sağlama al yani :)))))

0|0
    0|0
  • Nasıl bisi o resim at görmek lazım belki sakıncalı bisi kendi kafana göre bisi yapma bence görmeden de bisi dihemem

0|0
    0|0
  • suylaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Hortum sok dicem de bakirsin elleme kalsın öyle

0|0
    0|0
  • Çamaşır suyu ve fırça

0|0
    0|0
  • çamaşır suyu ile yıka)))

0|0
    0|0
  • Ben yardım edeyim

0|0
    0|0
  • e doktora gitsen

0|0
    0|0
  • Acayip tahrik oldum ya. Ben o beyazlıklari bile yutuyorum

0|0
    0|0
  • Artik onuda bilmiyosan peh

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon olmasın dr ye git

0|0
    0|0
  • Birazcik su tut... sonra bir vantuz kullan..😀😀

0|0
    0|0
  • Biz vajina vajina dioz ama aslında kıllı eti sallanan içi leş kokan bir yer ha psikolojimizi bozan sisteme lanet olsun...

0|0
    0|0
    • Hahaha ne bekliyordun 😂

• Cidden insanların psikolojisi cinsellikle tamamen bozulmuş en büyük suçlu da din ve kültür bir de moda sektörü bence ulan meme dediğin şey tamamen yağ yığını onu ellesen öpsem ne olur vajina bakıyon üstte yazdığım giib zaten yerli kabilelere bakıyon tamamen çıplak yaşayıp birbirleirni sıradan görüyorlar cidden çapdaş insan bence tamamen hasta

• Çare Elektrikli süpürge

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Vajinanın içi temizlenmez!!!
    Vulva temizlenebilir iç dudaklar dış dudaklar bölgesi... Vajina kendi kendini temizleyen bir bölgedir. Ve tavsiye kimyasal temizleyicilerin çok kullanılmaması yönünde. O bölgenin kendine has kokusu ve bakteri yapısı var bozulmamalıdır. Unutma ki kimseninki gül kokmuyor, ayrıca kendine has kokusu karşı cins için afrodizyak etkiye de sahiptir. Her gün, her ihtiyacını giderdikten sonra bol suyla yıka yeter ve sıcak değil soğuk su!!! Dert edeceğin bir şey değil.

0|0
    0|0
  • O Nasıl bir şey gerçekten anlamadım

0|0
    0|0
  • Temizleme. O kendi kendini temizliyor zaten.
    Bi' rahat bırakın genital bölgenizi yahu.

0|0
    0|0
  • Akıntı ya da mantar olabilir. Günlük iç çamaşırı değiştirip , yıkamanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • O zar bilmiyormusun

0|0
    0|0
  • Temizle peceteyle

0|0
    0|0
  • Boşalmış olabilirsin yapışkan mı

0|0
    0|0
    • Evet bazen yapışkan oluyor

• Akıntıdır o elinle su tut temizle bekaretine zarar gelmez

• Doktora git temizlemeye ugrasma temizlicem derken yararli bakterileri oldurup daha kotu olmasini saglarsin mantar vardir buyuk ihtimalle

0|0
    0|0
Yükleniyor...