Sevgilim hakkımda kötü düşünür mü?

Sorum cinsel içerikli sayılmaz fakat tam emin olamadığım için buraya yazmak istedim.3 sene önce başıma çok çirkin bir olay geldi.içeceğime hap atıp bayıltılıp tecavüze uğradım.bakire olmadığım için polise gitmedim ortaya çıkarda ailemle aram bozulur diye suç duyurusunda bulunamadım.şimdi 1 senedir birlikte olduğum kişiye bunu anlattım ve onu bulçam zarar vericem falan dedi benim yüzümden başı belaya girer diye korkuyorum ne yapmalıyım :(

0|0
9|27

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun cinsel içerikli değil ama psikososyal içerikli .

Herşeyden önce , edilgenleştirilerek cinsel saldırı yaşamış olman her ne kadar üzerimden attım desen de ruhunda , buna karşılık hiçbirşey yapamamış olmak yüzünden derin bir öfke yaratmış olmalı. Eksik bilgi burada da seni engellemiş ve bu sözleri başka kızlar ( allah korusun ) yaşarsa ne yapacaklarını bilmeleri için yazmak istedim .

Kimse rızası dşında vücudunun kullanılmasını haketmiyor. Önceden bakire olup olmaman da konu ile alakalı değil, bu kişi bu detayı bilse de bilmese de , bu bilgiyi kullanması , üzerine bir de edilgenleştirmesi ( hap ilaç içki şantaj şiddet vs) binince katlama cezalık bir suç oluyor. Böyle bir durumu yaşayan bir kızın , hali farkettikten sonra ortamdan kurtulur kurtulmaz önce bir polis merkezinde bayan polisle konuşarak ihbarını yapması ve karakol sevki ile devlet hastanesinde bir kadın jinekologa muayene olarak kalan artık ve izlerin , kanında kalan ilaç emarelerinin tesbiti ve delil olarak rapora geçmesi ve savcılığa bu belgelerle suç duyurusunda bulunarak gizli dosya açılması ( bu şerhin konduğu dosyayı karşı taraf avukatı bile göremez) talebinde bulunması , savcılığın rapor ve belgeleri adli tıbba göndermesi esnasında kişinin yakalanarak tutuklu soruşturma altında zaptedilmesi , açılacak davanın da gizli olarak sürdürülmesi istenebilir.

Bu şekilde sen davaya okula işe gider gibi giderdin kimse bilmezdi , o kişi de tutuklu yargılanır ve hüküm giyerdi. Böyle planlanarak yapılan tecavüzlerde hakimine göre 8-14 yıl arası ceza verilebilir.

Amaç yaptıklarının yanına kar kalmayacağını yaşatmaksa , zaten en az 1 sene sürecek tutuklu yargılamada dersini vermiş olursun çünki kendisi başta olmak üzere birinci derece yakınları ayaklarını öpecek hale gelirdi. Hükmün okunması ya geriye bırakılır ( sen davadan vazgeçersen) ya da okunur ( vazgeçmezsen ) infaz edilir ve içeriye alınır. Asıl ceza bu da değil.

Sen eğer gereğinden daha genç isen yani 15 16 17 yaşlarındaysan , bu davanın konusu içerde çabuk öğrenilir ve müebbetler ile ağır mahkumların içerdeki kanunlarına göre cezası uygulamaya konur ve bunu da kendisi bizzat yaşar , ne demek olduğunu anlardı.

Senin alnından öpmek gerekir çünki sen 1 hafta sonra hayatını birleştireceğin kişiden bunu saklamamış ve anlatmışsın. Nişanlının yapması gereken , kişiyi senden uzak tutmak ve cezalandırıcı rolüne girmemektir. 1 sene geçtiği ve kanıtlar imkansızlaştığı için bunun kanuni aşaması bitmiş görünse de , ( eğer o kentten ayrılıp başka yerde yaşamanız mümkün oluyorsa ) bu kişinin bir tecavüzcü olduğunu onun çevresine son defa girip en yakınlarının ortasında söylemek, ona verilecek en agır sosyal ceza olurdu. O yaşa kadar insan diye bilen herkesin , onu köpek yerine bile koymayıp kapısına dahi bağlamayacağı bir it haline getirip , yoluna devam etmek , gerilimli olsa da en iyi çözüm olurdu.

3|0
    0|1
    • Detayli anlatimin tesekkurler ve haklisin ne kadar ben unutmus gibi gorunsemde bu olayi hic bir zaman aklimdan atamicam hep bir kosemde kalicak ki keske bunu silip atma gibi bir sansim olsaydi.ama malesef yokmo zamanlar resit degildim ve ailem resit olmadigim icin.bilgilendirilir diye korkmustum ama suanki aklim olsa ilk.gidecegim.yer kesinlikle.polis olurdu

• Herkesin içerisinde tecavüzcünün yaptıklarını mağdur açısından iyi olabilir.- Kesinlikle bir korkak mantığıyla hareket etmiyorum- Fakat bu durum karşı tarafta yüzkızarıklığı ve pişmanlık yerine intikam duygularını harekete geçirip de mağdurun peşini hiç bırakmazsa ne olur?

• ( eğer o kentten ayrılıp başka yerde yaşamanız mümkün oluyorsa ) diye parantez açmıştım, bu da kaçış değil , adamı derdine gömmek .

Soran ; Uzun ama cinsimden utanarak yazdım , ne yazıkki böyle pislikler hala nefes alıyor bir yerlerde ve kendilerini tilki sanıyorlar. Detayın önemi; kendini savunabileceğini diğer kızlara anlatabilmekti. Umarım sıkıcı olmadı . Okumayan da zaten aklını leyleklere kaptırmıştır.

Erkekler Ne Diyor 26

• he sen dedinki bayıltıp tecavüz ettiler bakirelik gitti.

1|2
    1|0
  • nuri alço ölmedi :) gerçekse bile anlatmanın ne anlamı ver. zaten bakir edeğilmişsin. bakaret bu olayla gitti diye anlattın desen hadi neyse :)

0|0
    1|3
    • Bu ne demek? Neden olaya bekaret yonunden degilde travmatik yonden bakmiyorsun?bu kadar ucuz bir insan misin

• .içeceğime hap atıp bayıltılıp tecavüze uğradım.bakire olmadığım için polise gitmedim

demişsin de pek inanmadım açıkçası..

• Sana niye yalan atiyimki bir degisiksin

• Yapacağın pek bir şey yok, artık adam gazı almış.

1|0
    0|1
  • Zararın neresinden dönersen kardır sana oldu bittiama o tecavüzcü hala eli sikinde ortalıta başı boş geziyor o coşkunun biye örekelenmesi lazım nedenmi bu senin şikayetci olmadığını biliyor bundan cesaret alıp yarın evlendiğinde bu kez ilaç atmada tekrar sana tecavüz etmeye kalkarsa ne olacak ve ya bir başkasına yapmadığı ne malum oyuzden yaşadığın yerin küçklüğünün bir önemiyok yaşadığın çirkin olayın büyüklüğünün ve tekrarlamamasını önemi çok oyüzden hiç birzaman geçdeğil polise git az önce arkadaş deyalı yzmış gizlilik şerhi koy du şerefsizi hapıtekile emenet et bide ona kaysınlar bakalım ne olacak otura bilecek mi kıçının üstüneve ya yan gözle bakabilecekmi itköpe sanada geçmiş olsun (bekaretinide sevgiline hediye ettğini bukadar açık söuleme ) yoksa kocana sevglinden azmı değer verecekin )bence kız ve erkegin bakirve ya bekareti gerçek segiliye nikah hediyesi olarak saklansa ama herhatlı karıtırmadan daha şık olur) byy

0|0
    0|0
  • beni burda çıldırtan olay bu adamlar sana bunu yaptı ve şimdi elini kolunu sallayarak geziyo ne kadar acı bir durum bence

0|0
    0|0
  • Ilk değil ilaç veriyorlar nasıl ortamlarda takılıyorsun güzel kardesim sana küçükken tek başına inşaata girme demedilermi ?

0|0
    0|0
  • hak elbet bir gün tecelli eder ama erkek arkaşına düşmez bu iş ailenle halletmen gerekirdi.Seni anlıyorum durum zor ama bu sıkıntıyı ancak ailenle konuşarak aşabilirsin.bayan olmak zor iş neticede kapının bir anahtarı olmalı..

1|0
    0|0
  • ya çok özür dilerim. umarım seni üzecek birşey yazmıyorum ama sağda solda bu bahaneleri o kadar çok duyuyoruz ki. bana öyle biri gelse kesinlikle pozitif düşünmem. ya da en azından gerçeklik payını çok ciddi şekilde araştırırım... ve sevgilinin yaptığı gibi o çocuğu kesinlikle bulurum zorla yaptıysa bende ona zarar vermeyi ciddi şekilde isterdim galiba

0|0
    0|0
    • Haklisin bakire olmayan bayanlar bu tarz olaylara basvururlar ama bu onlarin karaktersizligini gosterir

• zamanında polise gidecektin.malesef oluyor böyle olaylar ve Yapanada çok ağır cezalar var.her erkek aynı niyetli değil.Korkmadan savcılığa şikayette bulunman gerekiyordu.biraz geç kalmışsın

0|0
    0|0
  • oncelıkle geçmiş olsun dıcem ama ne desem boş, atlattıysan ne mutlu...

kesinlikle suç duyurusunda bulunmalıydın ne olursa olsun...

Anlatmamak ıle hata yapmışsın ki bekaretinin o zamanda olmadğını biliyormuydu kilit soru bu...

öte yandan biraz sert çıkışman gerekebilir erkek arkadaşına bu konuda...

ote yandan bu saatten sonra bulamaz.

0|0
    0|0
    • Evey biliyordu bakire olmadigimi oncesinde

• olayın olup bittiğini anlat ona bulup zarar vermesi size zarar verir ikna et

0|2
    0|0
  • Ya da seni kullanabilir sevgilin.

0|0
    1|0
  • Tecavüze uğramışsın dediğin şey ailemle aram bozulur. Sonuçta ister bakire ol ister olma sen suç duyurusunda bulunmalıydın.

0|0
    0|0
  • savcılığa neden gitmedin ?! hata senin gitseydin zamanında ben asla güvenmem senin gibi birine inandırıcı değil asla !

0|0
    0|0
    • Resit degildim aileme soylerlerdi

• Yalan soyleyecek kadar karaktersiz degilim

• hmm buna sevgilin karar verecek seni tanıyınca ya da tanıyorsa yapını

• hatayı en başta şikayetçi olmayarak yapmışsın müdür. geçmiş olsun ne diyelim :/

0|0
    0|0
  • Onu bulup zarar verirse sizde zarar görürsünüz o yüzden ne yap ne et ikna et hatta bu cümlenin aynısını ona söyle.

0|0
    0|0
  • gecmis olsun irdeleme bence sonu kötü biter gibi geliyor

0|0
    0|0
  • Bekaretini alanın niye peşine düşmüyor zeki =)

0|1
    0|0
    • Niye duscek kendi rizanla yaptim ben onu zorla yaptirilan bir olay soz konusu degil

• Senin yaşın kaç? Kaç yaşında tecavüze yğradın ve daha önce zaten bakire değilmişsin ilk deneyimini kaç yaşında yaşadın.

0|0
    0|0
  • hata etmssiqn en basinda yapanlari cezalandiracaktin madem sustun niye bir sene sonra anlatiyorsun

0|0
    0|0
  • keşke ailene söyleseymişsin... şimdi ikna etmek daha da zor...

0|0
    0|0
  • ağzını tutsaydın ya ak

0|0
    0|0
    • Neden tutayim nisanlaniyoruz haftaya

• karışık bir durum

0|0
    0|0
  • kötü bir durum cocugu zor tutarsın gibi geliyor bulursa kötü şeyler olabilir

0|0
    0|0
    • Bulur cunku ayni sehirde yasiyorlar

• Aynı şey benimde başıma geldi lakin 4 bayan tarafından... Kolama ilaç attılar doktora götürme bahanesi ile eve götürdüler ama sarhoş gibiydim her tarafım uyuşuk.. Beni yatağa bağladılar el ve ayaklarımdan... Uyudum... Bir acı ile uyandım penisimi kerpetenle sıkıştırıyorlardı:( (hala kahkahaları kulaklarımda) kendime geldiğimde vücuduma baktım çoğu yerinde morluklar ve diş izlerî vardı. Daha fazla anlatamayacağım... Seni anlıyorum ben...(4 bayanın 2 si hemşireidi birisi sevgilim)

0|0
    0|0
  • hapın markası ne peki bizde kullanalım bari...

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bu bir kıza gelebilecek en kötü durumdan biris

ama bunu sen istemedin

sevgilnle iyice konuş anlat

ama onuda anla,tabiki iyi etmez başını belaya sokar geçmiş zamn için

ama onu engllemesilin

he söylemekle emin ol iyi yaptın

1|1
    0|0
  • ilk basta hatayi yapmissin sen ne yazikki, tabiki polise gidip sikayette bulunacaktin

hem ailenle niye aran bozulsun ki? sonucta kim ister böyle biseyin olmasini

sakinlestir sevgilini, ben atlattim bunu tekrar desme vs, benim icin önemli olan senin bilmendi arada gizli sakli olmamasi icin, gibi seyler diyerek

0|0
    0|0
    • Gitmek cok istedim ama kucuk bir yerlesim yerinde yasiyordum ismimi karalatmak istemedim

• İçeceğine atıldıysa olaylar olaylar ... Neyse büyük konusmiyim ama küçük yerleşim yeri olabilir büyük düşünüp polise gidicektin

0|0
    0|0
  • bence hamilesin :((

0|0
    3|2
    • Hamile olsam 2 sene once dogurmam gerekirdi

• Tecavuze ugramak cocukca mi? Hmmm

• sorunlu musun kızım? yazma benim tepemi attırıyorsun tövbe estagfirullah ya

• polise gitmeliydin

0|1
    0|0
  • tecavüz için geçmiş olsun. Erkek arkadaşın ondan öncesinde bakire olmadığını biliyor ve seni nasıl kabulleniyor hayret. Bu açıdan baktım ben. Diğer olay içişe çok geçmiş olsun.

0|0
    0|1
  • hala geç kalmış sayılmazsın,polise git anlat herşeyi.Bu arada olay olduğunda tam olarak kaç yaşındaydın?

0|0
    0|0
    • 17 ye girmeme bikac ay.kalmisti. Resit olmadigim icin aileme soylerler diye gitmedm

• reşit olmadıgın için bunu yapan kişi büyük ceza alır,hapse girer. ben olsam ne olursa olsun giderim polise

• Tecavüz eden kişi mi bozdu bekaretini? Eğer öyleyse neden ailenin öğrenmesinden korktun ki. Kesinlikle şikayetçi olmalıydın.

0|0
    0|0
    • Hayir o bozmadi ondan once sevdigin insanla olmustu

• Kaç yaşında birlikte oldun ilk?

• Hata yapmissin suc duyurusunda bulunmamaktan. Ailene neden söylemedin kim sana destek oldu? Cok zor günler gecirmissindir..

0|0
    0|0
    • En yakin arkadasimdan baska kimse olmadi.bakire olmadigim anlasilir diye bulunmadim korktum

• Bahane derken?sevgilim biliyor onceden bakire olmadiimi zaten.ben kimsnin duygusuyla oynamam veya yalan konusmam.kendi hemcinsinin arkasinda.olcagina bu tarz bir yaklasim cpk.cirkin

• Ama önceden acmaliydin bu konuyu sadece sevgiline degil herkeze. Yoksa kimse sana yardim edemez erkek arkadasinin da basi belaya girebilir cünkü..

Yükleniyor...