P*rno İzlerken Kendini Kadının Yerine Koyma Durumu Normal Midir?

Merhaba KS Üyeleri,

Sorum başlıkta da yazıldığı gibi. Genç bir erkek p*rno izlerken kendini videodaki kadının yerine koyarak izlerken daha çok zevk alması ve sürekli bu sayede boşalması normal midir?

Psikolojik destek görmesi gerekir mi? İlerde onu eşcinsel yapar mı?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• evet eş cinsel eğilimi var

0|0
    0|0
    • İşin aptal olan tarafı eşcinselliğe son derece karşı, kendini muthis derecede karsi cinse ilgi duyan biri olarak bu durumda olmam bana çok absurt geliyor. Belki durum düşündüğümden de farklıdır. Yani düşünsene. Bir erkek kız arkadasiyla o işi yaparken kız arkadasi zevk alıyorsa bu erkeği daha mutlu eder ve daha çok zevk alır. Belki de ben bu duygu yüzünden izlerken onun yerine koyuyorumdur. Yani o kadınin zevk alması beni daha çok zevke getirdiği içindir. Olabilir mi?

• psikolağa görün

En İyi Erkek Görüşü

• Lan kendini erkek yerine koyacaksin sana olayi yanliş ogretmisler mk :D

0|1
    0|0
    • Dostum yanlış anlama ama p*rno izlerken kadının kalçalarına bakmak erkeğin penisine bakmaktan daha mantıklı geliyor. Sadece kendini onun yerine koyma durumu var.

• Sadece penise bakmiyoz her iki yerede bakiyoruz

• İşin aptal olan tarafı eşcinselliğe son derece karşı, kendini muthis derecede karsi cinse ilgi duyan biri olarak bu durumda olmam bana çok absurt geliyor. Belki durum düşündüğümden de farklıdır. Yani düşünsene. Sen kız arkadasinla o işi yaparken kız arkadaşın zevk alıyorsa bu seni daha mutlu eder ve daha çok zevk alırsın. Belki de ben bu duygu yüzünden izlerken onun yerine koyuyorumdur. Yani o kadınin zevk alması beni daha çok zevke getirdiği içindir. Olabilir mi?

Kızlar Ne Diyor 1

• Zamanla eşcinsel olmak diye bir şey yoktur bu şekilde doğarsın... Bu hislerin ya da yönelimin ya vardır ya da yoktur. Ayrıca "normal" dediğin kime göre normal kim belirliyor standardı, öyle bir standart yok... Çoğunluğa göre belki olabilir ama bu da normal olmaz.
    Dünyada ikiden fazla tür olduğu bilimsel bir gerçek, bence oturup kendini dinlemeyi dene. Gönlün neden yanaysa doğru olan odur!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kendini neden kadının yerine koyuyorsun demekki becerilmek daha çok hoşuna gidiyor psikolojik sorun göstergesi bak bu dikkat et söyleyim

0|0
    0|0
    • Hayır becerilmek hoş geliyor olayı değil. Sadece p*rno izlerken kadının kalçalarına, göğüslerine, yüz ifadesine bakmak, erkeğin penisine bakmaktan daha mantıklı geliyor. Sadece kendini onun yerine koyma durumu var. Ama sorsan toplu taşımada en ufak çarpmayla yanlış anlama durumunda ağız burun kıran biriyim yani.

• İşin aptal olan tarafı eşcinselliğe son derece karşı, kendini muthis derecede karsi cinse ilgi duyan biri olarak bu durumda olmam bana çok absurt geliyor. Belki durum düşündüğümden de farklıdır. Yani düşünsene. Sen kız arkadasinla o işi yaparken kız arkadaşın zevk alıyorsa bu seni daha mutlu eder ve daha çok zevk alırsın. Belki de ben bu duygu yüzünden izlerken onun yerine koyuyorumdur. Yani o kadınin zevk alması beni daha çok zevke getirdiği içindir. Olabilir mi?

• bilemiyorum o zaman farklı bişey partnerini mutlu ettiğini görmek sana daha çok heycan katar ama filmlerde öyle bişey olması bana saçma geldi. Böyle düşünmemeye bak bence sen odaklanılacak yer tabiki kadın öyle zevk alacaksın ama onun yerine koyma kendini

• Psikolojik destek görmesi gerekiyor, normal değil bence. Eşcinsel yapabilir ileride.

0|0
    1|0

• Normalde öyle olması gerekiyor partnerinizin de , sizin de aynı oranda zevk almanız gerekiyor. Aksi durumda çok tatsız bir cinsellik yaşanır. Cinsellikten en önemli şey sevgi, güven , saygı, huzur ve aşk birlikteliğinin ten uyumu ile tamamlanması olarak düşünürüm.

• durum kötüye gidiyor kadın yerine kendini koyarsan yani seni zikorlar pampa mantıklı düşün.

0|1
    1|0
    • Sadece kadının göğüslerine, kalçalarına bakmak erkeğin penisine bakmaktan daha mantıklı geliyor. Kendini onun yerine koyma durumu var sadece. Ama sorsan toplu taşımada en ufak çarpmayla yanlış anlaşılma durumunda ağız burun kıran biriyim yani.

• Evet psikolojik destek sart.

0|0
    0|0

• Senin kafa darma duman olmus.
      Cok fazla film izledigin icin olabilir. Bilemiyorum.

• Bu ileride biseks ya da gay olacağının işareti

0|0
    1|0

• ama sen bazı şeyleri kabullenmek istemiyor da olabilirsin kendine yakıştırmıyor da olabilirsin ama içinde farklı duygular olabilir bunu biz bilemeyiz ama söylediklerin kadınlara ilginin olduğunu ama aynı zamanda erkeklere de bastırılmış bir ilginin olduğunun göstergesi.

• Ama bu sürekli yaptigim birşey değil. Yani her izlediğimde aynı seyi yapmıyorum. Adamın yerine koyduğumda çok oluyor. Bu sadece bazen yaptığım bir durum. Belki de çok otede enteresan bir fantezim vardir.

• Eşcinselliğe kadar yolu var

0|0
    1|0

• inlemelerini diyosan tamam seni etkilerde kendini onun yerine koyma adamın yerine koy

• Adamın yerinede koyuyorum bazen ve aynı zevki alıyorum zaten. Sadece bazen yapıyorum bu anlattığım durumu.

Yükleniyor...