HAMİLE OLMA KORKUSU VAR?

arkadaşlar merhaba utanarak çekinerek söylüyorum bunu ancak biz daha genciz ve o cahillikle sevgilimle beraber olduk. kondom vs hiçbir koruma şeyi yok. ve ben içine boşalıp boşalmadığımı anlayamadım yani korkuyoruz. bir hap varmış gebe olmasını engelleyen yardımcı olabilecek var mı aranızda ayrıntılı bir şekilde

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Son regl tarihinin ilk günü ne zamanmış?

0|0
    0|0
    • biraz önce sordum 2 hafta varmış regl olmasına daha

• kusura bakmayın konuları bilmediğim için dalga geçtiğinizi düşünmüştüm.
      2 temmuzmuş :/

• 15 ile 17 temmuz arası hamile kalabilirmiş şu an büyük ihtimalle dış gebelik olabilir

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkek nasıl olur da boşalıp boşalmadığını bilmez arkadaşım. Peki nereye boşaldın diye sormazlar mı adama?
    Ertesi gün hapı diye eczaneden alabilirsin ama şüpheli ilişkiden en fazla 24 saat sonra kullanması gerekli bayanın. Her geçen saat tehlike çanlarının sesini yükseltir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ertesi gün hapı kullanabilir
    İliskiden itibaren 72 saat içerisinde alınmalı
    Ne kadar erken alınırsa tesiri o kadar yuksek

0|0
    0|0
  • Evlencen mi olursa

0|0
    0|0
  • Ella var norlevo var ama ilk beş gün içinde kullaniliyor ne kadar erken kullanirsan o kadar etkili olur

0|0
    0|0
    • hangisi daha etkili ve ben gidip şimdi kendim alıcam
      ne diyip alabilirim direk hapın ismini söylsesem yeterli olur mu

• İkisi de aynidir ya ismini söyle verirler işte

Erkekler Ne Diyor 4

• Adetine kaç gün vardı?

0|0
    0|0
  • o hapı onu yapmadan önce içecekti bide meninin içe gitmediğini nasıl bilmiyosun anlamış değilim

0|0
    0|0
    • içindeyken boşaldığımı hissetmedim ama çıkardığımda penisin üstünde beyaz biraz daha katı bir halde bişey vardı. hani döl gibide değil anlayamadım.

• Ne zaman yaptınız dün ise haoı bugün falan alırsa etkisi halen olur gerçi içine boşalsan anlarsın rahatlarsın

0|0
    0|0
    • abi çok karışık duygular içindeydim ne olduğunu bende anlamadım içinden çıkardığımda penisin üstünde beyaz birşeyler vardı

• Erkek anlar ya boşaldığını rahatlama hissi verir ve durursun ha bu arada hamile kalmak öyle kolay değil sıkma canını

• la oğlum seksten cinsellikten sonrasından gram anlamazsınız ne yapıyosunuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...