Kadınlarda vajinal bozukluklarda ilişkiye girmenin rolü nedir?

Kararma, genişleme, sarkma merak ediyorum bunların oluşmasında ilişkinin rolü nedir?

1|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• İlişkinin rolü çok büyük enine ve boyuna büyümede özellikle pozisyon ve ilişki sekli önemli , fakat dudaklarla alakalı değil kanka allah vergisi onlar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence ilişkiye girmek tek başına bir etken olamaz. Spor yapmamak, doğum yapmak, yaşlılık daha buyuk etkenlerdir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• bakın yanlış bilinen şeyler bunlar. vajina kararmazi genişlemez sarkmaz.

13-4 yaşındaki vajinanızın durumu ile 18 yaşından sonraki durumunuzu karşılaştırmayın. henüz vücut gelişimini tamamlamadığı dönemle tamamlanmış hali aynı olmaz.

gelişimini tamamlamış vajinanın rengi ten renginden koyu olur. o bölge erektil ve hareketli bölge. bu nedenle deri yoğun olur. dolayısı ile de renk koyu olur. ayrıca kıl kökleri de alttan yansıma yapar koyu gösterir. penis, diz kapağı, dirsek, göz kapağı gibi deri yoğun olan bölgeler de koyu renk olur.

gelelim genişleme meselesine. vajina esnek ve kendini toplayabilen bir organdır.

sarkma dediğiniz de olmaz. içdudaklar erektil olduğundan cinsel uyarıda içine kan dolar şişer. deri yoğundur. orgazm sonrası da kan boşalır sarkık görünür. halbuki doğal halidir. bazı kadınlarda dudaklar büyük bazısında küçük olur.

lafın kısası ne kendi kendine ne ilişki ile vajina sarkmazi genişlemez ve kararmaz. eğer ağzınız sürekli yemek yemekten genişlemiyorsa o da genişlemez.
    aşırı anormal zorlama olursa mesela vakkum pomp ile zorlama yapılırsa aşırı büyük cisimler sokulmaya çalışılırsa genişleme olabilir.

0|2
    0|0
  • Genişleme yapabilir bir tek.

0|0
    0|0
  • İyiki bir deliğiniz var ha
    Tuzlayın da kokmasın :D

0|1
    1|0
  • Hiç bir eksisi olmaz.

0|0
    0|0
  • Kalın penisin aşamayacağı şey yoktur : )

Genişlese de, kararsa da, sarksa da fark etmez yani. Kalın penis tüm vajinayı kapsar.

Kendimden biliyorum

0|0
    0|0
  • Iyy itici

0|0
    0|0
  • Bir rolü yok

0|0
    0|0
  • Minimal.

0|0
    0|0
  • Çok fazla etkisi olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Sıfır

0|0
    0|0
  • Beni etkilemez ama igrenen mutlaka vardır

0|0
    0|0
  • Cok var iliskinin rolu

0|0
    0|0
  • Genişlemede zevk azalıyor

0|0
    0|0
  • yaz bana anlatayım güzelce herkes birşey yazmış

0|0
    0|0
  • Bilemedim

0|0
    0|0
  • Fazla erozyon oluyor, dengesiz ilişkide

0|0
    0|0
  • Fikrim yok efendim.

0|0
    0|0
  • Seninki nasil

0|0
    0|0
  • ilişkiye girmeyende de oluyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiç bir şey olmaz , bizimkiler bulmuşlar kadin cinsiyetini üstüne vajinasini , daha ne isterler adamlar mankenle yatiyor onlarin vajinasida plastik.
    Çok şey etmeyin o yuzden.

0|0
    0|0
  • Nemfomanyak değilsen ve deliler gibi seks yapmıyorsan sarkma ve genişleme olmaz.
    Ama sıkı tutmak için kegel egzersizleri yap yine de. Bir de idrar yaparken birden salmak yerine tut-bırak, birkaç kez tekrarlayarak yap çişini.
    Kararma zaten alakası yok.

0|0
    0|0
  • Kararma sorun değil genişleme ve sarkma daha az hissedip daha az zevk almana sebeb olur

0|0
    0|0
  • Büyüktür

0|0
    0|0
Yükleniyor...