Dört aylık hamileyim. Az önce biraz kanamam oldu. Önemli bir şey var mıdır sizce?

Saat on gibi başladı kanamam, yeni bitti. Eşimle aramız bozuk. Üç beş gündür sert davranıyor o yüzden. Kanamam var, hastaneye gidelim dedim ama götürmedi. İnternette bakındım bu konu hakkında biraz ama işe yarar bir şey bulamadım. Bu saatte arayabileceğim kimsem de yok. Sizce kötü bir şey var mıdır? Yaklaşık bir saat sürdü. Çok endişeleniyorum, ağlamaktan gözlerim acıyor artık.

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Mutlaka doktora git. Benim annemde aynısı olmuştu kanama az başlamıştı özel doktora gittik iğne yaptı. İğneden sonra çocuk öldü ve düşük oldu. Ama iğneden önce sıkıntı yoktu. Eğer doktor iğne falan yapacak olursa sorgula ne için diye sor bu olaydan bahset böyle birşey olurmu banada diye. İçini ferah tut hamileliklerde az kanamalar olabiliyor. Benim bildiğim 12. haftalarda falanda oluyordu. Kimi zaman önemsenmeyecek normal bir durum belki stresten kaynaklı. Yani kanaman var diye hemen üzülme normal bişey olması yüksek ihtimal. Ama MUTLAKA doktora görünmelisin. Doktora gitmeden öğrenemezsin. Allah analı babalı büyütsün sağlıklı kavuşursun bebişine inşallah :*

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• yahu arkadaş sağlığınız riskte doktora gitmiyor buralarda zaman kaybediyorsun. yahu oturup ağlamak ve bizim gibi cahillerle daha beter riske girmek yerine git bir uzman doktora. hem çocuğu hem kendini düşün. zaman kaybetme. hemn git doktora

2|0
    0|0
  • nasıl bir oro*pu evladıyla evlisin ne kadar kızmış aranız kötü olabilir am*kı-un çocuğu kafasını koparaksın bakalım yapıyor mu bir daha taksiye atlayıp gitme imkanın varsa git sessizce allah yardımcn olsun

1|0
    0|0
  • Yakın zamanda bir tanıdığım bu şekilde düşük yaptı. Atla git acile hemen.

0|0
    0|0
  • Hastaneye git mutlaka yarın. İlişikiye filan giriyor musun?

0|0
    0|0
  • Eşim böyle bir rahatsızlık yaşasa, dünya yıkılsa hastaneye götürürüm

0|0
    0|0
  • Esin ilgenmiyorsa annene sor

0|0
    0|0
  • Durduğun kabahat bir acile gitmelisin 4. ay şakaya gelecek bir durum değil artık. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun doktoruna veya acile gittinmi?

0|0
    0|0
  • 1 saat kanadı mi geçmiş olsun nasıl bir koçan var ya aman Allah
    Hemen git doktora tehlikeli bence ciddiyim

0|0
    0|0
  • yoktur inşallah

0|0
    0|0
  • bence az daha bekle acısı geçerse sorun yoktur bu gece gitmesin ama sabah direk bakın bir uzmana

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun dojtora gorunmek lazim

0|0
    0|0
  • Sağlık bu şakaya gelmez heleki bir can taşıyorsan. Gereğini hemen yapmalısın bunu burda araştırmamalısın bile.

0|0
    0|0
    • Hastaneye götürebilecek kimsem yok

• Direk 112 yi ara yardım iste. telefon vardır illaki yakınlarında bir danış.

• doktora gözük bence

0|0
    0|0
  • okuzlerle evleniyorsunuz gorucu usulu ile sonrada dert cekiyrosunuz

0|0
    0|0
  • Yok demeye gelmez kontrole git biz 1 bebeğimizi kaybettik tedbirini al derim ben

0|0
    0|0
  • 112yi ara ablacım kimseye grek yok götürürlr seni hemen...

0|0
    0|0
    • ablacım 112yi arasana ya ambulans gelsin bebeğine bişey olursa allah korıusun pişman olursun.

• Iskender yiyordum mide kalmadı saol

0|0
    1|0
  • eşin gavur mu a*

0|0
    0|0
  • aslında ne biliyim hakediyosun ya o adamla evlenip ve çocuk yapmakla ama o cocuk haketmiyor. Kendi sağlığın için değil çocugun hayatı için git. Düşük olabilir içerde yavrun can çekişiyo olabilir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 42

• kanaman var ve hastaneye goturmedi mi?
    bu insanlik sucudur.
    yoldan gecen hamile birinin kanamasi olsa tutar hastaneye goturursun ayni cati altindakini nasil goturmezsin? bu neyin vicdansizligi?
    saf misn sen? kalk kendin git. yollari mi bilmiyorsun?

rabbime soru sorulmaz ama boyle insanlari gorunce, allahim neden bunlara veriyosun cocugu da gercekten insan olan merhametli olanlara vermiyosun diyesim geliyor sonra vazgeciyorum.

0|0
    0|0
  • Eşinin hala bunu umursamaması çok saçma. Çocuk mu, adam mı? Belli değil. Bence kendin kalk, git hastaneye. Sen kendine yetersin.

0|0
    0|0
  • Senin o eşini pataklamak lazım hem hamile halinde seni üzüyor hem de hastaneye götürmüyor öyle mi 😡 inşallah kötü bişey yoktur

0|0
    0|0
  • Sen git o zaman hastahaneye. Kocan çocuğundan önemli değil düşük bile olabilir. Nasıl bu kadar rahatsın arkadaş. Ben karnıma ani bir sancı girince bile ödüm kopuyor. Çocuğum hareket etmediği zaman çıldırıyorum.. Me pis bir kocan varmış ayrıca sanki karnında ki elin p*çi.

1|0
    0|0
  • Çok olduysa sorun olabilir. Ama az olmuş ve kesilmişse sorun olmaz endişheye kapılma ağlama senin pisikolojinden bebek etkileniyor.

0|0
    0|0
    • Reglin son günündeki gibiydi azdı yani

• o adamla bir de çocuk mu yaptın

0|0
    0|0
    • Normalde bu kadar sert değildi :(

• Duruma uzuldum ama boyle bir itle evlenmissin, belki hayirli olan cocugun olmamasidir... O itten degil mi ki o cocuk ilgilenmiyor? Ambulans cagir hemen gelirler.

0|0
    0|0
  • Offf :/ canim acil doktora gitmelisiiniz.. Nedemek goturmedi ya !!! Atismali da olsaniz bu durum ciddi oyle seymi olur goturmemek... Insallah kotu birseyin yoktur... Ama sanirim dusuk yapmissin canim smdi gidin gec degil kontrole gidin cikin esine anlat bunu...

0|0
    0|0
  • Bin bir taksiye git doktora Allah korusun düşük riski var
    Ayrıca o şerefsiz koçan yüzünden bebeğine birşey olursa asla affetme
    Geçmiş olsun bir an önce git doktora

1|0
    0|0
  • Sakin ol lutfen bebekleriniz stresten etkilenebilir stres dolasiyla olmus olabilir oncelikle sakinles eşini Bosver
    Dogurunca duser baba oldugu

0|0
    0|0
  • Endiselendirmek istemem ama teyzeminde kanamasi olmuştu ve o da dort aylikti. Ertesi gun cok kötü oldu yataktan çıkmadı ertesi gün doktora gittiginde düşük yapiyosun demişti. Bir an önce doktora git bu gibi durumlari hafife alma derim teyzem sirf bunun yuzunden 2 çocuğunu kaybetti

0|0
    0|0
  • Skerjm oyle kocayi bebege degil sana bile bir sey olabilir. Git baktir elinden geleni yapip

0|0
    0|0
  • Dr git hemen

0|0
    0|0
  • İnşallah yoktur ama hastaneye gitmeniz gerekiyor.

0|0
    0|0
  • O saygıdeğer eşine şöyle kıçını kaldırıp beraber yaptığınız çocuğun sağlığıni kontrol etmelisiniz

3|0
    0|0
  • Düşük başlangıcı olabilir. böyle hafif başlar sonra et parçaları falan gelir. ciddi bir mevzu acil doktora görün.

0|0
    0|0
  • Eşinin götürmesine gerek var mı? Ayağın tutuyorsa kendin git

0|0
    0|0
  • Ciddi bir durum. Doktora derhal görünmen gerek. Ağrı sancı ya da acı var mı?

0|0
    0|0
  • Hayır benim teyzemdede olmuştu yine ara sıra oluyo. Hatta oglan çocukta böyle olur derlermiş. Bu arada sadece kızlara acık olsaydı cunku erkekleri bilirsiniz

0|0
    0|0
  • o nasıl eş ya kanaman var ve hastaneye götürmüyor ha aranız ne kadar kötü olursa olsun söz konusu evladı hemen acile git bir doktora görün

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    22
Yükleniyor...