Testis ağrısı ve şişmeden dolayı doktora gittiniz doktor size neler dedi?

Buğün bu şikayetimden dolayı muane oldum testislerimde baya bir ağrı vardı tabi ben önce fıdık diye düşündüm ki daha önce fıdık ameliyatı olmuştum ama bununla alakası yok mu. Neyse gittim üroloji servisine doktor muane etti ve sonra tahlil yaptırtı sonuçta ve sol testiste reflü var dedi damarlar genişlemiş spermde bozukluklar var. İlaçla geçilecek bir hastalık değil tek çare ameliyat. Bu yaşımda böyle bişyle karşılaşmam beni şok etti ve eğer ameliyat olmaz isem kısır olma ihtimali yüksekmiş. Ben yarın başka hastaneye gidip tekrar doktora görüneceğim. O anki durumda doktara soramadım bu neden olur diye ama burda sormak istedim. Acaba böyle birşey neden olabilir yaşım daha 25 ve bekar olduğum halde böyle hastalıkla karşı karşya geldim...

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Gitmedim hiç

0|1
    1|1
    • Konu baylar için ama evli bayanların eşleri daha önce böyle bir durumdan karşılaşmış olabileceği ihtimali düşünerek herkes için sordum. Cvbın için teşekkürler

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Ağır bir şey kaldırdın mı? Mesela ağırlık-halter çalışanlarda bu tür şeyler görülebiliyor.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Varikosel problemin var, dr'un da dediği gibi ameliyatsız geçmez. Kolay bir ameliyat olduğu söyleniyor.

0|1
    0|0
  • Varikosel

0|1
    0|0
  • Çok yakın arkadaşım oldu bilemiyorum nedenini genetik ve beslenme olabilir

0|1
    0|0
  • Diger adi Varikosel, doktorun ameliyat dediyse, ilerde cocuk istiyorsan olman gerekli... Baska doktorunda fikrini alabilirsin ama, oda aynisini söylecektir..

Korkacak birsey yok, basit kücük, önemsiz adi ameliyat olan bir ameliyat.. Olduktan sonra rahatlarsin, ilerde cocugunu kucagina alinca iyiki olmusum dersin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...