LUTFEN YARDIMM Birleşme sırasında orgazm olamıyorum. Ama mast. yapınca oluyorum. nasıl olur ne yapmamız gerekir?

Olamıyorum olamıyorum

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Orgazm iki türlüdür birincisi klitoral orgazm digeri vajinal orgazm ilişki sırasında yaşanılan vajinal orgazmdır ve kadınların çoğu klitoral orgazma mastürbasyondan alışıktır. Eğer mastrbasyon sırasında vajina icine girmeden sadece klitoral orgazm yaşıyorsan bu durum gayet normal. Alışman gerek. Kadınların çoğu cinsel birleşme sonucu bu yüzden mutsuz oluyor. Partnerine g noktasını uyarmasını söylemelisin. G noktasını uyaracak pozisyonlrda ilişki yaşamalısınız. Zamanla düzelecektir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Erken boşalma var mı partnerinde?

0|0
    0|0
  • Cowgirl pozisyonunda yapın.
    Kontrol sende olsun, duruma göre hızlanır ya da yavaşlarsın. Ayrıca olaya konsantre olmaya çalış..

0|0
    0|0
  • partnerde is yoktur

0|0
    0|0
  • Konsantrasyon eksikliği gibi geldi bana.

0|0
    0|0
    • Olabilir sürekli başka şeyler düşünüyorum avizeyi bile

• Iki saat ugrastigi da oluyor yeri geliyo ama bende yok. Büyük ihtimal korku

• Evet ama bu durum dediğim gibi soğumasına neden olabilir. Peki ıslanma sorunu yaşamıyor musun?

• Partnerini yonlendir

0|0
    0|0
  • Evlimisin

0|0
    0|0
  • sana profesyönel lazım.. yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • sevgılınde suç
    ya da sen kasıyorsun kendını

0|0
    0|0
  • İliski sirasinda sana oral yapiyomu?

0|0
    0|0
  • partnerin seninle daha çok ilgilensin. saddece kendini dşünmesin

0|0
    0|0
  • Partnerin zayıf o zaman

0|0
    0|0
  • Kiltoral orgazm alışkanlığı kanka , tek çare esin ya da sevgilinle konuş ve 2 aylık bir uğraşma ile çözülür merak etme

0|0
    0|0
  • Birleşme sırasında kendi parmaklarını da kullanabileceğin pozisyonları tercih et.
    Yani, içindeyken masturbasyona devam et, herkes aynı şekilde boşalır diye bir şey yok. deneyerek bulacan kendi stilini

0|0
    0|0
  • Seni Pompalayan zikicine sor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kesinlikle kondom kullanın
    aklın ona takılıyor büyük ihtimalle

0|1
    0|0
    • Kondom kullnmiyorum demismi nerden biliyosn 😀

• @Rosaa_99 bana soracağına aşağıda ne demiş bakmak aklına gelmedi değil mi? zekan yetmedi muhtemelen

• Yeni grdum egoist knks 😀

Yükleniyor...