Kocamdan nefret ediyorum

Cinsellik hakkında doğru düzgün bilgim yokken evlendim ilk ilişkimizde ön sevişme olmadan zorla yaptı sonra anala zorladı onuda canımı yakarak yaptı başka kadınları istemesin diye her istediğine tamam dedim herkes çok güzelsin dediği halde o sürekli aşağılayıcı kelimeler kullandı evde makyajsız pasakli hiç gezmedim seksi kıyafetlerle hep onu bekledim ama defalarca aldattı ailesine ezdirdi aç bıraktı dayak yesem dudaklarım kanasa uçuk oldu dedim herkese karşı sustum onu kötülemedim herseyi yuttum yaşım ilerledikçe o durulmaya başladı ben tiksinmeye başladım 31 yaşına geldim oda 45 yaşında daha anlatilamayan çok şeyler yaşadım durup durup aklıma geliyor nafaka için anlaşarak boşanmak istiyorum boşanmiyor anlaşmadan boşanıp arkama bakmadan gitmek için çok mu geç ?

1|0
11|39

En İyi Erkek Görüşü

• Bana mesaj at, hukuki bilgi verebilirim. Avukatım ben.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• yok yaş olarak daha çok gençsin. hiç bir şey geç değil. boşa kahrını çekme bence. s**tiret gitsin. çekilmez bu tiksinti ile beraberlik. ayrıl

0|0
    0|0
  • Bir şeyler sizde zaten bitmiş anladığım kadarıyla dayak ve aşağılamalar varsa sen şimdiye kadar niçin durdun. Elbette şartlar falan diyeceksin olabilir tabi ancak zararın neresinden dönersen kardır. Dolayısıyla hemen boşan derim. Sen anlaşmalı boşanmasan bile hakim sen çalışmıyorsan zaten sana nafaka bağlar merak etme.

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey geç değildir,bir insan bu kadar aşagılanmaz,deger vermeyene deger vermeyeceksin,gerçekten üzüldüm,

0|0
    0|0
  • bunların hepsi boşanma nedeni. zararın neresinden dönülse kardır. hiç de geç değil.

0|0
    0|0
  • Çekişmeli boşanma ile ancak boşanabilirsin. Madem adam duruldu, bu kararı vermeden bir daha düşün derim. Bir mesleğin yoksa, boşanmış genç bir kadın olarak, hayat sana çok kolay olmayabilir.

0|0
    0|0
  • üzüldüm gerçekten :( nafakayı boşver daha yaşında bişey yok ama fizik olarak kendine güveniyorsan illaki seni seven ve bakacak olan insan çıkar karşına. çocuk varsa orasına bişey diyemem.

0|0
    0|0
  • e denilir bilemiyor insan böyle bir durumda. Hiçbir şey için geç değil. Ancak neden bu adamı çektin bu kadar süre. Hala gençsin, boşan hayvan heriften. Sevişirken bile sevecen olamayan birinden ne zaman bekleyebilirsin ki şefkati. Bir avukat bul boşan. Hiçbirşeyden korkma.

0|0
    0|0
  • Hiç geç değil bence hayatının en güzel çağındasın bundan sonrası için kurtul hayatını yaşa tabi ekonomik durumda önemli iyi hesaplamak lazım

0|0
    0|0
  • bir an bile bekleme ayrıl or/spu çocuğundan yerim nafakasını kendin çalışır kazanırsınşunun yaptıklarına bak ya yemin ediyorum asıcaksın bu tür i*neleri

0|0
    0|0
  • hiç birşey için geç değil bazen bazı şeyler için çok cesurca kararlar almak ve uygulamak gerekir.çocuk falan var mıbilmiyorum ama onuda alıp gitmek senin durumun için en iyisi gibi geliyor. bu kadar baskı ve şiddet gören kadın varken çoğu susuyor ve dayak şiddet ve akla gelen her türlü muameleyi görüyorlar. sende bunalrdan birisin ama biraz cesaret lazım. çalışıyormusun sen

0|0
    0|0
    • işin gücün var mıçalışıyormusun sen. sana yardımcı olmak isterim

• hanımefendi okadar cokkkii bu durumda olan samimiyetimlee söylüyorum kadın hastalıkları bransım size gönülden yardımcı olmak istiyorum sizinle bire bir aynı konumda 3 bayan var onlarada elimden geleni yapıorum bana majlaa dönüp kon uyu hatırlatırmısınız

0|0
    0|0
    • Kadın hastalığım yok psikolojim bozuldu

• sabret arkadaşım hırsla kalkarsan zararla oturursun.çocuk da varmış onun hatrına katlan en azından ekonomık özgürlüğünü elde edene kadar

1|0
    0|0
  • gec degil ama cocuk varsa onlari dusun ne sana ne ona bisey olmaz hayat devam ediyor cocuk varsa yine dusun yoksa bosan ...

0|0
    0|0
  • Eşini aldatmak istermisin?

0|1
    4|2
  • Ablam allah yardımcın olsun nafakayı filan bırak kaçmağa bak başına bela olur KS olarak elimizden gelen her şeyi yapraız

0|0
    0|0
  • çok üzüldüm. umarım kurtulursun

0|0
    0|0
  • hiç birşey için geç değil, ve gerçekten istiyorsan hukuk senin yanında, haklarını bilerek hareket et..ne olursa olsun bir adım önde olduğunu unutma lütfen, çok üzüldüm gerçekten..

0|0
    0|0
  • korkunç resmen

0|0
    0|0
  • geç değil...bundan sonraki hayatını güzel yaşa bari...

0|0
    0|0
  • hayatta mutlu olmak için asla geç degildir

0|0
    0|0
  • cocuk yoksa bir dk durma sen hayatını yeni yasamaya başlayacaksın

0|0
    0|0
  • ablam hemen adresini ver bana geliyorum

0|0
    1|1
  • aranızda yaş farkı da var, bıçak kemiğe dayanana kadar beklemişsin, boşansan maddi gücün var mı?

0|0
    0|0
  • maddi özgürlüğün varsa geç değil

0|0
    0|0
  • Okurken ben bile tiksindim adamdam. Allah yardımcın olsun. ne diyim.

0|0
    0|0
  • kocanı öldürmek isterdim senin için aldığı nefes boş

0|0
    0|0
  • çocuk yoksa hiç bişey için geç değil. ayrıl gitsin.

0|0
    0|0
  • çocuk var mı...

0|0
    0|0
  • boşan gitsin

0|0
    0|0
  • valla tüm keyfimi kaçırdın beee... çocuk var mı ?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 11

• Beddua vermek biz neyimize :-| ama aklima bir soru takildi, bu adamla nasil tanistiniz? Severekmi, belki hayatisinda baska bir kadin vardir... Sana oyle davraniyorsa bir nedeni vardir?! Bu kadarda olmaz senin ailen nerde?! Neden sahip cikmiyorlar abilerin dayilarin yokmu sahipsizmi saniyor senii... Cocuklariniz Da vardir onlara yazik psycolojileri bozulmustur yazik annelerin o halde gorduklerinde NEDEN NEDEN CEKIYORSUN ABLACIM Sana cok uzuldum ve ustelik halen kocam diyorsun, ben sana birsey diyemem simdi bosan veya otur otturdun yerde maani olmak istemem her konuda cocuklarin gelecegi icin olsun ya da senin icinde ama iyi dusun sende bir allahin kulusun... Sana allahim cok sabir ve huzur versin.. Baska birsey yapamayiz ki cok uzgunum... :(

1|0
    0|0
  • of off rabbim yardımcın olsun allah bildiği gibi yapsın o kocanı .. zorla yapmak ne demek yarabbim :( çok üzüldüm çocuğun yoksa boşan derim

1|1
    0|0
    • Çocuk var

• :( ozaman sabırlı ol allah yanında olacktır çocukların için sabret allah kocanın hakettiğini verir.

• biran evel kurtul beee.. yazık değilmi sana ..

1|2
    0|0
  • hiç bir şey için geç değil bir pislikten ne kadar çabuk kurtulursan o kadar iyi sonra çocuklar çekiyor acısını

0|1
    0|0
  • Bi mesleğin varsa boşan yoksa da boşan kendin çalışıp para kazanarak daha mutlu olursun çok bile çekmişsin bu adamı..

0|0
    0|0
    • Çocuk var bırakmak için yer yok

• 10 yıldan fazladır evliyim ailem yok

• Allah yardımcın olsun..Bi avukatla görüş bu yaşadıklarını anlattığın takdirde nafakayla boşanabilirsin zaten.

• bence boşan ve bunları polise anlat. böyle de yapılmaz ki... böyle insanlara aynısını sen yapcan işte

0|0
    0|0
  • ekonomik özgürlüğün var mı ? vede keşke daha önceleri seni döwdüğünde darp raporu alsaydın en azından mahkemede kanıtın olurdu..

0|0
    0|0
  • çok yazık ne desek boş ayrıl bu herıften

0|1
    0|0
  • boşan gitsin ablacım manyak mısın sen yhaa :s bazen sizileri anlamakta zorlanıyorum

0|1
    0|0
  • Geç.

0|0
    2|2
  • Hayır tabiki.31 yaşındasın, çok gençsin daha.Nafakayı da tabiki alacaksın, bu kadar çekmişsin.Çocuk yoksa düşünmeden boşan derim ben.

0|0
    0|0
Yükleniyor...