Kucukken geçirdiğim bir kaza?

Arkadaslar kucukken bir kaza gecirmistim c i n s e l organimdan 1 2 damla kan gelmisti hic doktora da gitmedim bekaretimi kaybettimvmi bilmiyorum bu benim icin ileride sorun olur mu ya da karsi tarafa bunu nasil anlatirim

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Artık bunu herkes söylediği için doğruda olsa inananın çıkacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi bu bakireliği önemseyen insan var önemsemeyen insan var. Önemseyen birine denk gelirsen ki senden rapor isteyebilir. Küçükken bir kaza geçirdi isen bundan aileninde haberi vardır. Seni doktora götürmediler mi? Ayrıca bunu öğrenmen çok kolay bir kadın doğum uzmanına gözük o sana bakire olup olmadığını söyleyecektir. Bunu öğrendikten sonra da kendi kafanda bunun hesaplaşmasını yaparsın.

0|0
    0|0
    • Annem ben istersem doktora gidebilecegimizi soylemisti ama ben asiri derecede korkmustum kucuktum yani

• O kadar küçük bir çocuğun demesine göre bir ailenin hareket etmemesi gerekiyor. Şimdi bir sıkıntı oluştu ise bunda ailenin de suçu var demektir. Reşit olmayan ve böyle düşmelerde hasar gören kızlık zarları için rapor alınması gerekiyor. Ki günümüzde bu raporlara inanmayan bir sürü erkek mevcut.

• 3ay

EİG için teşekkür ederim 😊

Erkekler Ne Diyor 12

• Muayene ol bence.

0|0
    0|0
  • aanlatamazsn kezban

0|0
    0|0
  • kimseye bir şey anlatmak da bakire olmak da zorunda değilsin

1|0
    0|0
  • bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Bisikletten mi dustun

0|0
    0|0
  • Biz ne bilelim adam bekareti önemser mi önemsemez mi? Doktora git muayene ol.

0|0
    0|0
  • anlatamazsın inanmaz ben olsam inanmam mesala küçükken bisikletin selesine çarptım fix yalan :P

0|0
    0|0
  • kafaya takma bence boyle şeyleri

0|0
    0|0
  • Bu hikayedenn usandik artık

0|0
    0|0
  • niye gitmedin doktora öyle şey mi olur

0|0
    0|0
  • Uygun bir dille veya doktor raporu.. alırsın

0|0
    0|0
  • Oyle gitmez o zar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Gerçekleri söyliceksin senin bir suçun yok. Eğer buna bile karşı çıkan biriyse onunla birlikte bir hayat düşünme zaten

1|0
    0|0
  • Bekaretini kaybetmişsin. Keşke dr raporu ile belgeleseydin. Karşına çıkacak birisi söylediklerine inandığı müddetçe sıkıntı yaşamazsın.

0|0
    0|0
  • İlerde bunu sorun görmicek bir kişi bulursan sorun değil tabikide düşünme bence sonuçta kaza yani

0|0
    0|0
  • Bende benzer durumdayım

0|0
    0|0
  • bozulmuş değilde zedelenmişte olabilir hemen bozulma ihtimalini düşünme bende küçükken bisikletle kaza yaptım kan geldiğini görmüştüm ama bozulduğunu düşünmüyorum hem sonuçta birliktelik yaşamadığımız için bu şekilde bozulması bir sorun çıkarmaz ilerde ilişki yaşadağında karşındaki darlığından anlar olmadığını kan gelcek diyede bir şey yok merak etme için rahat olsun derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...