Türk kadınlarında neden cinsel isteksizlik var? Erkekler mi suçlu böyle olmasında?

Türk kadınlarında neden cinsel isteksizlik var?erkekler mi suçlu böyle olmasında

0|0
86

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl isteksizlik var ? Erkeklerden en azgını onlar panpa neyin kafasını yaşıyorsun ?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• bence istekliler ama aileden dolayı bu aşırı bastırılmış durumda. ergenlik dönemindeki bir kadının isteksiz olcağını sanmıyorum

1|2
    0|0
  • E toplum baskısı işte. İsteseler de belli edemiyorlar yok kızlık zarı yok namus falan.

0|0
    0|0
  • Bence karşındaki kişiye göre değişir cinsellik yaşarken erkeğin biraz kendini suçlaması lazım demek ki kadının isteklerini tam olarak karşılayamıyor

0|0
    0|0
  • isteyince ne oluyorki,

0|0
    0|0
  • sana ısteklısı denk gelmemıs ben partnerımden daha fenayım :D

0|5
    0|0
  • kişiden kişiye deyişir bnim bazı bayan arkadaslarım war erkekden beter istekliler

0|0
    0|0
  • Yooo ben gayet istekliyim

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• öyle bir şey yok ... türk erkeği deneyimsiz bu yüzden de eşine yaklaşmasını bilmiyor... bu da kadını ilgisizleştiriyor... ilişkilerin %70 inin iyi ya da kötü gitmesini erkek belirler !

3|0
    0|1
  • türk kadını zeki gizli yaşıyor sen görmüyorsun en mutahsıp gördüğün kız belkide en ateşli seks tecrübeleri olan kızdır :D bilemesin

2|0
    0|0
    • :D seks ve cinsellik gizli olmalı 2 kişi arasında yaşanan 2 kişi arasında kalmalı ama malesef türk erkekleri bir kadınla birlikte oldugunu kahvede sokakta herkese övünmek için anlatıığından bence hiç bir anlamı yok kadın olsam türk erkeğine vermem :D

• bu yüzden hala bakireyim :D türk erkeğine vermem

• Ben isteksiz olduklarını zannetmiyorum.Foruma gelen mesajları takip ederseniz durumun tam tersi olduğunu göreceksiniz.

0|0
    0|0
    • sitede öyleler de gerçek hayatta isteksizler.

• sorsan hepsi isteklidir müdür.

0|0
    0|0
    • aynen hepsi lafta kendilerini normalmiş gibi gösteriyorlar bence çernobilin etkileri bunlar kadınlık hormonları düzgün çalışmıyor çoğunun.

• toplumsal tabularını yıkmadığı için türk kadını o yüzden

0|0
    0|0
  • demin bir kız türk erkeklerinin %90 ı sapık demiş sırf cinsellik hakkında konuştu diye şimdi burda sen sormuşsun neden isteksizsiniz diye hepi ben istekliyim azgınım gibi laflar ediyor yani rüzgar kendilerine döndüğünde hep karşı atağa geçiyorlar onlara göre ortada bir yanlış varsa hep erkek suçludur bu yüzden türk kadınlarından nefret ediyorum çünkü ikiyüzlüler sana tavsiyem yabancı bir bayan bul ve kadın erkek ilişkisi neyiş gör.

0|1
    1|0
Yükleniyor...