Erkeklerin hepsi mi uçkuruna düşkün ya?

Erkekler ya sevgilisiyle birlikte oluyor ya da paralı olarak bayanlarla yatıyorlar kızlar daha iradeli bakire kalan oluyor ama erkeklerde bakir olana rastlamadım ben şahsen bakireyim ve bakir istiyorum hiç mi denk gelmez hiç mi dayanamıyolar anlamadım ben. kuzenimin eşi birçok kızla yatmış kuzenimlede evlendi mutlular ama benim içim rahat etmez ki öyle

0|0
1|25

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bakirim.Bu kişilikle alakalı bir şey yapabilirdim hala yapabilirim ama kendimi evleneceğim kadına saklamak istiyorum.

4|0
    0|0
    • Allah sana senin gibi birini nasip etsin demek düşer bize..

Erkekler Ne Diyor 24

• Kızlar iradeli değil, mecburen baskı yüzünden kendilerini tutuyorlar. Bu kadar baskıya rağmen hala daha bu kadar cinsel ilişkiye giriyorlarsa erkekleri suçlama bence. erkekler rahatlıktan daha doğal davranabiliyor. Seks hayatında mutlu olmak istiyorsan tecrubesiz erkek arama. Erkekte tecrübe çok daha önemli. Evlendiğinde hiçbir şey bilmesen de tecrübeli bir erkekle tatmin olursun ama erkek de bakire olursa epey sıkıntı yaşarsınız.

0|0
    0|0
  • bakir kız konusu tamamda.. bakir erkeğe rastlamadım nasıl bişeydir, rastlasan neresinden ne anlayabilirsin ki :)

birliktelik seven iki insan arasında olan bir kavramsa, teslimiyet aşkın her zerresinde mutlakaki vardır.. Caiz midir değil, lakin hangimiz islamın tüm şartlarını taşıyoruz ki..

parayla yatmak, acı ama gerçek ee sapıklıktan iyidir..

sonuç itibarı ile, bnce evlilik ve sevgililik kavramında önemli olan, öncesi değil.. yaşanılan günün değerinin bilinişi, o gün içerisindeki insanların değerlerinin bilinişidir..

0|0
    0|0
  • haklısın. aslına bakarsan siz de bakir değil diye kocalarınızı baba evine postalarsanız onlar da bakirliklerini korumaya çalışacaklarıdr. Ben bakirim böyle olmaktan da gurur duyuyorum. dinne de ahlaken de böyle olması gerektiği için böyleyim.

2|0
    0|0
    • Allah da sana senin gibi birini nasip etsin :)

• İnşallah, bilmukabil. Doğru ve güzel olanın bu olduğunu düşnüyorum. Düşünsene bütün ilkleri ve ilk heyecanları birbirinizde yaşadığını. ne güzel ne temiz olur. Ama keşke herkes böyle düşünse işte.

• Erkek masturbasyon yaptığında partnerli bir ilşkiden daha fazlasını bulabiliyor dolayısıyla bir çok kadına çok çeşitli nedenlerden dolayı hayır diyebiliyor. Kadınların bu şekilde düşünmesi yanlış bir davranış erkekler anlatıldığı gibi libidosunun esiri olan varlıklar değiller. Bekaret kavramında haklısın bir erkek evlenmeden önce mutlaka prova yapar, sonuçta erkek tecrubeli olmak zorunda, erkek bilmezse kız hiç bilmez.

0|0
    0|0
  • Tüm insalık Cinsellik için var yani demek istediğim Cinsellik temel arzudur ve evet DİN gerçeği de olsa yaşamaya geldik değil mi ? Herkesin kendi seçimi saygı duymak lazım .

0|0
    1|0
  • bakir erkek mi olurla, 25 şine gelmiş bakir erkek ya tipsizdir, ya da tipsiz ve aynı zamanda çulsuzdur.

0|0
    2|0
  • ben kemerime düşkünüm..

1|0
    1|0
  • Hepsi değil ama sana rastlarmı bilemem.

0|0
    0|0
  • Kuzenine söyledinmi.

0|0
    0|0
  • kim ben dilim :D

0|0
    0|0
  • bulman çok kolay değil açıkçası bakir.

0|0
    0|0
  • gozunu kapat Yaradana sıgın belkı karsına cıkar bıdenesı koca aramazsan belkı duzgun bısı cıkar karsına

0|0
    0|0
  • yapcak bişi yok sıfır km bulman çok çok zor.. ancak küçük yaştan alıp yetiştirmek var biliyorum çok iğrenç oldu ama :( öyle...

0|0
    0|0
  • bakir erkek bulamazsın...hayatta isteyip te yapamayacağın şeylerden biridir bu...

0|0
    0|0
  • iki taraftada bu tarz cok

0|0
    0|0
  • Çoğu öyle malesef

0|0
    0|0
  • aradığını bulursun üzülme

0|0
    0|0
  • Ben harama uçkur çözmem ama uçkur çözükken haram gelirse onu da kaçırmam :)

0|0
    0|0
  • bulursun rahat ol illaki vardır az da olsa ama var

0|0
    0|0
  • ben bakirim yararrmıyım sana? ldskflşaksdlşkas

0|0
    0|0
  • Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz hooooop hamile :):)

0|0
    1|0
  • Niye ki ben evlenene kadar bakirdim, hala benim modellerden de vardır eminim piyasada. Herkesi milli zannetme, çoğu üfürüyordur ;)

1|0
    0|0
  • Hepsi öyle olmasada çoğu uçkurunu tutamaz.Şimdi erkekleri kendinle karşılaştırma.Erkek anatomisi bayanlardan farklıdır, vücut devamlı sperm üretir ve bu üretilen spermi atma gereksinimi duyar.Yani şöyle düşün tuvalete gitme ihtiyacın var rahatlamak için ama gidemiyorsun.Birde toplum erkeklere her fırsatı önüne serdiği ve yaptığı şeyleri el altından desteklediği için erkeklerin bu tuzağa düşmesi içten bile değil.Ancak Allah aşkını bulan kişiler bununla başa çıkabilir gerisi için çok zor...

0|0
    0|0
  • sen yapma sana da yapmayan dnk gelir ilahi adalet anladın ?

1|0
    0|0
    • hiç sanmıyorum ama inş.

• valla yaşım 23 daha yapmadım... yapmayacağımda .. ama evlenince hakkım olanı isterim arkadaş... :D

Kızlar Ne Diyor 1

• malesef erkeklerin hepsi öyle en masumuyla ewlen yinede bakir değildir bence takma bunu kafana cnki kolay kolay bakir bulamazsın...

0|0
    0|0
    • yok öyle bişey öcü gibi görmeyin erkekleri tanıdığım çoğu erkek bakir.

• kızlar genellikle paralı havalı popüler erkeklerle çıktıkları için normaldir onlar bakir olmamaları.

• bızım sucumuz yok en musumuzda olsa sız verıyorsunuz ha para ha kendı rızanızla sız vermessenız bızde kendımızı koruruz yasasın elızabet derız

Yükleniyor...