Kızlık zarım yırtılmış olabilir mi?

Erkek arkadaşımla ilişkiye girmedik ama iç çamaşırımın üstünden parmaklarını sert bir şekilde bastırdı canımın yandığını hissettim kanama olduğundan emin değilim fakat kızarmış gözüküyor şimdide kasık ağrısı çekiyorum bozulmuş mudur?

0|0
1023

En İyi Erkek Görüşü

• Bozulma yok gibi duruyor anlattığına göre , kasık ağrısı da boşalma olmadı ise normaldir

1|1
    0|0
    • Hayır oldu ama internette araştırdığıma göre kasık ağrısı belirtilerindenmiş psikolojikde olabilir bilmiyorum ve korkuyorum

• Ben teşekkür ederim

• Rica ederim önemli değil

En İyi Kız Görüşü

• İyi aile kızı modunda göstermediğin için kendini , minnettarım gizli.

Öncelikle kızlık zarı , "kırk haramiler" in sürgülü mağarasını andıran bir geçit gibi elini uzatıp açabileceğin bir giriş kapısı değil.

Karşıdakinin penisi tam anlamıyla içine girmedikçe de açılmaz kolay kolay.
    Zar önemliyse bu kadar bastırmasına müsade edip boşuna derin düşüncelere dalma...

3|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• O kadar kolay değil ya o iş. Sağlamdır o :)

1|0
    0|0
  • hamilesin kanks

2|2
    0|0
  • Bozuomamis b kadar basit degil

1|0
    0|0
  • Esnekse olabilir kimininkinden bozuldugunda bile kan gelmiyor gitme imkanin varsa doktora git yoksa biraz daha bekle bu arada doktora gidersen saglik raporunda cikabilir onu da bir arastir

1|0
    0|0
    • Birçok yobazın arasından doğru düzgün yorum yaptığın için teşekkür ediyorum, biraz daha araştırdıktan sonra emin olmazsam doktora görünücem

• Rica ederim kardesim

• Koş koş görün doktor bey yırtıldım mı benim için çok önemli bir sonraki sevgilililerime bakireyim demem lazım de :D

• Icin bakire degilki snein

2|1
    0|0
  • İnşallah yırtılmıştır.

0|0
    0|0
  • yok örümcek ağı değil o merak etme

0|1
    0|0
  • bakmadan ne diyebilirim ki est. kzım siz kafayı sıyırdınız giden iti birinisini elletin sonra buraya geli kızlık bozulmuştur deyin süphaallah mutevazı ve olgun hanım hanımcık olun

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz.

0|0
    0|0
  • Sanmam

0|0
    0|0
  • Hayır bozulma yok tahriş etmiş

0|0
    0|0
  • Son kullanım tarihine bak bozulmuş olabilir

0|0
    0|0
  • Zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • sen iç çamaşırı giymiyormusun baksana kan bulaşmışmı kasık agrında mast yap geçer

0|0
    0|0
  • amma malsınız evlenmeden ne marklısnız penıse bırde erkeklere abaza dersınız

0|0
    0|0
  • Zorlamış acimis bu kadar bisey olmaz devam

0|0
    0|0
  • Zaten kırmıxı değilmi bu 😁

0|0
    0|0
  • varya sizleri anlayamıyorum ben. Bozulması için içine birşeylerin girmesi lazım. Şimdi sen parmaklarının içine girip girmediğini nasıl anlamıyorsun da kalkmış bu soruyu soruyorsun.
    Alın bunu burdan

0|0
    0|0
  • Kilota bir bak

0|0
    0|0
  • sen dolup boşalmamışın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 9

• Himen (kızlık zarı) vajinanın içinde bulunur, vulvanın üstünde değil. Kızarma tahrişten olmuştur, kasık ağrısı da gece belin ya da kıçın açık kalmıştır üşütmüşsündür. Ya da dönemin gelmek üzeredir, ya da enfeksiyon vardır akıntının durumunu takip et.
    Ayrıca sen buzdolabı değilsin bozulacak, ilişki esnasında vajina duvarına bağlı olan kılcal damarlar kopar sadece...

3|0
    0|0
  • İyi halt yedin

0|1
    0|0
  • Allahım sana geliyorum

1|1
    0|0
  • Hayir :)

0|0
    0|0
  • Hemen evlenin

0|1
    0|1
  • Niye bastırıyor çok mu toy

0|0
    0|0
  • Ayyyy gitti kızlık zarıı tüh tüh kıyamam

0|0
    0|0
  • İnsanın canını çektiriyosun :( kan yoksa bozulmaz

1|1
    0|0
    • Çamaşırım siyah olduğu için anlayamıyorum maalesef

• O zaman bozulmamıstır

• Vajinanın yalanması hoşuna gider miydi?

• Bozulmamistir

0|0
    0|0
Yükleniyor...