Kapat

Nasıl kurtulacak bu işten?

arkadaslar her gece 4-5 en az mast. Yapıyorum Nasıl kurtulurum. Kız arkadasım bıle yetısemıyorum dıyordu. Tavsıyelerınıze acıgım cıddı Bır soru

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• benle evlen sen en iyisi

0|1
    0|1
    • Niye sende mi ateslisin. Valla evlilik dusunmuyorum ama cok guzel olman lazım.

• Hadi ya niye bensiz yapıyorsun. Gelseydin. Bende doluydum

• Kuzu

En İyi Erkek Görüşü

• Seks bagimlisisin ozaman, bu dedigimi bir arastir, problemini daha iyi anlarsin, ne yapman gerektigini bilirsin--

Gece 4-5 sefer mast yapmak, seksten zevk aldigin icin degil, genelde doyumsuzluktan geliyor, bosaliyorsun, zevk almiyorsun, bir dahaki mastinda eksik olan orgazmi ariyorsunn..
    Ne yap ne et, sayisini azalt, mesgul ol, sürekli seksle ugrasma, sigara gibi zararini görüyorsun ama birakmiyorsun... Simdi yasin genc sertlesme sorunu yasamazsin, ama ilerde bu sayiyi karsilamak icin yasin yeterli gelmeyecek, cünkü yaslaninca kondisyonda düsecek, haliyle iktidarsizlik baslayacak, ozamana kadar gelirsen, psikologta yardim edemez..

0|0
    0|0
    • Haklıaın peki onu durdurmak için neler yapabilirim fikrin var mı torum için teşekkür gercekten

• Trol olmadigin varsayimindan cikarak cevap veriyorum, cünkü eger trol degilsen gercekten sorununvar.. Aslinda ne yapman gerektigi önceki cevabimda var, bence imkanin varsa vakit gecirmeden seks terapisti psikologa görün... Bazilari, belki sende dahil, günde 4-5 mast. seks yapmayi, bir güc olarak algiliyordur ama degil... Bu asiri seks isteginin altinda psikolojik sorunlar yatiyor, yetersizlik, bir eksigi kapatma cabasi yatiyor olabilir... Günde 4-5 sefer seksle zamanini geciren bir insanin en azindan sosyal iliskisi azligindan bu zamani buluyor demektir.
      Bir insan sporla veya baska bir hobiyle, calismayla mesgulse zaten 4-5 sefer günde sekse zaman bulamaz..
      Simdi yasin genc isteyince penis hazirda bekliyordur, ama 35-40 tan sonra tansiyon baslar, seker baslar, yaslanma baslar, 4-5 sefer isteyeceksin penis ama penis sana uymayacak, ozaman tamamen cikmaza gireceksin..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Oha yani

Tavsiyem birşeylerle uğraş düşünme aklına getircek yerlerden uzak dur ve erken uyumaya calış kitap oku

0|0
    0|0
  • Kiz arkadasini zik

0|0
    0|0
    • Yeterince yapıyorum o yorulunca mast yapıyorum o olsada olmasanda gunde 4-5 valla ya gucten dusecem dıye korkuyorum ama son 8-9 yıldır aralıksız neredeyse hergun ortalama 2-3

• Nasil mimarlikta bu kadar ilerledin

• Çalıştım ve bağlantılarımı saglam yerle yaptım. Antalyada büyük bir projeye imza attım. Amerıkaya da green card ım vardı oyle geldım

Yükleniyor...