Vücudumdan aşırı kötü bir koku geliyor sebebi ne?

Arkadaşlar insülin direncim var ve polikistik over hastasıyım. Vajina temizliğine dikkat etsem dahi kötü bir koku geliyor işin garibi annem vücudumun da kötü koktuğunu söylüyor her güm duş alıyorum ama Nafile bunu sebebi nedir Allah aşkına biri bir şeyler söylesin bunu yaşayan var mı? İnsan arasına çıkmaya utanıyorum artık

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• annene söyle seni tuza bassın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu söylediğiniz iki şey de vücutta koku oluşumuna sebep değildir. Hormonlarınızla ilgili test yaptırabilirsiniz ya da mantar sorunu olabilir cildiyeciye görünebilirsiniz.
    İlk işe cildiyeci ile başlayabilirsiniz, beslenme türünden de kaynaklı olabiliyor bazen bedensel kokular ona da dikkat edin...
    Geçmiş olsun, panik yapacak bir şey yok!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bir uzmana görünmek ayıp birşey değil zaten hastalığını yazmışsın doktor söylemiştir. bunu bir tanıdığımdada var.
    tedavisi var sabretmelisin

0|0
    0|0
  • doktor ile kesin görüşmelisin idareten çözülecek konu degıl

0|0
    0|0
  • Günlük pet kullanarak kıyafetine geçmesini engelleyebilirsin. Ama bu çözüm değil tabiki. Mutlaka hekim kontrolü gerekiyor. Geç kalmasan iyi olur.

0|0
    0|0
  • bence doktora git ona da bunlari anlat elbet bir çare bulur sana kardesim en sağlami gecmis olsun

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
  • tuzlamamış annen seni hata onun :)

0|0
    0|0
  • Bilmiyorm doktora gorun

0|0
    0|0
  • Doktora gitmelisin bizim bu. konuda bir bilgimiz yok geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Çok geçmiş olsun :(

0|0
    0|0
  • Yediğin yemeklerden olabilir

0|0
    0|0
  • Vajina'nın güzel kokmasi için parfûmleri ve kremleri var al kullan elbise giyiliyken koku hissediliyormu ve eve geldiğinde iç çamaşirin kokuyor mu?

0|0
    0|0
    • Evet elbise dışından kokuyor

• Bakireyim ben

• Ne yaptin halen kokuyor mu vajinan 😃 ?

Kızlar Ne Diyor 4

• Yikan

0|0
    1|0
  • Doktora gitmeyi denesen

0|0
    0|0
  • Doktora sor yavrum buraya değil kanser eder bura adamı

0|0
    0|0
  • Çamaşır suyuyla bir yıkan geçer

0|0