Yardım ede bilirmisiniz?

Bu aralar hiç cinsellik düşünmediğim halde öyle rüyalar görüyorum .

Sabaha doğru kendimi anneanemin evinde gördüm, ve bir yatakta yatıyormüşüm, yanımda da bir kuzenim yatıyordu, ve bir anda normal ilişkiye gireceken, ters ilişkioldu ve bu of çekti, hemen kendimi ondan çektim, ve şeyimi gördüm, ona dışkı bulaşmıştı, ve hemen kulvarda bir Çeşme var, ve ben oraya gittim oda arkamdaydı, ve tam yıkayacakken, bir baktım dışarda bir sürü insan var, onlar beni o halde görmediler, ama çok iğrenç bişey di, ve yıkanır temizlenmek istedim, ve organımı görüyordum ve elim ile tutuyordum, okadar iğrenç geldi ki o an uyandım, hemen ondan sonra da bir arkadaşımı gördüm, eşi ile ilişkiye giriyordu sadece sesleri geliyordu, çığlık atmalar filan, ve birkaçkez bunu yaptılar, arkadaşımla konuştuk ve bana dediği şey şudu( ya istedikçe onla oluyorum, tatmin etmek lazım )dedi

Arkadaşlar dalga ne geçemeyin lütfen!

Ve ondan sonrada arka dişimin birinin sallandığını fark ettim ve onu elim ile oynatım, oynatırken dişi kırdım, kökü yerınde kaldı dişi ise elime aldım sanki yapma diş gibidi ve ortasında delik vardı.

Bunların ne anlama geldiyini bilen varsa, yardımcı olursa sevinirim, bunları peş peşe gördüm, ve diş çıkartmak akrabaların birinin ölüm haberi olduğunu duymuştum.

Şimdiden teşekkür ediyorum

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• sabaha doğruysa bilinç altının sana gösterdiği rüyalardır ve adamım manyak bir bilinç altın var

0|0
    0|0
    • Bunları hiç düşünmedim, ve son günlerde fazla zorlandım, ve işten başka hiç bişey düşünmedim, o dişi son gördüğümde halam ameliyat oldu, ve ilk rüyayı biraz olsa bile tahmin ede biliyorum, bir arkadaş benden bişey istemişti, yadırganacak bişey ve bana hiç yakışmayan bişey, galiba o arkadaşımla irtibatımı kesmezsem gerçekten çok zor bir duruma düşeceyimi sanıyorum, ha birde ben duygusal biriyim ve cinsellik benim için duygularımdan sonra geliyor hatta ondan önde gelen dahaçok şeyim var

• Sadakat la ilgili, kendimi zor tutuyorum, çok güçsüzüm, ve o yok , hani birazcık umudum olsa az bişey sabrede bilirdim, sana demiştim bazı şeylerden çok korkuyorum diye ve o beni hataya zorluyo, bunu yapan seviyormudur acaba, bu nasıl bir sevgi

• Rüya ile ilgili, kendimi çok güçsüz his ediyorum, o beni hataya zorluyor, ve bunu neden yaptığını bilmiyorum, bunu yapan seviyormudur acaba

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...